Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Stawiarski to dobry kandydat

Utworzony przez Antypis, 26 września 2011 r. o 08:54
Nowomiejski Robert napisał:
Ja jestem innego zdania ale brudna kampania nie przystoi więc wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka . To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
BRAWO ZA ODWAGĘ! OCZYWISCIE ZE GŁOSUJEMY NA WILKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJEMY NA WILKA, BO NIE CHCEMY ZEBY BYŁO JAK URZEDZIE MIASTA TERAZ ZA RZADÓW PISU! LUDZIE NIE CHCA BYC ZASTRASZANI I ZWALNIANI CHCEMY SPOKOJU, BRZYDZIMY SIE OBŁUDA I KNUCIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Robert ma powody żeby nie lubić nowego Burmistrza, miał tez powody żeby lubić poprzedniego. I właśnie z tych drugich powodów ja Wilka nie poprę i nikomu nie radzę tego robić. Wyborcy PO mogą wybrać niezłych kandydatów z listy, mogą śmiało pominąć nazwisko człowieka, który w ostatnich wyborach na burmistrza popierał Piotra Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moi znajomi głosujemy na Wilka , a propos czy ty wokół siebie masz TYLKo nieskazitelnych zajomych? Ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAŚNICZANKA napisał:
GŁOSUJEMY NA WILKA, BO NIE CHCEMY ZEBY BYŁO JAK URZEDZIE MIASTA TERAZ ZA RZADÓW PISU! LUDZIE NIE CHCA BYC ZASTRASZANI I ZWALNIANI CHCEMY SPOKOJU, BRZYDZIMY SIE OBŁUDA I KNUCIEM.
A może podasz przykłady tego zastraszaniea i zwalniania w UM. Bo inaczej to przestań wypisywać głupoty po necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
radze wziąśc szybko leki fanatyku PISu! Jedz do Kaczora moze Ci wynagrodzi tą nadgorliwosc! A skąd wiesz czy temu komus cos nie ukradł?
To może ten ktoś wreszcie pokaże dowód na to że Stawiarski jest złodziejem a nie wyzywa go i Włodarczyka po forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykładów jest wiele nie trzeba podawać ty chyba JAN z choinki się urwałeś i nie wiesz co jest tu grane w kraśniku więc GŁOSUJ NA WILKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO ale Wilk też kiedyś oszukał organy ścigania, podkładając się za CZu. i przyjmując za niego mandat.A to nie przystoi posłowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Zawiślak napisał:
Panie Robercie ,napisał Pan stek kłamstw. Podpisał się Pan swoim nazwiskiem nie bez powodu, a mówiąc wprost nie bezinteresownie. Proszę przypomnieć sobie swoją wypowiedź dla mediów i Pana zeznania w prokuraturze w sprawie wyjazdu w Alpy. Albo jest Pan na wskroś z manipulowany i zależny albo ... Nie sądzę aby kiedykolwiek PO w Kraśniku doszło do władzy ,tak, że lizodupstwo nie przyniesie Panu w przyszłości korzyści. Chociaż może w kuratorium?. Jeśli chodzi o te 3 punkty . Proszę powiedzieć dlaczego Pan Wilk przed wyborami 2007 podpisał się pod tzw. ”Wielkim Planem Budowy Autostrad PO" który zakładał zaniechanie inwestycji drogowych na Lubelszczyźnie. Dzięki PO nie mamy S19 i kilku obwodnic które przy okazji miało powstać na tej trasie, miedzy innymi Janowa Lubelskiego. W Kraśniku ze względu na zakończone prace przygotowawcze i przydzielone pieniądze prace ruszyły. Nie jest to absolutnie zasługa PO i posła Wilka tylko śp. Minister Gęsickiej i Lecha Kaczyńskiego którzy zawierając tzw.” Porozumienie Łańcuckie” z kilkoma innymi państwami zagwarantowali finansowanie tej inwestycji z unii. Jeśli chodzi o FŁT to był to dobrze funkcjonujący i zyskowny zakład, dopóki przyjaciel posła Wilka nie został dyrektorem. Nieodpowiedzialnymi ,głupie a może celowe działania doprowadziły nasz zakład na skraj bankructwa. Mówienie ,że Poseł Wilk uratował fabrykę to czysta hipokryzja z Pana strony. To tak jakby pijany sprawca wypadku chwalił się ,że uratował ofiarę, załatwiając mu rabat na wózek inwalidzki. Pytam o szczegóły. 1.Jak Poseł Wilk pomógł fabryce?. 2.Zwolnił sprawców machlojki związanej z opcjami? 3.Poprowadził sprawę w sądzie unieważniając naciągane umowy (opcje walutowe)z bankami. 4.A może podobnie jak Piotra, ratował zakład przekazując swoje prywatne fundusze?. Pytam kto doprowadził fabrykę do takiego stanu jak nie kraśnicka PO. Jeśli chodzi ośrodki zewnętrzne na renowacje naszego kościoła. Sugeruje Pan ,że instytucje za to odpowiedzialne są z korumpowane? a pieniądze jak za komuny przydzielane są za wstawiennictwem sekretarz partii?. W jaki sposób poseł Wilk pomógł. Może jako prawnik napisał wniosek i przeprowadził całą skomplikowana procedurę walcząc o środki?. Bo jeśli tak, to przepraszam.
Nie wiem, jak po przeczytaniu tego postu, można oddać głos na Wilka. Czy ktoś z pochlebców Wojtka mógłby się do tego odnieść, czy nie ma to dla was żadnego znaczenia?. Proponuję oddać głos na kogoś nowego z dalszych miejsc listy. Ps: Jak myślicie ?Joanna Mucha wszczeliła sobie botoks ,czy to tylko nieudany plakat wyborczy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że Wilk ponosi odpowiedzialność za to, że PO nie ma burmistrza w Kraśniku. Jego zależność spowodowała, że optował za kandydatem skompromitowanym i z góry przegranym. I Wilk powinien za to ponieść konsekwencje. Platforma w Kraśniku musi się oczyścić i zmienić liderów. Tylko w ten sposób wygra w następnych wyborach samorządowych. Wyborcy PO, poszukajmy innego kandydata na liście PO, najlepiej takiego, który w jakiś sposób identyfikuje się z Kraśnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
A może podasz przykłady tego zastraszaniea i zwalniania w UM. Bo inaczej to przestań wypisywać głupoty po necie.
Skoro piszesz na forach dziennika wsch. to go i czytasz niedawno byl artykoł o zwolnionych pracownikach UM, przeczytaj sobie! Ile zwolnił osób obecny Burmistrz? Pewnie nie słyszałeś? Bo obłuda ogłusza? Posłuchaj co mówia obecni pracownicy jak teraz wyglada praca w UM, jak sie teraz pracuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca PO napisał:
A ja uważam, że Wilk ponosi odpowiedzialność za to, że PO nie ma burmistrza w Kraśniku. Jego zależność spowodowała, że optował za kandydatem skompromitowanym i z góry przegranym. I Wilk powinien za to ponieść konsekwencje. Platforma w Kraśniku musi się oczyścić i zmienić liderów. Tylko w ten sposób wygra w następnych wyborach samorządowych. Wyborcy PO, poszukajmy innego kandydata na liście PO, najlepiej takiego, który w jakiś sposób identyfikuje się z Kraśnikiem.
Co za bzdury, kandydat ktory nie identyfikuje się z Krasnikiem?????? A kto bedzie go znał i na niego za głosuje????? Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Jeszcze bedziemy tesknic za Cz. i innymi, narazie zbieramy owoce głupoty bo przeciez mamy super Burmistrza. Niektórzy tak marzyli o zmianach to je mają, brak pracy, zwalnianie ludzi, którzy pracowali od lat, byli dobrymi pracownikami, zatrudnianie ludzi poza Krasnika, nic sie w Krasniku nie dzieje i nie bedzie, zero miejsc pracy, zero inwestycji itp.itp.itp. itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w UM nareszcie pracownicy UM pracują a nie są panami świata. Skończyło się, że klient- interesant jest traktowany jako zło - intruz. Takie zmiany powinny być US w Krasniku...bo tam sodoma gomora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWNIK UM napisał:
Przykładów jest wiele nie trzeba podawać ty chyba JAN z choinki się urwałeś i nie wiesz co jest tu grane w kraśniku więc GŁOSUJ NA WILKA.
Konkrety proszę, nazwiska osób zastraszanych a nie ogólniki. Znam dużo osób pracujących w UM i nie słyszałem by były zastraszane. Może Ci przypomnieć co Czu. wyprawial z pracownikami i pani Sekretarz Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... napisał:
Skoro piszesz na forach dziennika wsch. to go i czytasz niedawno byl artykoł o zwolnionych pracownikach UM, przeczytaj sobie! Ile zwolnił osób obecny Burmistrz? Pewnie nie słyszałeś? Bo obłuda ogłusza? Posłuchaj co mówia obecni pracownicy jak teraz wyglada praca w UM, jak sie teraz pracuje!
Jestem zaślepiony więc mnie oświeć i proszę konkretne nazwiska zwolnionych i zastraszanych osób w UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Konkrety proszę, nazwiska osób zastraszanych a nie ogólniki. Znam dużo osób pracujących w UM i nie słyszałem by były zastraszane. Może Ci przypomnieć co Czu. wyprawial z pracownikami i pani Sekretarz Miasta.
Konkretnie, ja byłem zastraszany! Proponowano mi różne "układy", którym zawsze mówiłem nie! Ktoś może mnie postrzegać w rożny sposób i ma do tego prawo ale wiem jedno - ci ludzie i prawo i sprawiedliwość maja w głębokim poważaniu. Jest to grupa ludzi świadomie uprawiający swoją gierkę mająca na celu doprowadzenie do stanu jak za poprzedniego burmistrza tyle, że stosowane przez nich środki są bardziej ordynarne. Liczą, iż dzięki emocją jakie towarzyszą sprawą Czubińskiego mogą bezprawnie urządzać igrzyska i gnoić, niszczyć oraz zastraszać ludzi. Piszę to, także z pełną odpowiedzialnością za słowa. Swoje nazwisko podam we właściwym czasie, tzn. po zapadnięciu prawomocnego wyroku w mojej sprawie, a to już może stać się niedługo! Dzisiaj zaś zachęcam na głosowanie na Wojciecha Wilka bo jest to człowiek skromny, otwarty na ludzi i naprawdę stara się pomóc naszemu Miastu. Tylko arogancja, buta i cwaniactwo potrzebuje fotek z dziećmi i klockami aby pokazać ludzką twarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Konkretnie, ja byłem zastraszany! Proponowano mi różne "układy", którym zawsze mówiłem nie! Ktoś może mnie postrzegać w rożny sposób i ma do tego prawo ale wiem jedno - ci ludzie i prawo i sprawiedliwość maja w głębokim poważaniu. Jest to grupa ludzi świadomie uprawiający swoją gierkę mająca na celu doprowadzenie do stanu jak za poprzedniego burmistrza tyle, że stosowane przez nich środki są bardziej ordynarne. Liczą, iż dzięki emocją jakie towarzyszą sprawą Czubińskiego mogą bezprawnie urządzać igrzyska i gnoić, niszczyć oraz zastraszać ludzi. Piszę to, także z pełną odpowiedzialnością za słowa. Swoje nazwisko podam we właściwym czasie, tzn. po zapadnięciu prawomocnego wyroku w mojej sprawie, a to już może stać się niedługo! Dzisiaj zaś zachęcam na głosowanie na Wojciecha Wilka bo jest to człowiek skromny, otwarty na ludzi i naprawdę stara się pomóc naszemu Miastu. Tylko arogancja, buta i cwaniactwo potrzebuje fotek z dziećmi i klockami aby pokazać ludzką twarz!
Bardzo dobre słowa! Ciągle zasłaniaja sie Cz. a robia gorsze rzeczy! Podac nazwiska, ktos jest niepoważny! Jest ochrona danych osobowych i moze te osoby nie życza sobie podawania nazwisk! Ale Ty pewnie tego nie rozumiesz bo jestes z ich układu, a tacy ludzie mało rozumią. KAZDY INTELIGENTNY CZŁOWIEK POPIERA PO! http://www.tvn24.pl/-1,1719069,0,1,popieram-po--bo-mam-uczulenie-na-pis,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligentny człowiek nie chodzi na smyczy TVN24 Inteligentny człowiek myśli samodzielnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.S napisał:
To może ten ktoś wreszcie pokaże dowód na to że Stawiarski jest złodziejem a nie wyzywa go i Włodarczyka po forach.
Dowodem jest to, że nie wytoczył mi procesu w trybie wyborczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś tu nerwy wysiadają. Czyżby utrata dojnej krowy tak drażniła? Brak procesu do dowód wyłącznie na to, że nie daje się wciągnąć w maszynkę zawiści i złości. Szanowny Antypis, jesteś porażający w swej nienawiści, swoimi wpisami potwierdzasz słuszność swojej dymisji. Ja takiego pracownika nie chciałbym mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...