Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proponuję protest na stacjach paliw

Utworzony przez Marcin, 19 stycznia 2012 r. o 21:47
witam, proponuję w ramach protestu odnośnie makabrycznych cen paliw. Protest by polegał na zatankowaniu 1 do 2 LITRÓW paliwa...zrobi to wielki tłok na stacjach...Akcja już rozpoczęta w Kraśniku. Proponuję promowanie tego typu akcji w innych miastach Polski (inne fora). Walczmy o swoje portfele, rząd nam nie pomoże... Prześlij pomysł swoim znajomym... Pokażmy, że w kierowcach siła!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie, jaki taka akcja ma najmniejszy sens ? To, że powstaną kolejki na stacjach benzynowych doprowadzi do frustracji kierowców - właściciele koncernów ze względu na duży ruch i tak wyjda na swoje. Ciekawi mnie, czy szeregowy kierowca TIR-a też zatankuje 1 litr ON :)Poza tym - jak daleko zajadę na litrze paliwa ? P.S. Na drogach można dostrzec takie ciekawe zjawisko - im drożesze paliwo, tym większy ruch samochodów (np. spróbujcie wyjechać nie czekając z ul. Szopena lub Mieszka). W mieście żeby przejść przejściem dla pieszych też trzeba czekać. Wniosek: Droższe paliwo (a także gaz czy prąd) widocznie pasuje naszemu społeczeństwu - z łezką w oku wspominam jeszcze lata 90-te ub. wieku, kiedy to obciążenia społeczne (podwyżki) powodowały masowe strajki i protesty społeczne. Ale jak pisałem wyżej - zapewnie naszemu społeczeństwo żyje się lepiej, płacąc ceny obowiązujące w Europie Zach. z pensji nieco wyższych od tych płaconych w krajach afrykańskich 3-go świata ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łodzi już taka akcja od wczoraj trwa. Przyłączmy sie i my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...