Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Dziekuję jak uważasz że ktoś pije w pracy to stwarza zagrożenie dla siebie i innych.Co ktoś robi po pracy to jego prywatna sprawa.Nie wiem czy im zazdrościsz bo cię nie wolaja.Ten co na denka nie został abstynentem.Lepiej ci wychodzi spanie na 3 zmianie niż szukanie winnych tego co cię nie powinno obchodzić .Zjedz cebularze to ci przejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję podaj jeszcze nazwiska ludzi których próbujesz oczernić a w ciągu paru minut namierzy cię policja po IP .Więc się zastanow.Hulajnoga też niech się zastanowi a nie obraża swojego pracodawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisk nie podaje bo jest Coś takiego jak RODO i wiem dokladnie na czym to Polega. Kolejna sprawa jest to iż nie zazdroszczę im tego że Piją i mnie nie wołają. Po trzecie nikogo nie obrażam bo nie podaję Imion i Nazwisk jedynie co to osoba która wie że o niej piszę wkoncu się opamieta i zaprzestanie spozywać alkohol w pracy. Po czwarte nie ja zaczołem pierwszy obrazać lecz HULAJNAGO wyzywa od wazeliniaży i wieśniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli ktoś pije w pracy należy to zglosić.A nie wypisywać za plecami.Powiesz nie donoszę ale jak Ci przyp...i suwnicą to się opamiętasz.Obrażania ludzi jak Hulajnoga też nie popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję a raczej Piotrek kolejnego kolegę chcesz zwolnić że zdzierania?Zgłoś Mieciowi i pozamiatane;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny od tej osoby co napisales to sie odwal bo to nie on pisze wszyscy jestescie zaklamani na Miejscu tej osoby podał bym Cie do sadu zebys bekna tak jak sie nalezy za oczernianie. Zaraz kupe cwaniakow odezwie sie ze ja tez oczerniam oj niestety nie bo nie podaje imion i nazwisk ale jak widze trafia to do odpowiednich obibokow i obhlejtusow do Roboty.... Praca to nie miejsce schadzek towarzyskich i bankietow ktore sobie urzadzaja Pewne osobniki ktore twierdza ze sa nie do drapniecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że trafione w sedno .Bo znowu bluzgasz .Sugerowanie że ktoś pije jest zniesławieniem .Każdy ma komórkę i zdjęcie zrobione śpiącej osobie to nie problem.Zadzwoń po strażników i skończy się problem.Koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek "Dziękuję"wyluzuj ty sugerowaleś o konkretnej osobie więc nie dziw się że zostałeś namierzony.Nie masz dowodów więc zamknij japę.Rodo ciebie pierwszego by złapało rykoszetem.Czasem zastanów się co piszesz,bo tu się nie da usunąć jak na Facebooku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agent Tomek slaby z Ciebie Snajper jak nie potrafisz namiezyc człowieka obudz sie czlowieku bo masz rece w nocniku. Zal mi was wszystkich dalej bede Popierac Gore bo czas zeby niektorzy poczuli ze to Praca a nie Domowe Przedszkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam po nie udolnej imprezie zakładowej jakie były tematy i kto komu obrabiał tylek ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam po nie udolnej imprezie zakładowej jakie były tematy i kto komu obrabiał tylek ?
 Trzeba było  nie żulić kilku złotych i przyjść,to byś wiedział(wiedziała).Ciekawy to wsadz se nos do kawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha z kim tam imprezować ? Z ludźmi którzy sami sobie nawzajem obrabiają tyłki ? Wolę w domu Mecz obejrzeć chodzby taki jak był wczoraj Legia - Jagiellonia lub w knajpce czy barze. Jakie były tematy kogo mieliście tym razem na językach ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha z kim tam imprezować ? Z ludźmi którzy sami sobie nawzajem obrabiają tyłki ? Wolę w domu Mecz obejrzeć chodzby taki jak był wczoraj Legia - Jagiellonia lub w knajpce czy barze. Jakie były tematy kogo mieliście tym razem na językach ?
 Tobie d****ko obrabialismy.Zadowolony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są imprezy zazdrosnych nieudaczników którzy w pracy się tylko obijają i kombinują. Super że można było się napić vodki normalnie nie  chowając się miedzy maszynami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać Ci słoik na wazelinę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hulajnago nie dzieki zostaw sobie i jeszcze uzycze Towotu jesli zechcesz??? Spac nie mozesz czy pigulki nie dzialaja Agenciku ??? Spij slodko Karaluchy Pod Poduchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupe sobie towotem nasmaruj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im częściej czytam to forum to zastanawiam się czy ja naprawdę pracuje między tak dziwnymi ludźmi. Chciałbym wierzyć że to tylko trolle internetowe! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko ja, tez sie zastanawiam nad tym czemu Ci ludzie w pracy tacy sa ze jeden drugiego by utopil w lyzce wody ? Jednak nie mi to oceniac i szczerze chyba koncze tu pisanie. Poniewaz dla mnie jest to strofujace i nie mile uczucie gdy ktos kogos oplowa bede poprostu w konspiracji z ukrycia obserwował to co dzieje sie miedzy maszynami u nas w Firmie i patrzył jak Patologia obecna Ktora jest Drazy ten Chory Uklad Niczym Rak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krycha stawia na Dudę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...