Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat kraśnicki: Brakuje pieniędzy na remonty dróg

Utworzony przez Dere, 18 kwietnia 2012 r. o 19:23 Powrót do artykułu
I to niestety nic nie zmieni. Przez 25 lat ( 1980-2005 ) na drogi nie przeznaczano tyle pieniedzy ile powinno sie - nakłady spadły do 10-20% (!) Realnie mysląc nie trudno zauważyć , że programy obecne - schetynowki, itd to tylko powrót do właściwych proporcji nakładów na komuniakcję. A jak nadrobimy braki ? Stadionami się nie da ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba trochę swojej inicjatywy a nie za biurkiem siedzieć. Co z tego ze postawią znak ograniczjacy wysokotonowe samochody jak one po tych drogach jeżdzą. Trzeba sie wziąść do pracy i pomyśleć nad tym jak wziąśc pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło tako Polske walczyliśmy.Asfalt w taki sposób kładł mój dziad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga powiatowa przez Wymysłów od wielu,wielu lat czeka na asfalt..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Ofczarski to jest ze stajni Czubińskiego i Wilka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowczarskiego na zbity pys wywalić i będą drogi!To przydupas czu..ABW na niego nasłać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Czy ten Ofczarski to jest ze stajni Czubińskiego i Wilka ?
Tak, dokładnie, ten sam. Dyretor bez konkursu, a przez zasiedzenie. Taki sam "fachowiec" jak cała reszta przybocznych obu w/w. Stary układ nadal się dobrze: w szkołach pracują ludzie z wyrokami i intryganci nasyłający jednych na drugich, w drogownictwie...jak widać od wielu lat: drogi jedne z najgorszych w województwie, w służbie zdrowia same chore sytuacje: jednych odbiera się częś uposażenia, a dla innych tworzy niepotrzebne etaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi mamy jakie mamy a że jedne z najgorszych do fakt, wynika to nie z tego kto kieruje zarządem dróg powiatowych, ale z polityki rządu, inwestuje się w drogi ale nie w naszym regionie, bo najwidoczniej już dawno ktoś doszedł do wniosku że do jeżdżenia traktorami w pole takie wystarczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Irka Ofczarskiego i jestem obiektywny!!!!!!!!!! On jest z czasów Wielkiego Czu ale nie wiem czy wiecie że jest też inżynierem dróg i mostów takie ma wykszkałcenie muszę tu się wtrącić i przestańcie na nim jechać - życie mu już dało w du...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znam Irka Ofczarskiego i jestem obiektywny!!!!!!!!!! On jest z czasów Wielkiego Czu ale nie wiem czy wiecie że jest też inżynierem dróg i mostów takie ma wykszkałcenie muszę tu się wtrącić i przestańcie na nim jechać - życie mu już dało w du...
To nie jest dziecko specjalnej troski, ani jedyny człowiek, który ukończył takie studia. Życie jest brutalne dzięki m.in. takim ludzkim zachowaniom, jakie preferował w/w i ludzie z jego środowiska. Obiektywnie: tylko dzięki znajomościom awansował. Pora na zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znam Irka Ofczarskiego i jestem obiektywny!!!!!!!!!! On jest z czasów Wielkiego Czu ale nie wiem czy wiecie że jest też inżynierem dróg i mostów takie ma wykszkałcenie muszę tu się wtrącić i przestańcie na nim jechać - życie mu już dało w du...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejku a on innym nie dal w du...,niech poprawi swoje morale panienko,chyba go jednak nie znasz!!!!!!! i nie jests obiektywna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
Ojejku a on innym nie dal w du...,niech poprawi swoje morale panienko,chyba go jednak nie znasz!!!!!!! i nie jests obiektywna.
DROGI BOBO NIE JESTEM TEŻ PEDAŁEM !!!!!!!!!!!!!! SORKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...