Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proszą o beatyfikację księdza Zielińskiego

Utworzony przez tacowy, 2 marca 2010 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Maniek napisał:
Może faktycznie twoja matka się z nim zetknęła bo jesteś do niego bardzo podobny.
Gdybyś zakończył zdanie pytajnikiem - mógłbym potraktować to jako żart. Głupi, chamski, ale żart. A tak Maniek pokazałeś, że jesteś........wiele słów ciśnie się go głowy, po co obrażać któreś z nich... Idź lepiej na mszę i podziękuj, że byli kiedyś tacy ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego ,że nie słyszeli o Ks.Zielińskim bo tam w Kraśniku mieszkają same komuchy którzy go zamordowali i ćwoki z Majdanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika~ napisał:
Nic dziwnego ,że nie słyszeli o Ks.Zielińskim bo tam w Kraśniku mieszkają same komuchy którzy go zamordowali i ćwoki z Majdanu.
Mieszkam w Kraśniku i obraża mnie ten wpis. Czyżby odpowiedzialność zbiorowa? Nie wszyscy kraśniczanie, którzy się tutaj wypowiadają, nie wiedzą kim był ksiądz Zieliński. Ja wiem bardzo dobrze. A Ty Moniko jeśli słyszałaś, to dziwi mnie twoja "kulturalna" wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzący napisał:
Polecam wizytę w miejscach chociażby cudów eucharystycznych, których nauka do tej pory nie wyjaśniła. Albo historię obrazu z Guadelupe.
Pamiętam "cud" w parku w Kraśniku Fabrycznym ok 20 lat temu. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...