Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Proszę Państwa gorzej być już nie może jest jak jest ale nie jest złe jedynie ten Miecio ma hopla ale tak już jest w tym wieku że wszystko siada nawet zwieracze ale ważne że to swój chłop... Czepia się ale to jego sposób bycia. Tylko szkoda że nie ma go u mnie na mojej zamianie bo chlopina ma klawe zarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"r" z żalem trzeba przyznać, że masz rację!!! Można tylko dodać, że jeden robi za wiecznie obsran... trutnia, który kompletnie nie wie o co chodzi i jak sobie radzić na tym stanowisku. Drugi jest przykładem, że niestety czasami daleko pada jabłko od jabłoni - jego staruszek był wymagającym i twardym przełożonym ale sprawiedliwym i ludzie go szanowali - natomiast on...  szkoda słów i śliny. A trzeci, super junior, jest średnią wypadkową swoich dwóch kolegów, który uważa, że inaczej się nie da, nie można a przede wszystkim chce jak najdłużej trzymać dupsko na stołku.
Znam tylko dwóch pracowników, którzy podziekowali za takie "awanse" i nie dali się wciągnąć w tryby żenady i hipokryzji - jeden pracuje na kuciu a drugi na zdzieraniu. Za to szacun i jak wcześniej ktos powiedział - człowiekiem się jest a na stołkach się bywa. Pewnie nie chcieli uczestniczyć w tej szopce i skakać jak im góra nakaże bez względu na realia codziennej zmiany. Poza tym każdy dłużej pracujący w tej "firmie" wie, że to żadne awanse tylko wstyd i nerwówka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"r" z żalem trzeba przyznać, że masz rację!!! Można tylko dodać, że jeden robi za wiecznie obsran... trutnia, który kompletnie nie wie o co chodzi i jak sobie radzić na tym stanowisku. Drugi jest przykładem, że niestety czasami daleko pada jabłko od jabłoni - jego staruszek był wymagającym i twardym przełożonym ale sprawiedliwym i ludzie go szanowali - natomiast on...  szkoda słów i śliny. A trzeci, super junior, jest średnią wypadkową swoich dwóch kolegów, który uważa, że inaczej się nie da, nie można a przede wszystkim chce jak najdłużej trzymać dupsko na stołku.
Znam tylko dwóch pracowników, którzy podziekowali za takie "awanse" i nie dali się wciągnąć w tryby żenady i hipokryzji - jeden pracuje na kuciu a drugi na zdzieraniu. Za to szacun i jak wcześniej ktos powiedział - człowiekiem się jest a na stołkach się bywa. Pewnie nie chcieli uczestniczyć w tej szopce i skakać jak im góra nakaże bez względu na realia codziennej zmiany. Poza tym każdy dłużej pracujący w tej "firmie" wie, że to żadne awanse tylko wstyd i nerwówka.
 zmień dilera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agregat zmień mózg a raczej włóż w tą dziurę we łbie cokolwiek znajdziesz na ulicy - będzie o wiele lepiej dla ciebie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie , Wasze anonimowe posty są gó... warte. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie , Wasze anonimowe posty są gó... warte. Pozdrawiam
 A ty co jesteś wart wszyscy się z Ciebie smieja brak słów na takich ludzi szkoda mi wchodzić z tobą w polemikę nie pozdrawiam a fuj bo.... Domysl się to chyba potrafisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie , Wasze anonimowe posty są gó... warte. Pozdrawiam
 Dobrze tylko że nie chodzisz na 3 zmiany i mam spokój bo nie jesteś moim majstrem lepiej robić na hartowni każdy widzi jaki jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuje anonimów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bombonierka podpisz się jak jesteś kozak i uważasz się za więcej wartego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuje anonimów
 Ja też nie ale raczej  nikt ci tu nie będzie pisał z imienia i nazwiska bo w tych czasach zależy ludziom na pracy a tu ludzie chociaż wylewają żale i nie każdy ma tak jak ty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bombonierka podpisz się jak jesteś kozak i uważasz się za więcej wartego...
 O proszę jakie słowa padają Kozak a zazwyczaj takie kozaki co używają takich słów są zwykłymi pipkami w ciasnych rurkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuje anonimów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 To po co wogole piszesz i zawracasz głowę człowieku nie komentujesz to nie komentuj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wybory ! Siooo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałyby się takie wybory w odniesieniu do naszej kadry!!! Juz kilku z nich na samm wstępie nie miałoby szans znalezienia sie na listach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałyby się takie wybory w odniesieniu do naszej kadry!!! Juz kilku z nich na samm wstępie nie miałoby szans znalezienia sie na listach wyborczych.
 Masz kogoś konkretnie na myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz kogoś konkretnie na myśli?  L4 pewnie samego siebie ma na myśli, ludzie od was taka obłuda wieje i śmierdzi tu ludziom cztery litery obrabiacie a nie jesteście warci nawet  funta klakow. Nie mam na celu nikogo obrażać ale jest kilku takich na maszynach co ładnie w oczy potrafi mówić a poza oczami zazdrość ( obrabianie czterech liter) bardzo nie wiem czego zazdrościc ,bo wszyscy jedziemy na jednym wózku. Mnie nie interesują jakieś Mietki Kierowniki spójrz jeden z drugim na siebie bo sami chodzicie cmokacie do ucha a potem gracie tu wielkich znawców a jesteście zwykłymi Świniami które mają wytarte oczy to taka analogia jeśli któryś z was zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne przydupasy co łażą po całej chali i pod..ą .Wszyscy siedzimy w tym więc trzymajmy się razem .Dalej sprzedaj choinki i Znicze ty się do tego nie nadajesz co robisz masz za małe plecy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co ludzie sobie robicie to tylko stryczek na własne głowy od dawna widać kto i jak donosi, góra się śmieje a wy sami nie jesteście lepsi i nie jest mi żal was bo na wszystko pozwalacie sobie. Dawno nie widziałem takiej zawisci jeden na drugiego donosi a na kanale C i B to sami Omnibusi w donoszeniu. Rzygać się chce jak się patrzy na takich Judaszy jak wy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o tym PPK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 22 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...