Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Stawiarski to dobry kandydat

Utworzony przez Antypis, 26 września 2011 r. o 08:54
Stawiarski jest jak Janosik, zabiera bogatym i daje swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski jest jak MacGyver, potrafi zbudować silną Polskę z klocków lego, pod warunkiem, że zrobi to za niego wnuczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem to całkiem niezły kandydat. W poprzednich wyborach dostał więcej głosów od Wilka, ciekawe o ile więcej dostanie w obecnych wyborach. Przynajmniej zawczasu umiał przeciwstawić się Czubińskiemu. Nie darzę sympatią tych, którzy trwali przy nim do końca, tak jak partyjniacy przy PZPR. Choć przyznam, że kampanię ma beznadziejną i spóźnioną w tych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Stawiarski jest jak Janosik, zabiera bogatym i daje swoim
Lecz się człowieku. Już na wszystkich forach wypisujesz te swoje idiotyzmy. Nie możesz przeżyć, że koryto Ci się urwało!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski jest lepszy niż wasze słonce Peru: http://www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem innego zdania ale brudna kampania nie przystoi więc wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka . To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobudował Obwodnice??Ciekawe?? Fabryka wychodzi z kryzysu??człowieku pracujesz w FŁT??co może zamówił kilka mln sztuk łożysk?? Kościół remontują z UE dotacji... i jeszcze trzeba dodać, że obkleił wszystkie drzewa jak się na Urzędów jedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelinka z Bęczynka napisał:
Pobudował Obwodnice??Ciekawe?? Fabryka wychodzi z kryzysu??człowieku pracujesz w FŁT??co może zamówił kilka mln sztuk łożysk?? Kościół remontują z UE dotacji... i jeszcze trzeba dodać, że obkleił wszystkie drzewa jak się na Urzędów jedzie...
Tak jestem tego pewien co napisałem, a co do drzew zaręczam że zostaną te plakaty sprzątnięte zaraz o 9 października.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przeceny w LIDLU to tez jego interwencji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeceny w LIDLU BIEDRONCE i innych supermarketach to zasługa tego drugiego posła z Kraśnika a nie Wilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Nie przeceny w LIDLU BIEDRONCE i innych supermarketach to zasługa tego drugiego posła z Kraśnika a nie Wilka.
a talony w carrefour to też nie Wilk ? no to nie głosuję na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier....ole głosuję na "czerwonego kapturka" a nie na wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ku***e łba nie urwie ;-).A ja Wam mówię (piszę),że czy to będzie Wilk czy Stawiarski syf i tak pozostanie.Kazdy z nich ma swoich szefów,kolegów,rodziny itp.Żaden z nich ,tak na prawdę ,będąc osłem przez cztery lata nic konkretnego dla Kraśnika i lubelszczyzny nie zrobił.Jak bylismy zadupiem Polski tak dalej będziemy i nie zmieni tego jakas obwodnica,nowa strażnica, pica i co tam jeszcze.Ale cóż,pretensje możemy mieć tylko do siebie,takich oszołomów sami sobie wybraliśmy.Zaczynijmy martwić sie o siebie a nie o to czy obaj dostaną reelekcje w Sejmie,bo jak na początku stwierdziłem KU...WA KU...WIE ŁBA NIE URWIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Stawiarski jest jak Janosik, zabiera bogatym i daje swoim
I to w dodatku takim samym jak on nieudacznikom z Janowa. Panowie G. W. w Janowie są bardzo niemile postrzegani więc przykleili się do Stawiarskiego i krzyczą "płyniemy" i mam nadzieję, że po tych wyborach popłyną do ścieków a następnie wszyscy przynajmniej ci trzej do oczyszczalni. Potem może do polityki. Stawiarskiemu i jego bandzie NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Stawiarskiego i rodzinę jego, dla nich on startuje i Polskę buduje. Reszta dzieci z głodu niech zdycha bo nie z jego są plemnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy PiS-u zawsze jedli z talerza i to zapewne nożem i widelcem, strawę na którą uczciwie zarobili w pocie czoła, pomodliwszy się przedtem bogobojnie. Tylko ja i moje dzieci jedliśmy z koryta chłepcąc ryjami to co według nich mi się nie należało. Odgonili mnie więc od koryta, przełożyli moją strawę na porcelanowe talerze, ksiądz biskup ją pobłogosławił i podali swoim wiernym dzieciom. I tak oto dzieci Pisowskie są najedzone a moje głodne, ale przecież dzieci burżujów nie są dziećmi to teoria znana od 1917 roku więc można ją uznać za prawdziwą. Stawiarski jest nawet trochę podobny do Wołodii Ilicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje nie swoim tylko sobie Panie nowomiejski z tej pana wyliczanki to najważniejszy chyba jest remont kościoła - w tym kraju a przede wszystkim mieście, kościołów jest zdecydowanie tak mało, że trzeba kasę pompować właśnie w takie "inwestycje". Żal się robi czytając takie wywody człowieka niby wykształconego. Fabryka, "szanowny" panie, wychodzi na prostą ponieważ komisja europejska przyklepała projekt finansowej pomocy dla tego zakładu pracy. Zasługa pana wilka jest tylko taka, że był w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, powiedział kilka słów (tylko tyle) i teraz może zbijać kapitał wyborczy podpierając się tym wydarzeniem. Z drugiej strony ta pomoc równie dobrze może być bardzo szybko zmitrężona ponieważ fłt żądzą ludzie bez polotu, doświadczenia i niezbędnej wiedzy ale zamiast tego mają plecy i są dobrze poukładani wyżej. Plakaty znikną po 09.10? Proszę z łaski swojej podać jakąś datę bo nowy 2012 rok też będzie po tym dniu, który jest zaręczany przez pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z biletami na mecze , które jako starosta Stawiarski rozdawał swoim kolegom od kieliszka, nawet pieniędzy za nie nie oddał, bo prokuratura uznała że wykazał się zmysłem gospodarczym oddając te bilety znajomym wstyd i chańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że: SKŁÓCENIE NARODU podział na PISowców i POwców na moherów i ateistów TO CELOWA ROBOTA MACHINY RZĄDZĄCEJ POLSKĄ tzw. grupy trzymającej władzę...tylko po to aby dobro Polski zostało w biały dzień rozsprzedane, rozkradzione. A my GOJE kłóćmy się...obrażajmy się na wzajem jeszcze trochę a będziemy do siebie strzelać.A gdzie tutaj POLSKA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy mieć posła z Kraśnika a najlepszym posłem który cos zrobił jest Wojciech Wilk wiec zachecam pójdźmy zagłosować na Wojtka Wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...