Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
powazne instytucje?????chyba w twoim mniemaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polowanie na czarownice czas zacząć. Niezłą komedie nasi mieszkańcy nam zapewniają. Tak trzymać! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele powinni być wykształceni i przekazywać wiedzę uczniom a nie siedzieć na lekcji na Facebooku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie PSL oni są kolegami. Gdyby Jozio wziął Piotra na dyrektora zrobi najlepszy krok w swoim życiu. W ośrodku zapanowałby porządek.
 Popieram te wszystkie lale chodziły by jak w zegarku i by były mile dla ludzi. Są godziny że nie ma doktora po 2godz. To niedozeczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przestać pisać bzdury. Pracuję w ośrodku jako pielęgniarka. Pani Marta to bardzo kompetentna i miła osoba. Zawsze chętnie służy radą i pomocą dla personelu i dla ludzi.
 Na nią spojrzeć to wystarczy hiema i te pielęgniarki też siedzą tam za karę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że kolejnywpis dołączy do pozwu za obelgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z  art. 213 KK  nie ma przestępstwa jeśli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy lub w sytuacji gdy publicznie podnosi się i rozgłasza prawdziwy zarzut dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub w celu obrony społecznie uzasadnionego interesu. W rzeczywistości zatem, dla uwolnienia się od odpowiedzialności z tytułu przestępstwa pomówienia niezbędnym warunkiem – ale nie w każdej sytuacji jedynym (różnica zachodzi bowiem względem pomówień czynionych publicznie i niepublicznie) – jest przeprowadzenie tzw. „dowodu prawdy” w ramach procesu o pomówienie i dowiedzenie, że stawiany zarzut odpowiadał rzeczywistości. Czytając to forum, oprócz kilku niemających z rzeczywistoscią wulgarnych wpisów na początku obrażających nie wiadomo kogo, nie ma pomówień. Są fakty, które przy pomocy zeznań swiadków i odpowiednich dokumentów, są do udowodnienia. Nie jest rzeczą miłą czytać nieprzychylne komentarze na swój temat, ale one nie są przestępstwem. Tyle w temacie. Ps. Widać kto aktywnie działa na tym forum, nawet bez nazwisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząć po tych prawniczych wypocinach(z których nic nie wynika) padł strach na tych co rzucali błotem na tym forum. Mam nadzieję że Pan Sagan będzie konsekwentny  w swoim postanowieniu i doprowadzi sprawę do końca. z niecierpliwością czekam na efekt końcowy. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w ogole rzadzi teraz osrodkuem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Merkel nie dzwoniła też do gminy z przeprosinami?,bo i na plebanię powinna,bo na targową już dzwoniła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale prezio dzwonił że każdy kto wyskoczy z tekstem który zaszkodzi słusznej partii w wyborach wyleci...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest Merkel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już za samo napuszczanie ludzi na strajkujących nauczycieli,wyśmiewaniu postulatów,księża powinni być ukarani przez sąd,to mowa nienawiści,a grzeszków macie co raz więcej,myślę że po kolędzie parę osób powie wam prawdę w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy zostaną wymienione uszkodzone elementy placu zabaw w Zakrzówku? czy może będzie się czekać aż jakiemuś dziecku coś się stanie. Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zawitałem na to forum po opowieściach i sensacjach opowiadanych przez znajomego. Co mnie przeraziło to nie to że ludzie tutaj obrażają drugich pomawiają itp, ale to jak wiele jest odsłon tego wątku. Jest to prawie milion i codziennie rosnie o kilka tysięcy. Ludzie czy wy nie macie rodzin, pracy, dzieci, zainteresowań, przyjaciół? tylko marnujecie czas na tym forum obrzucająć ludzi błotem, obrażająć, pomawiając i poruszacie się w wyimaginowanej swerze półprawd? Co was intetresuje oraganizowanie pracy w urzędach szkołach czy ośrodkach. Zakrzówek jeszcze kilka lat był bardzo miłym miejscem, ludzie byli życzliwi, uśmiechnięci a jeśli chcieli wyrazić swoją opinie to mówili to wprost do zainteresowanych, czy też spotykając się z innymi na ulicy. Nik w to nie wnikał, nie inwigilował . Nie potrzebowali anonimowości zza ekranu komputera aby wyrazić swoją opinie. Co się z wami stało prości ludzie kto wam tak namięszał w głowach. Zwyczajnie mi was żal... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaluj siebie za glupoty jakie wypisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w końcu cisza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed burzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z wcześniej podjętą decyzją, dwa tygodnie temu do Policji w Kraśniku za pośrednictwem mojego pełnomocnika, złożyłem dwa wnioski o wszczęcie postępowania za pomówienia i znieważenia mnie i mojej żony na tym wąktku forum. W dniu dzisiajszym odtrzymałem decyzję z prokuratury o wszczęciu postęopwania w sprawie o czyn z Art.212& 2kk i Art.216& 2 2 kk. Po ustaleniu adresów IP osób z wniosku zostanie skierowana sprawa karna do sądu. Do każdej sprawy zostanie dołączone żadanie zadośćuczynienia w postaci płaty 10.000 zł na Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Mirosław Sagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 41 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...