Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takiego tepaka to na20 lat i do kopalni kamienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niech policja ma go na oku bo taki debil i tepak może cos sobie zrobic. To przestroga dla policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co to za geniusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat a to ci checa.Mojego syna zabił pijany kierowca a dostał tylko 4 latka z których odsiedział niecałe 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli faktycznie był piany powino chamisko siedzieć. Własnie taki zabił mi bliską osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli faktycznie był piany powino chamisko siedzieć. Własnie taki zabił mi bliską osobę.
Immunitet miał, wali go to wszystko,nadal chleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lepszy model skasował parę aut i nawet jedno kolo mnie dachowalo czarny golf ale to nic dachowac traktorem to trzeba mieć talent?????¿czyli bezmozg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał spoczywaj w spokoju;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarł? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalizujemy się w pomocy  poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, W CAŁEJ EUROPIE w pracy w rolnictwie w szkole itp. WYSOKIE ODSZKODOWANIA majątkowe osobowe i rzeczowe, pełna kompleksowa obsługa . Błędy w sztuce lekarskiej .Pomoc prawna.  tel. 793 16 00 21. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...