Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proces o zabójstwo 14-latki od początku. Sędzia chora

Utworzony przez Jola, 30 kwietnia 2012 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Mama Kamila pracuję w Sądzie więc nie wierzę w całkowitą bezstronność Sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***ę, co za deb***ny kraj, kasa pójdzie w błoto, bo sędzia się rozchorowała... to ku*** nie może ktoś inny ogłosić wyroku, w pizdu? Co za jebnięty kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozchorowała się sędzia. Proces trzeba będzie prowadzić od nowa" ... a ta choroba to angina czy jakaś poważniejsza ? Kolejne dziesiątki tysięcy złotych. No ale podatnicy zapłacą za wszystko. Nawet za koljne procesy, odwołania, strasburgi itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura co ona moze nic bo jest tylko pionkiem w sadzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to dziki kraj. Miał rację Drzewiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
bzdura co ona moze nic bo jest tylko pionkiem w sadzie
... każdy przyparty do muru może dać łapówkę, żeby sędzina "zachorowała" i wysłała do pracy zwolnienie lekarskie. Tym sposobem proces ruszy od nowa. Może do tego czasu coś się wymyśli, przedstawi nowe dowody, ekspertyzy, warianty, hipotezy itp. Adwokaci w końcu biorą grrrubą kasę, żeby ich każdy podopieczny odsiedział jak najmniej. Byle chłopak dostał np. max 5 - 8 lat, to wyjdzie po połowie kary, więc to prawie jak 2 lata ("jak dla brata").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawa ta choroba sędziny . jeśli to banalne przeziębienie - to można poczekać 2 tygodnie na ogłoszenie. jesli poważna , to czy nagle zachorowała, czy leczyła się wczesniej ? wyglada na, nazwijmy to ładnie - na zabieg proceduralny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wasze emocje nie biora góry,chyba tu o cos innego chodzi,może trzeba upolować potężniejszego suma,suma sumarum pozyjemy zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ramon napisał:
Niech wasze emocje nie biora góry,chyba tu o cos innego chodzi,może trzeba upolować potężniejszego suma,suma sumarum pozyjemy zobaczymy
aby patrz jak się żyłka zerwie albo wędka złamie TO JE POlska sprawa ta będzie się ciągneła latami nota bene miałem kiedyś sprawę przeciwko rodzinie pracownicy sądu - TRAGEDJA oni mogli wszystko a ja musiałem cicho siedzieć - na dodatek to ja oskarżałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd? buhahahahaahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
no ciekawa ta choroba sędziny . jeśli to banalne przeziębienie - to można poczekać 2 tygodnie na ogłoszenie. jesli poważna , to czy nagle zachorowała, czy leczyła się wczesniej ? wyglada na, nazwijmy to ładnie - na zabieg proceduralny
Zwykła babska MIGRENA,wypier.,dolić z roboty i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Mama Kamila pracuję w Sądzie więc nie wierzę w całkowitą bezstronność Sądu.
prosi się uprzejmnie nie podawac pokrętnych informacji pani Jolu,prostuje: to nie "Kamila" lecz karola dziadosz a matka barbara dziadosz-duze zero i porami trzesie uda sie czy nie!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina tego gnojka, ale w nie mniejszym stopniu matki !! Jak ona może jeszcze pracować a Sądzie !! Dziadosz, ale i Sad Dziados........ Takie mamy Sądy, taką mamy sprawiedliwość, taką mamy demokrację - to " woła o pomstę do nieba " A swoją drogą jak by się czuła matka tego zabójcy na miejscu rodziców małoletniej, która została pozbawiona życia w tak ohydny i bestialski sposób !!! Plama na " Wymiarze Sprawiedliwości " !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kadrowa napisał:
Zwykła babska MIGRENA,wypier.,dolić z roboty i tyle.
Nie migrena,tylko zwykły OKRES i już umiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozchorowala sie bo sedzina dostala lapuwe od matki oskarzonego. Zrzuta calej rodzinki na mniejszy wyrok dla karolka i to wiadomo z pewengo zrudla sedzina dostala w lape aby karol dostal mniejszy wyrok ewentualnie odwolac na jakis czas ogloszenie wyroku. Pieknie pieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='marta' timestamp='1335893928' post='626577'] Rozchorowala sie bo sedzina dostala lapuwe od matki oskarzonego. Zrzuta calej rodzinki na mniejszy wyrok dla karolka i to wiadomo z pewengo zrudla sedzina dostala w lape aby karol dostal mniejszy wyrok ewentualnie odwolac na jakis czas ogloszenie wyroku. Pieknie pieknie Ale jestes matolek, wez sie lepiej dziewucho za ksiazki, bo te twoje "byki" to az w oczy szczypia A sedziny nie posadzaj o nic! bo nie widzialas! Wcale sie nie zdziw,jak ci za te oszczerstwa kolo d..y zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
A sedziny nie posadzaj o nic ! bo nie widzialas ! Wcale sie nie zdziw,jak ci za te oszczerstwa kolo d..y zrobi
Klaskaj dla mordercy, który się przyznał, klaskaj dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
Rozchorowala sie bo sedzina dostala lapuwe od matki oskarzonego. Zrzuta calej rodzinki na mniejszy wyrok dla karolka i to wiadomo z pewengo zrudla sedzina dostala w lape aby karol dostal mniejszy wyrok ewentualnie odwolac na jakis czas ogloszenie wyroku. Pieknie pieknie
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"halo"- sory ale twoje byli też bija po oczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723'] "halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść Ja nie znam sedziny, ani tej rodziny Dziadoszow i ich synka sk....nka, wiec nie posadzajcie mnie o nic. W polsce nie mieszkam od wielu, wielu lat, ale lubie tu zajrzec od czasu do czasu i dowiedziec sie co sie dzieje w moich stronach, wiec i z jez. pol. nie jestem juz calkowicie na bakier. Odnosnie oszczerstw, to sami wiecie, ze za pomowienie mozna dostac wiecej niz za tak brutalne morderstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...