Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taki naród jaki Prezydent, popieram Komorowskiego. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest duma z Komorowskiego.
Nie POpieraj,jest już dość idiotów  którzy to niestety robią a nasza ojczyzna cały czas dzięki tym komuchom i oprawcom się w tragicznie szybkim tempie wyludnia i już,POnownie komuchy myślą nad kolejnym przedłużeniem wieku emerytalnego i będą cierpieć starsi ludzie i wszyscy ci co zostają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki naród jaki Prezydent, popieram Komorowskiego. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest duma z Komorowskiego.
Nie POpieraj,jest już dość idiotów  którzy to niestety robią a nasza ojczyzna cały czas dzięki tym komuchom i oprawcom się w tragicznie szybkim tempie wyludnia i już,POnownie komuchy myślą nad kolejnym przedłużeniem wieku emerytalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak patrzę na Ko-MO-rowskiego to odrazu przypomina mi sie piosenka "czy te oczy mogą kłamać..." i jescze jego koledzy Zdzichu, Rychu i inni nie wspominają Donka :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z kąd w was tyle nieanwiści złości??? Czaytam te wpisy i widzę że większość z was to ludzie którym się nie udało w życiu, teraz szukacie winych za waszą nieudolność (bo tak wygodnie) Starszne jest że wiekszość z was nazywa się katolikami chodzi do kościoła a potem zieje nienawiścią do wszystkich którzy myślą inaczej niż wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z kąd w was tyle nieanwiści złości??? Czaytam te wpisy i widzę że większość z was to ludzie którym się nie udało w życiu, teraz szukacie winych za waszą nieudolność (bo tak wygodnie) Starszne jest że wiekszość z was nazywa się katolikami chodzi do kościoła a potem zieje nienawiścią do wszystkich którzy myślą inaczej niż wy.
A za co komucha kochać-funkcjonariusza WSI i to całe czerwone,komunistyczne bydło ? za 18% bezrobocie,za 67 do emerytury,za dogłębne i szczegółowe wyjaśnienie zamachu Smoleńskiego,za to ze celowo kraj wyludnia,za afery ,za całe to Qrestwo co się dzisiaj dzieje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie POpieraj,jest już dość idiotów  którzy to niestety robią a nasza ojczyzna cały czas dzięki tym komuchom i oprawcom się w tragicznie szybkim tempie wyludnia i już,POnownie komuchy myślą nad kolejnym przedłużeniem wieku emerytalnego.
A dlaczego młodzi wyjeżdzają do innych krajów gdzie wiek emerytalny jest 67 i 68 lat?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak patrzę na Ko-MO-rowskiego to odrazu przypomina mi sie piosenka "czy te oczy mogą kłamać..." i jescze jego koledzy Zdzichu, Rychu i inni nie wspominają Donka :P
Jesteś przeciwko czemuś i nawet nie wiesz dokładnie czym to coś jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZŁOWIEKU - DLA JAKIEGO, I DLA CZYJEGO DOBRA ZOSTAŁA SPRZEDANA FŁT ? BO NIE MOŻNA BYŁO SPRZEDAŻ PRODUKTU - ŁOŻYSK ? JAKOŚ NAJPIERW JAPOŃCZYK, A PÓŹNIEJ CHIŃCZYK UDOWODNILI, ZE KRAŚNICKIE ŁOŻYSKA IDĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI ! RODZI SIĘ WIĘC PYTANIE DLA PROKURATORY: KTO ODPOWIADAŁ PRZED PRYWATYZACJĄ W FŁT ZA SPRZEDAŻ  I MARKETING ? OSOBA TA (LUB OSOBY) POWINNY USŁYSZEĆ ZARZUT NIEGOSPODARNOŚCI I DZIAŁANIA NA SZKODĘ TEGO PRZEDSIĘBIORSTWA !!! TO POWINNO ZAOWOCOWAĆ DŁUGOLETNIM WIĘZIENIEM !!! DLACZEGO NIKT NIE POSTAWI SOBIE PYTANIA: JAK TO JEST, ŻE POLAKOM W ICH WŁASNEJ FABRYCE NIE OPŁACAŁO SIĘ PRODUKOWAĆ I SPRZEDAWAĆ ŁOŻYSK, A JAPOŃCZYKOM I CHIŃCZYKOM SIĘ OPŁACA ?
Za dużo pisania, zakład zadłużony przez opcje walutowe, groziła niewypłacalność a co za tym idzie likwidacja. I wszyscy na bruk. Sprawa za opcje walutowe była ale jej nie śledziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Bronka bo inaczej Belweder obsiądzie pisowska stonka!!!
POPIERAM !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego młodzi wyjeżdzają do innych krajów gdzie wiek emerytalny jest 67 i 68 lat?.
Prosta JASIU odpowiedż !! bo tam są pieniądze i rządy ,sytuacje przewidywalne,bo tam jest poprostu NORMALNIE a u nas ani pieniędzy ani rządu sprzyjającego przedsiębiorcom ani opieki zdrowotnej chociażby w stopniu podstawowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo pisania, zakład zadłużony przez opcje walutowe, groziła niewypłacalność a co za tym idzie likwidacja. I wszyscy na bruk. Sprawa za opcje walutowe była ale jej nie śledziłem.
A dlaczego Japończyk przez kilkanaście lat zakładu (THP) nie zadłużył ? On też ma do czynienia z "opcjami walutowymi" - wszak ze złotówek i euro musi do Japonii transferować zyski w jenach. A Chińczyk - czemu się nie zadłuża ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego młodzi wyjeżdzają do innych krajów gdzie wiek emerytalny jest 67 i 68 lat?.
Wszystko OK. ale w tych innych krajach jest normalnie i nie ma takiej plagi oszustów i  złodziei naszych wspólnych pieniędzy i majątku narodowego,co jest domeną dzikich krajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pretekstem troski obrażasz pracowików, zastanów się po co i dlaczego, i w końcu dla czyjego dobra zakład został sprzedany.  Daj sobie szansę, pomyśl i wyrób sobie własne zdanie.
Czlowieku oni sprzedali całą Polske wszystko jest rozłozone na łopatkach nie mamy nic swojego,oszukali i okradli ludzi w bialy dzzien i ja mam sie z tego cieszyć,że jesteśmy niewolnikami we wlasnym kraju????ja mam sie z tego cieszyc,że przygłup Kompromitowski przyjechal??Obejrz sobie jak aktorka Bożena Dykiel ich wszystkich rządzących zjechala!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku oni sprzedali całą Polske wszystko jest rozłozone na łopatkach nie mamy nic swojego,oszukali i okradli ludzi w bialy dzzien i ja mam sie z tego cieszyć,że jesteśmy niewolnikami we wlasnym kraju????ja mam sie z tego cieszyc,że przygłup Kompromitowski przyjechal??Obejrz sobie jak aktorka Bożena Dykiel ich wszystkich rządzących zjechala!!!
Fajnie piszesz, "wszystko rozłożone na łopatkach",czyli co, ty też??, czy naprawdę jesteś niewolnikiem?? czy wiesz czym jest niewolnictwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko OK. ale w tych innych krajach jest normalnie i nie ma takiej plagi oszustów i  złodziei naszych wspólnych pieniędzy i majątku narodowego,co jest domeną dzikich krajów.
Czy nie widzisz że wychodzimy z tego bagna?, czy nie chcesz widzieć. Czasy "czy sie robi czy sie leży jednakowo sie należy" juz minęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko OK. ale w tych innych krajach jest normalnie i nie ma takiej plagi oszustów i  złodziei naszych wspólnych pieniędzy i majątku narodowego,co jest domeną dzikich krajów.
A może konkrety, z naszych pieniędzy są szkoły, przedszkola, urzędy, policja, wojsko, renty, emerytury, becikowe, opieka medyczna,...... i wiele wiele. Kto jest tym złodziejem??, czy byłeś w dzikim kraju??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku oni sprzedali całą Polske wszystko jest rozłozone na łopatkach nie mamy nic swojego,oszukali i okradli ludzi w bialy dzzien i ja mam sie z tego cieszyć,że jesteśmy niewolnikami we wlasnym kraju????ja mam sie z tego cieszyc,że przygłup Kompromitowski przyjechal??Obejrz sobie jak aktorka Bożena Dykiel ich wszystkich rządzących zjechala!!!
Firmy prywatne prowadzą do rzeczywistego rozwoju gospodarki. Oczywiście część ludzi ich nie lubi - bo tam nie ma zbędnego zatrudnienia, i tam nie można kraść. Co więcej... tam trzeba pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie widzisz że wychodzimy z tego bagna?, czy nie chcesz widzieć. Czasy "czy sie robi czy sie leży jednakowo sie należy" juz minęły.
Wszystko CYCU żle POjmujesz,nie ma żadnych,ale to zadnych symtomów że wychodzimy z bagna !!  jest wręcz odwrotnie i co raz to gorzej. Systematycznie i bardzo szybko się w nim POgrązamy,jest nas co raz to mniej, ubywa tych którzy zapierd alają na tych komuchów,złodziei i aferzystów,kto ma choć trochę oleju w głowie to ucieka i ta tędencja jest nadal bardzo zwyżkowa. Tym złodziejom i aferzystom już chodzi po głowie wydłużenie wieku emerytalnego do 70,bo nie ma innego sPOsobu, wyjścia,wiek ten będzie systematycznie wydłużany proPOrcjonalnie do ubywania naszych rodaków.Do niczego dobrego to nie doprowadzi,tak wiec raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencka,czerwoną hołotę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może konkrety, z naszych pieniędzy są szkoły, przedszkola, urzędy, policja, wojsko, renty, emerytury, becikowe, opieka medyczna,...... i wiele wiele. Kto jest tym złodziejem??, czy byłeś w dzikim kraju??
Konkrety  "Ciemna maso "inaczej już nie można tego nazwać, tak zmulonuch ludzi przez tą żydokomunę,jedynie słuszne media.Wyobraż sobie że za te cztery stadiony w Polsce można by wybudować sześć a za 1800km autostrad można by wybudować conajmniej 2600km,ale nie !! bo tu każdy po drodze musi się pożywić,wielomilionowe odprawy,premie,zegarki po 85 patoli i tak to wyglada niestety w każdej ale to w każdej dziedzinie życia. Komuch jest od małego uczony kraść,oszukiwać i kombinować,najgorsze jest to żadnej kary za to nie ma. Jeb ać komuchów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może konkrety, z naszych pieniędzy są szkoły, przedszkola, urzędy, policja, wojsko, renty, emerytury, becikowe, opieka medyczna,...... i wiele wiele. Kto jest tym złodziejem??, czy byłeś w dzikim kraju??
Co qurwa jest ?  tak dobrze jest we wszystkich tych dziedzinach że dziś wszyscy ci ludzie są na ulicy i strajkują !!!! reszta wypie rdala z tego dzikiego kraju,a to co było " z naszych,wspólnych pieniędzy "to komuchy już dawno sprzedali,z aferowali,oddali za bezcen,pysk otarli,kasą się podzielili i się smieją z takich naiwnych jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...