Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
szeregowy pracownik ledwo 3000 na rękę ma, a prezesy się wożą limuzynami
 Czy to napewno o TN Polska? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co pedraści? kozoyebcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i się zaczęło!!! Zarząd chce abyśmy wzięli 2 dni urlopu bezpłatnego. Już w 2009 roku dla dobra firmy braliśmy urlopy bezpłatne. Co miało być nam wynagrodzone kiedy przyjdą lepsze czasy. I co? Firma się na nas wypięła. Kiedy zyski roczne sięgały 27 mln my musieliśmy walczyć o żałosne 100 zł podwyżki. Komu oni chcą mydlić oczy ze nie ma zamówień? Wszystkie soboty są pracujące a dostawy drutu i walcówki nigdy nie były tak wielkie jak w ostatnich tygodniach. Nawet jeśli zamówienia są mniejsze to nie znaczy że firma przynosi straty, ale zmniejszył się założony zysk i nowy prezes boi sie o swój tyłek i chce zwiększyć zyski kosztem naszych portfeli. Nikt nas nie może zmusic do wziecia urlopów bezpłatnych. Jest to niegodne z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dobra Firmy trzeba wziąść ten urlop bo ciekawe co powiesz jak dzięki tym urlopom ocali się miejsca pracy trzeba myśleć a nie nawoływania rewolucji bo to może mieć zły nie zamierzony efekt. Ciekawe co wtedy ludziom zaproponujesz najpierw pomysl a potem napisz. Dla dobra Firmy jestem w stanie to zrobić Biorę bezpłatny urlop 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł się dobroczyńca dla zarządu. Niech uczkna trochę z zysku jaki wypracowaliśmy w ostatnich latach a nie znów mamy my ponosić wszelkie koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy zamówić msze za uzdrowienie zakładu,kapłan z fabrycznego jak jeszcze odpowiednio wynagrodzony pokropi nam firmę i niewiernych szefów to raj tu wstąpi,mamy św.lechuna,miasto musi cóś tam kumuś zawierzone bedzie pan zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło się już są zwolnienia lub zwał jak zwał zobaczymy co będzie się działo juz niektórzy dostali cynk i czmychneli na L4 tak jak jeden z obibokow z G2. Jeśli jest możliwość uratowania jakiś pracowników trzeba zgodzić się na bezpłatne urlopy tak żeby ratować miejsca pracy bo ciekawe co jeden z drugim człowiekiem zrobi jak stracą pracę...??? Zarząd powinien się przyjrzeć przede wszystkim tym pseudo kierownikom których w ostatnim czasie na mnożyło się a nic nie robią jedynie co tylko przeszkadzają ludziom w pracy, są to dodatkowe ręce do pracy a nie jak dotychczas to było cztery litery które nic nie robiły czas od tych osób zacząć degradację i na maszyny do roboty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszą zwolnienia i bo muszą czymś zastraszyc. A i tak już brakuje ludzi a sezon urlopowy przed nami. Stać firmę by nam płaciła 60% postojowego przez te dwa dni w miesiącu. Żadnych bezpłatnych. Gdzie zysk z poprzedniego roku. Firma teraz generuje zyski. Gdyby były straty to lepiej wziąć bezpłatne dla dobra firmy ale w tym przypadku nie widzę sensu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadzieję że zwolnią ostatnio przyjętych kawalerów i agencyjnych albo kogoś z biur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali jak myślisz ze zwolnią kogoś z biura to chyba żyjesz w innym wymiarze lub rzeczywistości. Biuro nie podlega zwolnieniom tam pracują tylko i wyłącznie ludzie którzy mają dobre układy. Jeszcze raz chyba czas na to by przewietrzyć stanowiska kierowniko menadżerów obiboków. Gołym okiem widać którzy pracują i pomagają na produkcji takim jest jeden i drugi mistrz z kanału D mistrz z Pakowni oraz ten co ostatnio na Kanale A został Mistrzem jestem pod wrażeniem jego Organizacji Pracy reszta może się tylko od niego uczyć. Jak widać reszta to obiboki którzy jak najszybciej powinni pracować normalnie na maszynach i napewno nie jako ustawiacze bo na to tez trzeba zasłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali jak myślisz ze zwolnią kogoś z biura to chyba żyjesz w innym wymiarze lub rzeczywistości. Biuro nie podlega zwolnieniom tam pracują tylko i wyłącznie ludzie którzy mają dobre układy. Jeszcze raz chyba czas na to by przewietrzyć stanowiska kierowniko menadżerów obiboków. Gołym okiem widać którzy pracują i pomagają na produkcji takim jest jeden i drugi mistrz z kanału D mistrz z Pakowni oraz ten co ostatnio na Kanale A został Mistrzem jestem pod wrażeniem jego Organizacji Pracy reszta może się tylko od niego uczyć. Jak widać reszta to obiboki którzy jak najszybciej powinni pracować normalnie na maszynach i napewno nie jako ustawiacze bo na to tez trzeba zasłużyć.
 Nie spinaj się tak bo ci zylka z wysilku peknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suza nie musze się spinać obiboku widać jesteś jednym z tych pseudo kierowników menedżerów co nawet nie potrafisz używać języków obcych i kaleczysz język swój ojczysty. Przede wszystkim psujesz powietrze i przez takich karierowiczów zwalniają szeregowych pracowników zamiast takich jak ty nieudaczników których popiera jeden ze związków, miej chociaż honor i przyznaj się do tego jakim pasożytem, wrzodem na czterech literach dla Zakładu Pracy jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suza nie musze się spinać obiboku widać jesteś jednym z tych pseudo kierowników menedżerów co nawet nie potrafisz używać języków obcych i kaleczysz język swój ojczysty. Przede wszystkim psujesz powietrze i przez takich karierowiczów zwalniają szeregowych pracowników zamiast takich jak ty nieudaczników których popiera jeden ze związków, miej chociaż honor i przyznaj się do tego jakim pasożytem, wrzodem na czterech literach dla Zakładu Pracy jesteś
 Ha,pudło,nie trafiłeś .ty natomiast jestes smierdzacym tchorzem ktory nie ma za grosz honoru i kryjesz sie za klawiatura komputera.Idz powiedz w twarz tym pseudo kierownikom to samo co tu wypisujesz.Pujdziesz?nie sadze.Sam pewnie spisz na 3 zmianie,az sie pierzyna unosi,spojrz w lustro i powiedz ze jestes bez winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za dożywotnim i bezpłatnym urlopem!! Miodzio❤️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suza juz im mówiłem i widziałem od środka ich pracę nie raz zero zero nul nul jeśli chodzi o co kolwiek obsługę czego kolwiek maszyny i komputera takich tylko na maszyny a co do trzecich zmian to jedno Ci powiem powinno już kilka osób polecieć z tych menedżerów to dopiero spiochy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tyle karma wraca każde bezpodstawne pomówienie(z wymienionym nazwiskiem) na operatywce podlega pod rodo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z panem nikt nie mieszka na księżycu tylko w naszym kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniając kogoś z miasta narazisz się na nienawiść biede Zwalniając ze wsi kupisz więcej masełka kuraczka jajek na targowisku miejskim .Myślcie od tego jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sienkiewicz jak narazie nie wymieniam żadnych nazwisk 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy co po nie którzy jesteście puści. Jak można pisać, że jak ktoś zostanie zwolniony to co wtedy o Boże no co. Pózie do innej pracy za te same pieniądze albo i lepsze. Praca w TN Polska to żaden miód. Niech zwalniajo tylko jak przyjdo znów lepsze czasy to już tu nikt do pracy nie przyjdzie, a zwalniają największe kopary do kulek zamiast obiboków. Karma wraca. Płakaliście, że wam urlopu nikt nie daje to dlaczego tak nie chcecie tych bezpłatnych. Ja mogę i na 2 tyg iść. Co mi z tych piniędzy z pracy tam skoro nie mam ich kiedy wydać ? Zesrajcie się nimi. Nie pozdrawiam wieśniaków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...