Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie osobiście trąci to kampanią... Ktoś tu chce grać dobrego wujka (...starostwo nie dało zgody....) Kiedyś w podobny sposób przeprowadzano podwyżkę wody bodajże... Możę się mylę ale ta cała sytuacja może miała być tak rozegrana......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że to żałosna kampania. Trzeba idioty aby uwierzyć w tę bajeczkę o dobrym i złym szeryfie. A poza tym to ordynarny sygnał od dyrekcji: stulić gęby i nie domagać się podwyżek, bo może być tylko gorzej. Idą wybory, więc czas najwyższy skończyć ze schizofreniczną koalicją agrarno-biznesową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
med1 napisał:
Idą wybory, więc czas najwyższy skończyć ze schizofreniczną koalicją agrarno-biznesową.
I zamienić na agrarno-kaczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brut napisał:
I zamienić na agrarno-kaczą?
No właśnie. To już innych opcji na tym zadupiu nie ma? Ciągle musi przy korycie mieszać chłop?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
med1 napisał:
No właśnie. To już innych opcji na tym zadupiu nie ma? Ciągle musi przy korycie mieszać chłop?
Czy z równą pogardą podchodzisz do pacjentów ze wsi? Uważaj, bo tatusia lub mamusię koleżank, kolegi szorstko potraktujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy z równą pogardą podchodzisz do pacjentów ze wsi? Uważaj, bo tatusia lub mamusię koleżank, kolegi szorstko potraktujesz
Pochodzenie PACJENTÓW jest mi obojętne. Natomiast pochodzenie rządzącej kliki to rzecz podstawowa. Może wtedy zrozumiesz dlaczego do tej pory rolnik kilkakrotnie mniej płaci na KRUS (zamiast ZUS), nie płaci podatku dochodowego oraz ani grosza zdrowotnego. A to wszystko fundują koleżanki i koledzy ze swoich podatków. Bo nad tym "porządkiem" zawsze czuwa PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
med1 napisał:
Pochodzenie PACJENTÓW jest mi obojętne. Natomiast pochodzenie rządzącej kliki to rzecz podstawowa. Może wtedy zrozumiesz dlaczego do tej pory rolnik kilkakrotnie mniej płaci na KRUS (zamiast ZUS), nie płaci podatku dochodowego oraz ani grosza zdrowotnego. A to wszystko fundują koleżanki i koledzy ze swoich podatków. Bo nad tym "porządkiem" zawsze czuwa PSL
Panie doktorze, do tej pory rządzili prawie wszyscy -od lewa do prawa, a KRUS rozrastał się. Twoi koledzy po fachu, właściciele gabinetów i posiadacze kilku ha - też opłacają KRUS, tak jak taksówkarze i inni "cwaniaczkowie". Pokarz mi realną siłę, która to mogłaby zmienić. No cóż okazja czyni złodzieja - niezależnie od profesji, a tym bardziej od poglądów. Opłacam ZUS i inne płatności, a leczę się prywatnie "bo muszę". Państwowe leczenie - za składkową kasę,przysługuje poza kolejnością: marnym politykom , lekarzom i ich rodzinom... i niewielu chorym szczęśliwcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie_cacy napisał:
Panie doktorze, do tej pory rządzili prawie wszyscy -od lewa do prawa, a KRUS rozrastał się. Twoi koledzy po fachu, właściciele gabinetów i posiadacze kilku ha - też opłacają KRUS, tak jak taksówkarze i inni "cwaniaczkowie". Pokarz mi realną siłę, która to mogłaby zmienić. No cóż okazja czyni złodzieja - niezależnie od profesji, a tym bardziej od poglądów. Opłacam ZUS i inne płatności, a leczę się prywatnie "bo muszę". Państwowe leczenie - za składkową kasę,przysługuje poza kolejnością: marnym politykom , lekarzom i ich rodzinom... i niewielu chorym szczęśliwcom.
Otóż to, zgadzam się. Tylko dlaczego ciągle "realną siłę" ma mała banda wsteczniaków pilnująca tego syfu jak niepodległości? Wejdą w układ z każdym i drą gębę przy każdej próbie zmiany tej patologii. Mam problem ze wskazaniem innej "realnej siły", ale może zacząć od niewybierania ich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...