Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
L1 synku żałosny możesz być ty, taka prawda że Masz ty i ja za Co Dziękować Kierownictwu że Cię utrzymują i nie Narzekaj bo nie masz Źle. Warunki Pracy Dobre, Pieniążki wcześniej niż przed 10 każdego Miesiąca a jeszcze gdzie indziej dostał byś dużo mniej i w Gorszych Warunkach. Niektórych trzeba telepnąć żeby się Ockneli bo wydaje im się że są dyrektorami ale tylko przez chwilę bo na dole tylko potrafią brzdąkać przy Kierownictwu już nie byli by tacy mądrzy. Jedynie bym paru obiboków ze stanowisk Menedżerów na Maszyny pogonił żeby wzięli się za Pracę a nie tylko dlubali w Nosie i kawały w biurze sobie opowiadali i zastanawiali się nad kolejnymi odcinkami Telenoweli Kto z Kim i gdzie? To jest Praca i Zycie prywatne nikogo nie powinno obchodzić tak jak tu jest dlatego kilku Ciekawskich pogonił bym na maszyny. Dlatego uważam że kolego koleżanko mamy za Co Dziękować Kierownictwu a mianowicie za Pracę i godna Place 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L1 synku żałosny możesz być ty, taka prawda że Masz ty i ja za Co Dziękować Kierownictwu że Cię utrzymują i nie Narzekaj bo nie masz Źle. Warunki Pracy Dobre, Pieniążki wcześniej niż przed 10 każdego Miesiąca a jeszcze gdzie indziej dostał byś dużo mniej i w Gorszych Warunkach. Niektórych trzeba telepnąć żeby się Ockneli bo wydaje im się że są dyrektorami ale tylko przez chwilę bo na dole tylko potrafią brzdąkać przy Kierownictwu już nie byli by tacy mądrzy. Jedynie bym paru obiboków ze stanowisk Menedżerów na Maszyny pogonił żeby wzięli się za Pracę a nie tylko dlubali w Nosie i kawały w biurze sobie opowiadali i zastanawiali się nad kolejnymi odcinkami Telenoweli Kto z Kim i gdzie? To jest Praca i Zycie prywatne nikogo nie powinno obchodzić tak jak tu jest dlatego kilku Ciekawskich pogonił bym na maszyny. Dlatego uważam że kolego koleżanko mamy za Co Dziękować Kierownictwu a mianowicie za Pracę i godna Place
 Wykupiłeś już całą wazeline?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L4 nie mam zamiaru niczego wykupować stwierdzam Fakty gołym Okiem. Wielu Pracowników twierdzi że coś im się Należy niestety w Tych Czasach jest to Błędny Tok Rozumowania daj Kolego, Kolezanko Coś od Siebie Firmie a nie tylko wymogi i cwaniakowanie. Trzeba przyznać Fakt że Wielu Pracowników Starszych zatrzymało się w Minionej Epoce PRL-u i taka sama Linie Nakreślają Młodszym Pracownikom by nie Dawali z Siebie Wszystkiego kolejne Błędne Myślenie, bo to my Wszyscy Składamy się na miarę Sukcesu naszej Firmy czy jak kto woli Zakładu Pracy. Widzę Wiele Aspektów które trzeba Naprawić i myślę że powinno się przejrzeć to czy potrzeba aż tylu Menedżerów do Zarządzania na danych Kanałach czy też Departamentach A,B,C,D,E przykładem możemy Posłużyć się na Podstawie Menedzera Hartowni jest Jeden ale widać że odpowiednio jest przygotowany do swoich obowiązków więc można spróbować nie mówię na Stałe Na próbę Dać Po Jednym Menago na Kanał a reszta Na Maszyny do Pomocy, bo pracy jak Widać nie Brakuje przy np. CVJ . Jednak jak Menedzerowie będą mówić że się nie da trzeba odpowiedzieć sobie na Pytanie Czy oby Faktycznie jest taki Stan Rzeczy? Dać Przykład Odgórny Menedżera Hartowni że się da, w tych Czasach nie ma Osób Niezastapionych są to tylko Moje sugestie które Myślę że Usprawniły by Proces Produkcyjny. Kolejnym Aspektem myślę że warty jest do Rozważenia są Soboty na Departamencie C tam ludzie pracują praktycznie obecnie po trzy soboty w Miesiącu z takiego pracownika po mimo wszystko Wyeksploatowanego nie ma Pożytku i tu Złotym Środkiem mogą Być Pracownicy z innych Departamentów w których nie ma za wiele zamówień i tak Napiętego Planu. Wszędzie są takie same Maszyny no i Przecież Mamy Również Wielozawodowość. Wiem że wielu osobom moje sugestie nie przypadną do gustu ale każdy ma prawo do tego żeby wyrażać swoje opinie a nawet są Wskazane, są to tylko Moje własne Pomysły Które Myślę że sprawdza się Pozdrawiam i Jeszcze Raz Dziękuję za Uwagę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale masz zryty umysł. wazelia też cieknie ci po nogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L4 możesz mnie obrażać i mówić co mam zryte a co nie ale Ciekawe co byś mówił gdyby nie daj Boże zamknęli zakład lub gdybyś był na liście do Zwolnienia oj to by był Wielki Lament i jacy są Wszyscy Nie Dobrzy i chcą Zrobić Mi Kuku Taki Właśnie jesteś nieliczy się dla Ciebie Praca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na twoje wpisy to wcale sie nie dziwię że zachwalasz tą firme pod niebiosa. Bo kto inny chciałby cie zatrudnić z taką składnią i ortografią. Trzymaj sie tej pracy bo drugiego takiego desperackiego pracodawcy nie znajdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek Wstajemy Nie Śpimy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tokiem myślenia Pana dziękuję to powinniśmy wszyscy dziękować pracodawcom za to że się na nas dorabiaja, trafiłem na wasze wpisy przypadkiem i nie pracuje w fabryce choć znam ludzi którzy pracują i słyszałem to i owo. Dla Pana dziękuję nawet jakby Chińczycy mu zapłacili średnia chińska to by im dziękował za godne place i warunki ale są ludzie którzy oprócz tego żeby przeżyć a raczej przewegetowac mają większe ambicje, wyobraź sobie że nawet niektórzy mają marzenia a  nie tylko 25m2 w bloku i vw passat pod blokiem i żeby było na zakupy w biedronce raz na tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tokiem myślenia Pana dziękuję to powinniśmy wszyscy dziękować pracodawcom za to że się na nas dorabiaja, trafiłem na wasze wpisy przypadkiem i nie pracuje w fabryce choć znam ludzi którzy pracują i słyszałem to i owo. Dla Pana dziękuję nawet jakby Chińczycy mu zapłacili średnia chińska to by im dziękował za godne place i warunki ale są ludzie którzy oprócz tego żeby przeżyć a raczej przewegetowac mają większe ambicje, wyobraź sobie że nawet niektórzy mają marzenia a  nie tylko 25m2 w bloku i vw passat pod blokiem i żeby było na zakupy w biedronce raz na tydzień.
 Jak nie pracujesz we fabryce,to sie nie wp!&#°*laj w nie swoje sprawy.To i owo i ja slyszalem np ze jutro marsjanie wyladuja we Boiskach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ty weź się w łeb jebnij. Dobrym ciąg drutem jesteś żeby takie coś pisać. Godna płaca, najniższa w Polsce i Ty mówisz godna płaca?! Godnie to Japoniec i prezes dostaje, a ludzie tyle żeby mogli przeżyć miesiąc. Więc zamknij jape wsadź ryj w maszynę i zajmij się doglądaniem kulek żeby wymiar nie s***ił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ty weź się w łeb jebnij. Dobrym ciąg drutem jesteś żeby takie coś pisać. Godna płaca, najniższa w Polsce i Ty mówisz godna płaca?! Godnie to Japoniec i prezes dostaje, a ludzie tyle żeby mogli przeżyć miesiąc. Więc zamknij jape wsadź ryj w maszynę i zajmij się doglądaniem kulek żeby wymiar nie s***ił
 Panie hulajnago,z twojego wpisu emanuje elokwencja i znajomość inwektyw zaczerpniętych z tak zwanych rynsztoków wiejskich.Być może towarzysz @dziękuję przesadził z tym wychwalaniem naszych prycypałów ,ale żeby aż tak źle było to nie sądzę.Biorąc pod uwagę geopolityczne położenie naszego ukochanego miasteczka zarobki mogą się niektórym wydawać niezadawalające i nie spełniające ich oczekiwania.Szczególnie mlodszym naszym pracownikom,którzy pewnie chcieliby zarabiać tyle samo co ich starsi i bardziej doświadczeni koledzy.Plujesz jadem,promieniujesz zawiścia,ale stań przed lustrem,popatrz w swoją twarz i powiedz sobie że ty nie masz sobie nic do zarzucenia.Miłego łikeendu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam sobie nic do zarzucenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam sobie nic do zarzucenia.
 Normalnie ideal.Santo subito!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Kolejny mózg cieszący się z bycia ruchanym przez firmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hulajnago każdy wie kim jesteś Spaśniety który po pierwszej zmianie lata do Mróweczki po Alko stul dziub nie podoba się to zwolnij się a nie plujesz jadem, daj ludziom pracować nie każdy przynosi do pracy seteczki żeby się doładować. Brawo dla kierownictwa jedno z najlepszych w tej Firmie tylko powinni wprowadzić kontrolę wyrywkowe z alkomatami żeby wyłapać te wszystkie pijackie mordy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ty ***y wazeliniażu jak nie wiesz kim jestem to sam stul dziób. Zamiast siedzieć na forum weź się za kolegów do roboty jak taki chętny jesteś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hulajnago akurat ja nie siedzę na forum w czasie pracy tak jak ty weź sobie małpkę do pracy tak jak ty to robisz. Do czasu bo i ty się napatoczysz i przedmuchaja Cię napewno bo często popijasz w pracy dziw bierze że łapek jeszcze przy maszynie nie upitolilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpki to masz w domu i ołtarzyk z portretami całej góry. Wy***aj plewić maliny wazeliniarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co mam portrety bo sa to Zacni i Normalni ludzie ktorym nigdy nie dorownasz Poziomem Intelektualnym ani poziomem Bycia. Gosciu wez wkoncu spusc z krzyza jak żona Ci nie daje i wal dalej te Malpki tylko nie w robocie bo ktos przez takiego jak ty Moze miec Nieprzyjemnosci a ty bedziesz krzyczal jak to zle Ci i ze Cie oskubali a zreszta kolege Ci juz wywalili od flaszki zostal tylko ten co ma denka od butelek na oczach ale i on podobno został abstynentem to coz zostaje Ci Junior ktory chyba nie pracuje dlugo Ganiaj z nim Po Malpki na Stacje do Mrowki tylko w robocie sie opanuj i nie chlaj... Hulajnago a pseudonim zaiste pasuje do Ciebie moze czas zmienic na Pseudonim AGENT TOMEK... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna kłótnia smutnych ludzi.Co do dmuchania to się zgodzę powinny być wyrywkowe codziennie.W mrówce nie ma alkocholu.Teraz widzę sami se do oczu skaczecie.Już managerowie cacy.Nikt nie jest anonimowy więc nie przekraczajcie granicy dobrego smaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...