Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Piękna akcja dzisiejsza na Pierwszej Zmianie Spektakularne działanie po którym udało się złapać kolejnego Zawodnika lubiącego Mocne Napoje Wyskokowe zawierające Boskie %%% Biedaczysko w Bufecie nie Odpowiadały mu BezAlkoholowe Browary no i wybrał idealne dla niego Trunki. Swoją drogą takich ludzi się zatrudnia cóż brak rąk do Pracy ogranicza wybór i Selekcję, dobrze że chociaż sami Bezmozgowce się Eliminują. Zapraszam do przeczytania jednego z Ciekawych Artykułów może ktoś powiaze Fakty.  ******policja.pl/pol/aktualnosci/26435,Wyjasnia-sprawe-zabojstwa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty nie powiesz? Brak rąk do pracy, a na złożone cv ani myślą odpowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna akcja dzisiejsza na Pierwszej Zmianie Spektakularne działanie po którym udało się złapać kolejnego Zawodnika lubiącego Mocne Napoje Wyskokowe zawierające Boskie %%% Biedaczysko w Bufecie nie Odpowiadały mu BezAlkoholowe Browary no i wybrał idealne dla niego Trunki. Swoją drogą takich ludzi się zatrudnia cóż brak rąk do Pracy ogranicza wybór i Selekcję, dobrze że chociaż sami Bezmozgowce się Eliminują. Zapraszam do przeczytania jednego z Ciekawych Artykułów może ktoś powiaze Fakty. ******policja.pl/pol/aktualnosci/26435,Wyjasnia-sprawe-zabojstwa.html
Niech się cieszą ci co dzisiaj jakimś cudem nie dmuchali w alkomacik, bo byłoby naprawdę wesoło. A szczególnie jeden na klęczkach do Częstochowy powinien iść. Niektórzy mówią, że do tego zajścia pasuje przysłowie -"kowal zawinił, a cygana powiesili"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policja była czy kto miał ten alkomat ? Bo RODO jest, pracodawca nie ma prawa badać pravowników alkomayem. Musi przyjechać policja. A jakie kary są za łamanie RODO powszechnie wiadomo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiające jest to że tego chłopca złapali dopiero na koniec pierwszej zmiany? Czy to przypadek, a może nie jest to przypadek ? Zapewne sam nie spożywał tego alkoholu więc kto jeszcze z nim delektował się tym zacnym trunkiem? Może czas sprawdzać inwalidów ? Nic w tym zatrzymaniu nie było przypadkowe... jest takie przysłowie Szedł Przez Wieś Grześ... Nie ładnie kolego masz na sumieniu tego Chlopca. Zaraz się odezwa malkontenci że on mu nie wlewał ale wiadomo że też jest Winny zaistniałej sytuacji czy oby on nie był Procentowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobil on chliewa w bufecie i jego wlasnie sprawdzili na alkimacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest zwalnia się wieloletniego pracownika z kucia za to że brał urlop i wysyła innych na przymusowe urlopy.A zatrudnia ludzi ze starej fabryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hu* mnie obchodzi kogo zatrudniają tylko niech ktoś beknie kto kazał mu przynieść flache na Zadzieranie każdy wie o kogo chodzi Grzesiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pod kim dołki kopię, Ten sam w nie wpada,  Szczerość to nie wada, Kłamstwo to zdrada-wada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huj z nim jak się nie umiał zachować debil to co wyjebali proste i logiczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne że ty blyszczysz Elokwencja tylko czemu tylko tu? To jak czy osoba która namawiała do przyniesienia nie beknie za to ? Jest tak samo winna jak pijący tym bardziej że też łykał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednych się chroni drugich się j..e kierownik nie jest głupi wie że jakby kazał dmuchać kolejnych 4 by poleciało a ci nowi :) uczą się pół roku a potem wyścig promili .Szanujcie starych roboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednych się chroni drugich się j..e kierownik nie jest głupi wie że jakby kazał dmuchać kolejnych 4 by poleciało a ci nowi :) uczą się pół roku a potem wyścig promili .Szanujcie starych roboli.
 Chyba każdy kto był wtedy na I zmianie wie, że nie tylko ten młody był z promilami. On głupi był i został przez kolesi od kieliszka wy..many, bo wystarczyłoby żaby domagał się przebadania pozostałych i mogę się założyć, że pracowałby dalej. Tym kilku się upiekło. Cwaniactwo z chamstwem tym razem wygrało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie mógł się niczego domagać tak jest bo nie umiał się zachować. Każdy też wie kto pił i lubi pić na Zdzierarkach, zresztą Kierownik sam kiedyś pracował na tym Kanale więc dobrze wie kto Pił z Mlodym. Ogólnie to trzeba by przedmuchać kilka miejsc i osób które czasami dziwnie się zachowuja lub może poprostu wysłać Niektórych na Badania do Psychiatry bo widać że klepki się po odrywały 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huj was to obchodzi ***e pod***acze kto powinien beknąć, zajmijcie się swoją dupą A nie czyjąś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego nowego oświetlenia to rozumiem, że mamy oślepnąć i sami się pozwalniać ? Kto to dopuścił do montażu w ogóle !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pij soki z Herbapolu i nie oslepniesz było Ciemno to źle teraz za jasno też źle, ludzie zdecydujcie się jak coś się robi to nie po to żeby było źle lecz żeby usprawnić Produkcję za co trzeba Kierownictwu Dziękować z mojej Strony wielkie Dzięki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś znowu do pracy, ile jeszcze tych sobót musimy odrobić To jest niedorzeczne, w marcu wyjdzie tyle dni roboczych ze wypłata do 4 tysięcy dojdzie.Co ja z pieniędzmi zrobię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz co zrobić z kasą możesz mi dać trochę. Ciesz się że masz Pracę bo w FŁT jest nie Ciekawie u nas Roboty w Brud aż Jeden z Majserkow zaciera ręce. Dziękuję kierownictwu że mam pracę ta fabryka to całe moje Życie bo nie mam Rodziny a rodzina to ten Zaklad, jeszcze raz Dziękuję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś żałosny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 26 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...