Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Brawo Elokwencja w Komentarzu pełna para gębą lub zwał tak zwał a co do tego ze ludzie płaczą to mają rodziny baranie na utrzymaniu a nie tak jak ty Masz może tylko Chomika lub rybki a żony to ty nie masz bo wystarczy Ci Renia raczkowska ale masz rację zwalniają tych co najwięcej robią wyladunków czyli jasno jest przesłanie mniej sypać bo Cię zwolnią jak będziesz zapiepsza*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piepsz czorny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie stanowisko w tej sprawie mają związki zawodowe? Czy przewodniczący związków w ogóle rozmawiają z pracownikami? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malina po ile czep się siebie nie wiesz co związki zawodowe robią wiesz ze każdemu z was łatwo coś powiedzieć takie mamy prawo i związki muszą działać zgodnie z litera Prawa idz do pracodawcy i poproś o podwyżkę zobaczymy co byś załatwił fige zapewne a takich jak ty krzykaczy pełno ale jak co do czego na zebraniu siedzicie cichutko a podpuszczac i psuć powietrze potraficie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile Malina idź jeszcze podziekuj Peło bo pewnie na nich glosowales to teraz nie siej fermentu bo tak PO rządziła i takie masz prawo. Gdyby nie związki nic byś nie miał, każdy potrafi opluwac i poniewierac przewodniczącego ale jak co do czego nawet byś za nim nie stanol i tak samo było by ze strajkiem krzykaczy pełno a jak by Ci zakład zamkneli to byś z pretensjami do Stasia, Adama i Maćka leciał ze przez nich Ci zamkneli ta bude
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejemy się wszyscy z gadania tych australopitkow powyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwilka i zacznie się debata na temat urlopów. Chwilę później poleci cała agencja i jeden pracownik zastąpi pięciu. Da się?? Pewnie ze się da w "międzyczasie" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zamykają ! Wom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest dobrze,a może być jeszcze gorzej.Oby nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jesteście żałośni, ważne żeby zakład przetrwał bo zaczyna się kryzys w branży Motoryzacyjnej. Wiele osób teraz będzie podpuszczac, judzać ludzi i szukać kozła ofiarnego i zapewne tak owy się znajdzie. Wysmiewanie i używanie Ników typu: Po Ile Malina czy nie Pozdrawiam Wieśniaków mówi i świadczy tylko i wyłącznie o was Samych. Módlcie się żeby kryzys tak owy nie był miażdżący dla naszego Zakładu Pracy i co z czym idzie dla naszych Rodzin. W jedności Siła takie mam przesłanie ale też drugie sunie mi się na myśl. Jak trwoga to do Boga i nie chodzi tu o moją czy waszą Wiarę bo to każdego indywidualna Sprawa, lecz o to ze najpierw najezdzalo się na Przewodniczącego i Związek Solidarność a teraz idzie się i prosi się o Pomoc. Dlatego Drogi Kolego Koleżanko uderz się w Pierś i pomyśl zanim drugim razem będziesz obrażać druga osobę swojego bliźniego bo nawet są do tego odpowiednie Przykazanie taka mnie naszła Refleksja i mam nadzieje ze wam też coś nasunie. Zapewne będzie dużo hejtu ale przyjmę krytykę z twarzą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kryzys w branży motoryzacyjnej z choinki się urwałeś ? Co po nie którym ta fabryka życie uratowała i nie nadają się do normalnej ciężkiej pracy to i się modlą żeby zakład nie upadł, z resztą widać komu brzuchy porosły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne jakoś ja brzucha nie mam i nie urwałem się z choinki. Widać ty Człowieku nie masz nic do stracenia i nie zależy Ci na tej Pracy wiec może pierwszy zglosisz się na listę chętnych do zwolnienia? Zapewne tu tylko mocny jesteś żeby judzić a i jeszcze w szatni masz dużo do powiedzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem co ty człowieku o nicku Normalny wyczytałeś w moich słowach, że odrazu rzucasz się z takim atakiem i wiążesz mnie z cyt. "Peło" i snujesz jakieś insynuacje niskich lotów? To już do jasnej ... nie można spytać o to co robią przewodniczący związków zawodowych i jakie mają stanowisko w tej sytuacji zakładu? Ty człowieku masz chyba jakieś fobie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiemy kim jest normalny i że jest nienormalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiemy kim jest normalny i że jest nienormalny.
 Tak?Jesteś dobrze poinformowany.Podaj inicjały ze względu na RODO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się dociskanie ludzi na maszynach. Porażka. Szukają kandydatów do zwolnień. Nadzór zaczyna pokazywać ciemną stronę swojej głupoty. Zamiast rozwiązywać problemy i pomagać pracownikom maszynowym lepiej ich karać - tak łatwiej i bez zaangażowania można napunktować u kierownika czy zarządu. Panie kontrolny obecnej 3 zmiany - w twojej kwestii tylko jedno zdanie - jabłko padło bardzo, bardzo daleko od jabłoni. Twój Szanowny Staruszek był mega gościem a ty mu nawet do pięt nie dorastasz zarówno jeżeli chodzi o podejście do ludzi, jak i znajomość specyfiki pracy. Jesteś jedną wielką porażką i żenadą. Drzeć japę to możesz w domu, lizusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a o kogo chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaaa a ja dostałam podwyżke a wy nie!! Zazdrośc was zje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaaa a ja dostałam podwyżke a wy nie!! Zazdrośc was zje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wiedzieć komu dobrze zrobić kakao... Najlepiej takie ze śmietaną w rowku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 18 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...