Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
No i znów mamy przykład bezmyślności. Wyłączono prąd w taką pogodę na wiele godzin i nikt nie raczył powiadomić mieszkańców, żeby odpowiednio się przygotować. Widzę, że "dobrej zmianie" ciężko przychodzi współpraca z mieszkańcami. A podobno prace realizowane na zlecenie urzędu. Dziękujemy za straty.
Za to twój guru Sławomir N.dobrze współpracuje z polakami ,szczególnie tymi z Tczewa.
 A czy złe przykłady muszą być powielane na dole??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sławku Sagan czekamy już od dawna na wieści od pana które miał nam Pan przekazać na temat obrażania Pana żony - myslimy ,że doprowadzi Pan tę sprawę do końca . Pozdrawiamy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agregat.......tobie cos na mozg padlo bo inaczej nie pisalbys jakichs bzdetow o guru itp......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agregat.......tobie cos na mozg padlo bo inaczej nie pisalbys jakichs bzdetow o guru itp......
 Przynajmniej ma mózg,a ty tylko pusta czaszkę nosisz po to żeby ci sie deszcz do srodka nie lał........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suza nastepna nawiedzona z wiadomej sekty........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sławku Sagan czekamy już od dawna na wieści od pana które miał nam Pan przekazać na temat obrażania Pana żony - myslimy ,że doprowadzi Pan tę sprawę do końca . Pozdrawiamy .
 Posiadam już z prokuratury wszystkie dane osób pomawiających i naruszających dobra osobiste moje i mojej żony na tym forum. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do polubownego załatwienia sprawy i ustalenia formy przeprosin. Ten kto sie udzielał i miał odwagę wypisywać pomówinia i obelgi zza monitora niech ma odwagę spojrzeć w twarz. Pozostawiamy czas do końca miesiąca, po tym terminie kierujemy sprawy do sądu. Pozdrawiam Mirosław Sagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej nosic pusta czaszke,niz meczyc mozg nieustannym kwakaniem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A które to obelgi i pomówienia, bo nie wiem czy się zgłaszać. Ja takowych nie znalazłem w stosunku do Państwa i nic by nie było, gdyby nie bezzasadne rozdmuchanie sprawy przez Was samych. To tylko świadczy o tym, jacy jesteście, groźby i zastraszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pytaj bo prokurator juz czeka...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pory juz sie trzesa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba tobie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko zrobili ludzie z poko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że się pory trzęsą. Najpierw pisali, obrażali i myśleli że są bezkarni, a tu lipa. I tak Pan Sagan łagodnie podszedł do tematu że chce się polubownie dogadać. Powinien odrazu wnioski do sądu składać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby glupota miala skrzydla.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że się pory trzęsą. Najpierw pisali, obrażali i myśleli że są bezkarni, a tu lipa. I tak Pan Sagan łagodnie podszedł do tematu że chce się polubownie dogadać. Powinien odrazu wnioski do sądu składać.
Dziwne to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym grajdole pisowskim to normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu taki spokój na forum? Kilka wpisów które zastraszały forumowiczów a które są karalne i już jest cichutko? Pamiętajmy jednak ze forum jest od komentowania rzeczywistości lecz bez karalnych wypowiedzi.... Bez tych złych rzeczy  które insynuowal jeden z czytelników.... Ludzie.... Helllo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A które to obelgi i pomówienia, bo nie wiem czy się zgłaszać. Ja takowych nie znalazłem w stosunku do Państwa i nic by nie było, gdyby nie bezzasadne rozdmuchanie sprawy przez Was samych. To tylko świadczy o tym, jacy jesteście, groźby i zastraszenia.
 A gdzie te groźby i zasztraszenia? On tylko informuję po kolei o swoich poczynaniach i konsekwencji. Mieliście odwagę pisać obelgi i pomówienia miejcie odwagę czytać jego informacje. Co strach obleciał? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi aromatami kolo targu. Byly obiecanki a po roku nic sie nie dzieje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glupota siegnela dna......teraz zacznie fruwac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 44 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...