Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Stawiarski to dobry kandydat

Utworzony przez Antypis, 26 września 2011 r. o 08:54
Antypis napisał:
Zwolennicy PiS-u zawsze jedli z talerza i to zapewne nożem i widelcem, strawę na którą uczciwie zarobili w pocie czoła, pomodliwszy się przedtem bogobojnie. Tylko ja i moje dzieci jedliśmy z koryta chłepcąc ryjami to co według nich mi się nie należało. Odgonili mnie więc od koryta, przełożyli moją strawę na porcelanowe talerze, ksiądz biskup ją pobłogosławił i podali swoim wiernym dzieciom. I tak oto dzieci Pisowskie są najedzone a moje głodne, ale przecież dzieci burżujów nie są dziećmi to teoria znana od 1917 roku więc można ją uznać za prawdziwą. Stawiarski jest nawet trochę podobny do Wołodii Ilicza.
Precz z psycholem antypisem Antypis musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda napisał:
A ja uważam, że: SKŁÓCENIE NARODU podział na PISowców i POwców na moherów i ateistów TO CELOWA ROBOTA MACHINY RZĄDZĄCEJ POLSKĄ tzw. grupy trzymającej władzę...tylko po to aby dobro Polski zostało w biały dzień rozsprzedane, rozkradzione. A my GOJE kłóćmy się...obrażajmy się na wzajem jeszcze trochę a będziemy do siebie strzelać.A gdzie tutaj POLSKA??
Tyż prowda. Jeszcze nie wszystko do konca zostało rozsprzedane i rozkradzione,to jest o co walczyc,żeby przeforsowac swojego kandydata i coby zapracować na lepsze kąski ze stołu panskiego. A zwykłym wyborcom, kto by nie przeszedł, to i tak pozostanie jakiś ochłap rzucony daleko od stołu i to jeśli uda mu sie na niego trafic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Musimy mieć posła z Kraśnika a najlepszym posłem który cos zrobił jest Wojciech Wilk wiec zachecam pójdźmy zagłosować na Wojtka Wilka
Przecież to koledzy. Jeden wart drugiego. Głosujemy na kogoś zupełnie nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowomiejski Robert napisał:
Ja jestem innego zdania ale brudna kampania nie przystoi więc wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka . To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
JA TEZ GŁOSUJE NA WILKA, STAWIARSKI ABY ZWALNIA LUDZI! ZASTRASZA WSZYTSKICH,!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJCIE NA POSŁA WILKA, TYLKO W NIM NADZIEJA, NIE DAJCIE SIE MANIPULOWAC I OSZULAC PRZEZ STAWIARSKIEGO! ON NISZCZY LUDZI W KRASNIKU RAZEM Z BURMISTZREM, ZWALNIA JEDYCH A ZATRUDNIA ZA OLBRZYMIE PIENIADZE PODATNIKOW SWOICH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski to złodziej i dobrze wie ile mi ukradł (a ukradł nie mało). Jeżeli to nie prawda to niech mi wytoczy proces o zniesławienie. Najlepiej w trybie wyborczym. Jestem zalogowany więc nie ma problemu ze identyfikowaniem mnie. A wy jego pachołki nie ubliżajcie mi od psycholi, tylko donieście mu o tym wpisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST CIEKAWE http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,10363182,Bender_atakuje_kandydata_PiS___To_farbowany_lis_.html W URZEDZIE MIASTA TEZ PRACUJE CIOCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież to koledzy. Jeden wart drugiego. Głosujemy na kogoś zupełnie nowego.
A ci nowi będą warci tych co juz byli i swoich kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowomiejski Robert napisał:
Ja jestem innego zdania ale brudna kampania nie przystoi więc wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka . To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
To żadna odwaga tylko desperacka próba zaistnienia! Czyżby Wilk obiecywał jakiś awansik? A może przeprowadzkę do Warszawki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowomiejski Robert napisał:
Ja jestem innego zdania ale brudna kampania nie przystoi więc wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka . To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
Panie Robercie ,napisał Pan stek kłamstw. Podpisał się Pan swoim nazwiskiem nie bez powodu, a mówiąc wprost nie bezinteresownie. Proszę przypomnieć sobie swoją wypowiedź dla mediów i Pana zeznania w prokuraturze w sprawie wyjazdu w Alpy. Albo jest Pan na wskroś z manipulowany i zależny albo ... Nie sądzę aby kiedykolwiek PO w Kraśniku doszło do władzy ,tak, że lizodupstwo nie przyniesie Panu w przyszłości korzyści. Chociaż może w kuratorium?. Jeśli chodzi o te 3 punkty . Proszę powiedzieć dlaczego Pan Wilk przed wyborami 2007 podpisał się pod tzw. ”Wielkim Planem Budowy Autostrad PO" który zakładał zaniechanie inwestycji drogowych na Lubelszczyźnie. Dzięki PO nie mamy S19 i kilku obwodnic które przy okazji miało powstać na tej trasie, miedzy innymi Janowa Lubelskiego. W Kraśniku ze względu na zakończone prace przygotowawcze i przydzielone pieniądze prace ruszyły. Nie jest to absolutnie zasługa PO i posła Wilka tylko śp. Minister Gęsickiej i Lecha Kaczyńskiego którzy zawierając tzw.” Porozumienie Łańcuckie” z kilkoma innymi państwami zagwarantowali finansowanie tej inwestycji z unii. Jeśli chodzi o FŁT to był to dobrze funkcjonujący i zyskowny zakład, dopóki przyjaciel posła Wilka nie został dyrektorem. Nieodpowiedzialnymi ,głupie a może celowe działania doprowadziły nasz zakład na skraj bankructwa. Mówienie ,że Poseł Wilk uratował fabrykę to czysta hipokryzja z Pana strony. To tak jakby pijany sprawca wypadku chwalił się ,że uratował ofiarę, załatwiając mu rabat na wózek inwalidzki. Pytam o szczegóły. 1.Jak Poseł Wilk pomógł fabryce?. 2.Zwolnił sprawców machlojki związanej z opcjami? 3.Poprowadził sprawę w sądzie unieważniając naciągane umowy (opcje walutowe)z bankami. 4.A może podobnie jak Piotra, ratował zakład przekazując swoje prywatne fundusze?. Pytam kto doprowadził fabrykę do takiego stanu jak nie kraśnicka PO. Jeśli chodzi ośrodki zewnętrzne na renowacje naszego kościoła. Sugeruje Pan ,że instytucje za to odpowiedzialne są z korumpowane? a pieniądze jak za komuny przydzielane są za wstawiennictwem sekretarz partii?. W jaki sposób poseł Wilk pomógł. Może jako prawnik napisał wniosek i przeprowadził całą skomplikowana procedurę walcząc o środki?. Bo jeśli tak, to przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan prawo mieć inne zdanie ale ja dalej twierdzę że napisałem prawdę. Jednocześnie rozumie że działa Pan w imieniu innego kandydata i to też szanuję (każdy ma prawo do swojego wyboru) Z powarzaniem Robert Nowomiejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowomiejski Robert napisał:
Ma Pan prawo mieć inne zdanie ale ja dalej twierdzę że napisałem prawdę. Jednocześnie rozumie że działa Pan w imieniu innego kandydata i to też szanuję (każdy ma prawo do swojego wyboru) Z powarzaniem Robert Nowomiejski
A to bardzo ciekawe: mając dowód na kłamstwo, twierdzić, że to prawda...w ten sposób zaklinać prawdę? Już w historii był taki jeden, który twierdził, że jak się dostatecznie często będzie powtarzało jakieś kłamstwo, to ludzie w to uwierzą. W Kraśniku też tak było. Pamiętamy to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowomiejski Robert napisał:
Ma Pan prawo mieć inne zdanie ale ja dalej twierdzę że napisałem prawdę. Jednocześnie rozumie że działa Pan w imieniu innego kandydata i to też szanuję (każdy ma prawo do swojego wyboru) Z powarzaniem Robert Nowomiejski
Robert !!!!!!!!!!!!! jakim cudem byłeś dyrektorem który pisze " z poważaniem " rz? to proste zasady gramatyki - powaga g - ż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że: SKŁÓCENIE NARODU podział na PISowców i POwców na moherów i ateistów TO CELOWA ROBOTA MACHINY RZĄDZĄCEJ POLSKĄ tzw. grupy trzymającej władzę...tylko po to aby dobro Polski zostało w biały dzień rozsprzedane, rozkradzione. A my GOJE kłóćmy się...obrażajmy się na wzajem jeszcze trochę a będziemy do siebie strzelać.A gdzie tutaj POLSKA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda napisał:
A gdzie tutaj POLSKA??
Na pewno nie w tych pchających sie do koryta. Polska, to nie koryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postaw na rzetelność spot w rytmie hip hop [media]http://www.youtube.com/watch?v=1LHDL2hR5Ao[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Stawiarski to złodziej i dobrze wie ile mi ukradł (a ukradł nie mało). Jeżeli to nie prawda to niech mi wytoczy proces o zniesławienie. Najlepiej w trybie wyborczym. Jestem zalogowany więc nie ma problemu ze identyfikowaniem mnie. A wy jego pachołki nie ubliżajcie mi od psycholi, tylko donieście mu o tym wpisie.
WRESZCIE KTOS ODWAŻYŁ SIE PISAC PRAWDE! A NIE TRZESIE PORTKAMI JAK 3/4 KRASNICZANOW BO GROŻA ZWOLNIENIEM Z PRACY ZACZEŁY SIE JUZ SPRAWY W SADACH PRACY, WIEC JESZCZE CHWILA I ROZLICZYMY POSŁA I BURMISTRZA ZA WYPLACONE ODSZKODOWANIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Stawiarski to złodziej i dobrze wie ile mi ukradł (a ukradł nie mało). Jeżeli to nie prawda to niech mi wytoczy proces o zniesławienie. Najlepiej w trybie wyborczym. Jestem zalogowany więc nie ma problemu ze identyfikowaniem mnie. A wy jego pachołki nie ubliżajcie mi od psycholi, tylko donieście mu o tym wpisie.
ostro ale szacun za odwagę!!! A "pan" robert - dyrektorem był bo swego czasu całował pierścień za ręce wielkiego czu i tak jakoś się dziwnie stało, że stanowisko dostał awansem. A ortografia? Cóż podobnie było z wypełnianiem obowiązków gdy siedział na w/w stołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Stawiarski to złodziej i dobrze wie ile mi ukradł (a ukradł nie mało). Jeżeli to nie prawda to niech mi wytoczy proces o zniesławienie. Najlepiej w trybie wyborczym. Jestem zalogowany więc nie ma problemu ze identyfikowaniem mnie. A wy jego pachołki nie ubliżajcie mi od psycholi, tylko donieście mu o tym wpisie.
Przegiołeś koleś!!! Radzę Ci mieć wyrok sądu , że coś Ci ukradziono, bo inaczej drogo będą te oszczerstwa Cię kosztować. Domyślam się, że jesteś z tych z którymi Czu. na odchodne po cichu podpisał umowy gwarantujące ,w przypadku odwołania ze stolca ,3 letnie branie kasy za siedzenie w domu. Nie dziwię się że jesteś wściekły, po urwaniu się takiego korytka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.S napisał:
Przegiołeś koleś!!! Radzę Ci mieć wyrok sądu , że coś Ci ukradziono, bo inaczej drogo będą te oszczerstwa Cię kosztować. Domyślam się, że jesteś z tych z którymi Czu. na odchodne po cichu podpisał umowy gwarantujące ,w przypadku odwołania ze stolca ,3 letnie branie kasy za siedzenie w domu. Nie dziwię się że jesteś wściekły, po urwaniu się takiego korytka.
radze wziąśc szybko leki fanatyku PISu! Jedz do Kaczora moze Ci wynagrodzi tą nadgorliwosc! A skąd wiesz czy temu komus cos nie ukradł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...