Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli przedsiębiorca kombinował i wyłudził decyzję o umorzeniu podatków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły "szaraczek" prowadzący działalność gospodarczą w Kraśniku jest ścigany za przysłowiową złotówkę podatku. Ale pan Kazula, który wynajmował pomieszczenie na biuro poselskie Stawiarskiemu w dowód wdzięczności otrzymał od miasta 40 tys. zł. Ludzie, gdzie my żyjemy? Białoruś to przy Kraśniku ostoja transparentności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rządzi PiS w Kraśniku. Wystarczy być kolegą posła PiS Stawiarskiego, by pisowski władze miasta przychylnie spojrzała na twoje zadłużenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Lublin broni się jeszcze przed PiSowską zarazą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają a karawana jedzie dalej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda że w karawanie same muły i osły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może ten przedsiębiorca pan Kazula niech kupi jeden samochód mniej lub nieruchomośc czy grunt a w pierwszej kolejnosci zapłaci bidulek podatek.Kraśnik to mała społecznosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak...A szpital, miejsce pracy burmistrza, musi płacić podatki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdykam przeciez to smierdzi szwindlem na odleglosc Pan Stawiarski nie wiedzial, nie mogl wiedziec buhahaha kpina!! W odwecie nie kupie nic nigdy u Pana Kazuli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kazula to zwykły oszust i złodziej a nie przedsiębiorca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie to powinno się zgłosić do prokuratury sprawę o wymuszenie i oszustwo. Bo jeśli dostał decyzję o umorzeniu podatku to chyba ze względu na jakieś kłopoty i niemożność zapłacenia tych podatków. Ale skoro zaraz kupił nowe działki to znaczy, że pieniądze miał i złożył fałszywe dokumenty ws. umorzenia podatków - czyli zwykłe oszustwo i kradzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego OSZUSTA i ZŁODZIEJA powinno sie w tak małej społecznosci wytykac na ulicy i puścic z torbami.Pora na akcje "Nie kupujemy u Kazuli!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wielu lat jestem przedsiębiorcą nigdy nikt nie podarował mi nawet złotówki różnie bywało czasem b. biednie nie starczało na wypłaty i regulacje zaległości, a umorzeń podatków nie było, płakać i płacić takie życie. Nie należałem też do żadnej partii, być może to bez związku - pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to odrazu wiadomo o co chodzi: zwykłemu Kowalskiemu marne złotówki podatku rozwalą życie i nie ma zmiłuj,a czemu?! Bo NIE MA na łapówy!! a jak ktos ma to kupuje Infiniti ,coraz to nowe wózki grunty a podatek ma w d......A prokuratura nie widzi nic w tym złego.Lincz,lincz i tylko lincz!O pomste do nieba ....Ludzie gdzie macie oczy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to odrazu wiadomo o co chodzi: zwykłemu Kowalskiemu marne złotówki podatku rozwalą życie i nie ma zmiłuj,a czemu?! Bo NIE MA na łapówy!! a jak ktos ma to kupuje Infiniti ,coraz to nowe wózki grunty a podatek ma w d......A prokuratura nie widzi nic w tym złego.Lincz,lincz i tylko lincz!O pomste do nieba ....Ludzie gdzie macie oczy?!
To wszytko "święty pis" więc nie pytaj o oczy!!! Oni dla siebie ich nie mają. Te ślpeka są skierowane tylko na innych, swoi mają się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....pracodawcy zapewniają pracę mieszkańcom Kraśnika....???? ha...haa... haaa?! i to za jaką kasę albo na czarno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By swoim (bardzo bliskim) w Kraśniku żyło sie lepiej niech bogaci się bogaty, a reszta słuchać, przyklaskiwać i do roboty! nie myśleć!, nie krytykować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał czterdziestu paru tys na podatek ale za miesiąc znalazł prawie 140 tys na zakup gruntów od miasta de facto i nikt nie wiedzial nic i o niczym ,to skoro nikt tego nie weryfikuje i nie sprawdza to tylko do Urzedu po umorzenia a za nadwyzke kupowac grunty i robic swoje.Żałosne! To moze trzeba by sprzedac z jedno super auto i zapłacic podatek ?!.Ludziom prace daje ...hahah..doobre! za najnizsza albo na czarno ,na bidnego to nie wygląda raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiłem kiedyś u starego kazuli.... temat rzeka . wał nad wały ciągle mu mało,płaci podstawe reszta pod stołem i jeszcze mówi jaki z niego dobrodziej , zero BHP, proponuje prześwietlić tajną rozlewnie KONSERWACJI na tyłach hurtowni.... tam to dopiero wolna amerykanka ..... szok to mało. NIE wspomne o synku ten to tylko czeka żeby stary fiknął , a wtedy hulaj dusza. Jestem na 100% pewny że to wszystko to jeden wielki przewał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura powinna zająć się Stawiarskim.Włodarczykiem i tą całą Pisowską hołotą a te głupie ludzie głównie renciści co tylko chodzą do kościoła i nie mają pojęcia jakie tu jest złodziejstwo i kolesiostwo jeszcze głosują na tych matołów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...