Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura oskarża byłego burmistrza Kraśnika

Utworzony przez Jan, 1 lipca 2011 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Jaki naród taki burmistrz -buractwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem jakim ograniczonym tępakiem trzeba być, by twierdzić, że za budżet ubiegłego roku ponosi winę burmistrz, który objął stanowisko w grudniu. A artykuł jest o byłym burmistrzu Piotrze Cz. i zarzutach wobec niego, a Marysieńka i kolesie oczywiście dawaj na obecnego burmistrza. Komentujcie na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik napisał:
Ja nie wiem jakim ograniczonym tępakiem trzeba być, by twierdzić, że za budżet ubiegłego roku ponosi winę burmistrz, który objął stanowisko w grudniu. A artykuł jest o byłym burmistrzu Piotrze Cz. i zarzutach wobec niego, a Marysieńka i kolesie oczywiście dawaj na obecnego burmistrza. Komentujcie na temat.
Zabaw sie w LKRowskiego moderatora i powyrzucaj to co tobie sie nie podoba. I pokaz mi, w którym to tak miejscu Marysienka za wykonanie ubiegłorocznego budzetu obarcza winą obecnego włodarza. Gdybym tak robiła, to w innym temacie nie pisałabym , że takie głosowanie wymierzone było przeciwko któremuś z burmistrzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...