Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czyli zabawa w miasto się skończyła... Nawet informacje o ,,korkach'' w lokalnym radiu już nie pomogą, kraśnik wymiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Nikt nie ma prawa zdejmować z tej władzy odpowiedzialności za bałagan, jaki w Polsce wprowadzili - powiedział w "Faktach po Faktach" Donald Tusk, przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, były premier Polski. Jego zdaniem, obecnie rządzący to "ciamajdy, którym wszystko wylatuje z rąk". Jakże prorocze są te słowa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba i wstyd, niedługo wszystko zlikwidują, moje dzieci rodziły się w Kraśniku i była bardzo dobra opieka. Ciekawe ile kobiet z powiatu kraśnickiego nie zdąży dojechać do szpitala oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów, może radni PIS będą odbierać porody na trasie. Oddział szpitalny to nie fabryka że ma przynosić dochody, my za to płacimy a nie wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to że za likwidacją oddziału głosowały osoby z PIS (na 11 głosów za likwidacją 10 z PIS i 1 z PO), dla którego jak wiadomo wielką wartością jest rodzina, gdzie tak im leży ochrona życia poczętego. Piękne i wzniosłe idee .... a życie pokazuje co jest ważniejsze. Za to działania rządu (PIS) pokazują co jest najważniejsze - inwestowanie z każdej strony w seniorów ..... W końcu to pewny wyborca .... Smutne też jest to, że niestety Kraśnik podupada w wielu aspektach i tylko dochodzą kolejne .... Niestety sadzenie wszędzie kwiatków nie przykryje tego wymierania .... I skończcie proszę włodarze miasta i powiatu ciągle robić sobie tylko fotki propagandowe jak to wszędzie pomagacie, interesujecie się interweniujecie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Teraz wystarczy tylko zaorać i wybudować market Jarkland, że stołkami, laskami i pieluchopampersami. Alleluja i do przodu. Drogie Mieszkanki powiatu kraśnickiego pomimo wieloletniego zjadliwego plucia przez pijar na Oddział, cały zespół ciężko pracował, często zarywał noce lub jeździł w karetkach z pacjentkami do Lublina, wykłócał się Lublinem w celu przekazania pacjentek żeby dać dzidziusiowi szansę na przeżycie (a potem jechał na złamanie karku nawet do Zamościa walcząc o każdą minutę), odbierał porody, walczył z krwotokami. Może nie był idealny, przaśny i inne inwektywy jakimi go określano zresztą niesłusznie ale był profesjonalny (tytuł naukowy jeszcze nikogo nie wyleczył). Jeżeli mógł żadnej nie odmówił porodu (a w L to podobno to częste bo tam mają zawsze remont lub brak miejsc...ha,ha) Wiem że zaraz odezwą się trole internetowe, dziś możecie już do woli wylewać pomyje. Dzisiaj ci ludzie cicho płaczą w domach...Proszę aby każda osoba, która miała kontakt z oddziałem, która miała ciążę zagrożoną, krwawienie w ciąży, która na szybko miała cięcie cesarskie, bo dziecko zaraz straci, którą ratował Oddział o 2, 3ciej w nocy, zada sobie pytanie? Czy ja czuję się teraz bezpieczna? Dojadę do Lublina? I co dalej? Nowego wydźwięku nabiera powiedzenie krzyżyk na drogę. Teraz suche fakty: mało porodów? A w innych powiatach więcej? Nie. A w Polsce? Nie. Wina Oddziału? Nie. Niepotrzebny bo nie było zgonów? Po zamknięciu oj teraz będą... Wiecie kto jak głosował. 10Pis Tak, 1Po Tak - koryto. Pewnie wiecie już kto pisze. Pozdrawiam. Tu się wychowałem, tu spłacałem swój dług dla Społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...