Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w Kraśniku. Energetycy blokują drogę

Utworzony przez gosc, 22 marca 2012 r. o 17:45 Powrót do artykułu
dobrze darmozjadom, wreszcie skonczy sie co dla niektorych siedzenie i pierdzenie w stolek za nasze pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
dobrze darmozjadom, wreszcie skonczy sie co dla niektorych siedzenie i pierdzenie w stolek za nasze pieniadze.
nie sądź innych bo Ciebie też osądzą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami są sobie winni - jakiś czas temu musiałem skorzystać z ich usług i co usłyszałem: że ewidencjonowane zgłoszenie kosztuje 150zł, jednak da radę załatwić "po cichu" za 20plnów... więc niech się nie dziwią, bo najpierw okradają samych siebie, a teraz narzekają!!! ps. jestem przekonany, że nie byłem jedynym takim klientem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosiłem kiedyś o ustawienie,,nocnej taryfy'' i....do dziś czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać twarze nie skażone myśleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak sobie blokowali druty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, gdzie byli tak próbujący zwrócić na siebie uwagę panowie, gdy zwalnianio ludzi z FŁT czy Tsubaki Hoover ? Gdy stukilkudziesięciu ludzi zwolniono z pracy w jednostce wojskowej ? Gdy niedawno zwolniono 30 osób z PDM-u? Dbało się o własną dupę ? Bo moja chata z kraja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownikom zakladu energetycznego najbardziej szkoda tych FUCH, ktore im przepadna ,czego nie byli tacy aktywni jak zwalniano z FLT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano dlatego, że wasze związki tzn. FŁT was sprzedają. Jak można wam pomagać jak nic w tym kierunku nie robicie.Tylko grzecznie wszystko podpisujecie.Jak są zebrania w waszej sprawie to się p-przy o jakimś radiu itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
energetyk napisał:
Pracownikom zakladu energetycznego najbardziej szkoda tych FUCH, ktore im przepadna ,czego nie byli tacy aktywni jak zwalniano z FLT
Pamiętam czasy jak wszyscy się w Kraśniku śmiali z tych co szli do pracy w Rejonach Energetycznych. Mówiło się, że idą tam największe nieuki.Co będę skakał po słupach jak małpa? Deszcz, słota itp.Lepiej do fabryki, to było to!!!! Kto komu broni robić te przysłowiowe"fuchy". Z rejonów dorabiają, bo muszą. Nie zarabiają tyle co się mówi. Typowa propaganda rządzących.Powtarzam - kolejny sukces rudego drania poróżnił- Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferdek napisał:
Może by tak sobie blokowali druty ?
Dobra podpowiedź. Tylko jakby Ci światełko zgasło na 5 minut zaraz byś dzwonił i krzyczał do słuchawki: Gdzie to pogotowie, itp, itp. No, ale niedługo będziesz czekał troszkę dłużej. Ja już przeżyłem takie czekanie, jak elektrycy na drugiej zmianie jechali z miejscowości oddalonej ode mnie 50km. Oczywiście przepisowo 50 km/h- nie wolno im szybciej.GPS pilnuje. Trwało to bagatela 1h, co jakby byli na miejscu załatwili by w 10 minut. BĘDZIE JESZCZE GORZEJ. WSZYSTKO ZNISZCZĄ BO JEST PRZYZWOLENIE SPOŁECZEŃSTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM.ZAWSZE PRZYCHODZI KRYSKA NA MATYSKA.ZAMIAST KRAŚNICZANIE BYĆ SOLIDARNI WE WŁASNYM INTERESIE,TO JAK KAŻDY MA POSADKĘ,TO CICHUTKO SIEDZI.PO CZĘŚCI SAMI DOPUŚCILIŚMY DO SYTUACJI JAKA MA TERAZ MIEJSCE.KRAŚNIK UMIERA,A TYCH KILKUNASTU PRZEDSIĘBIORCÓW NIEDŁUGO PADNIE.MALINY NIC NIE POMOGĄ.W URZĘDZIE PRACY SIEDZĄ SAME NIEDOJDY,W STAROSTWIE TO SAMO-STAROSTA UMIE MÓWIĆ TYLKO O MALINACH - SAM MA PLANTACJĘ.PRZYJAZD KOMORUSKA NIC NIE POMOŻE WAM.KOCHANA WŁADZO KRAŚNIKA NIEDŁUGO JUŻ ZABRAKNIE KASY NA WASZE WYNAGRODZENIA.REJON ENERGETYCZNY OBUDZIŁ SIĘ ZA PÓŻNO ZE SWOIMI POCZYNANIAMI.UTRUDNIA TYLKO ŻYCIE KIEROWCOM KRAŚNIKA.NIECH JADĄ DO WARSZAWY I TAM STRAJKUJĄ-NAJLEPIEJ NIECH ODETNĄ PRĄD PREMIEROWI I JEGO RZĄDOWI.A GDZIE JEST GŁÓWNY DORADCA PREZYDENTA LUBLINA?DLACZEGO NIE POMAGA?- NIE POMAGA I NIE POMOŻE,BO WLEPIŁ DUPKĘ NA CIEPŁY STOŁECZEK I GRZEJE SIĘ-BĘDZIE GRZAŁ SIĘ DOTĄD AŻ SIĘ ROZPALI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopniowe niszczenie wszystkiego czego sie tylko da mamy już od dobrych 20 lat i robią to po kolei wszystkie rządy, tylko łatwiej zauwazać to co jest na czasie i jeszcze wykorzystywac politycznie. A chociazby po przykładzie krasnika, mamy najlepszy dowód, że taka władza PiSowska tez ma daleko ludzi w du*** i wazniejsze od pracy dla ludzi stają sie pilnowanie własnych interesów, a ludzi próbuje się zadawalać rozrywkami. I takie mamy czasy, że każdy patrzy , zeby jemu było dobrze, że on ma pracę, biedy nie cierpi, to inni już go nie obchodzą. I tak na przestrzeni tych wszystkich lat ludzi z żadnego zakładu pracy nie intersował los upadających zakładów, ludzi pozostajacych bez pracy, nawet los ich niedawnych współpracowników, którzy zmuszeni byli pożegnac sie z tą pracą. To nie mówcie o jednych, jak inni nie są lepsi. A tam gdzie istnieje monopol, tam zawsze będzie okazywana nam większa arogancja, z braku innego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy fachowcy to sobie poradzą, a jak nie to Stawiarski z Włodarczykiem ich zatrudnią, bo to przecież elektorat pisowski, bądż co bądż identyfikują się z nimi spacerując po przejściach dla pieszych , tylko nad sprawami miasta jakoś pochylić się nie mogą.Od początku tylko podwyżki , a to wieczyste użytkowanie , a to przedszkole, tylko oszczędności u samych burmistrzów nie widać.Panie Stawiarski i Włodarczyk gdzie te obiecane miejsca i inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieszanowany klient napisał:
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
A coś ty załatwiał, że tak długo czekałeś? Bo ja nie miałem z nimi problemów. Sprawnie i milo. Może to ty byłeś problemem. Każdy psioczy, a nie zastanowi się kto im każe tak robić. Góra wymyśla a dół słucha. Oczywiście temu dołowi się obrywa, a góra śpi spokojnie bez konsekwencji. Zobaczycie obsługę w Puławach tam to jest chamówa. Ludzie dla, których Kraśnik jest niczym.A przy okazji jak będziecie jeździć za jedną piecząteczką w te i nazad, zrobi się 500 km do to ciekawe co wtedy będzie luksior. Ja od dziś klientom będę mówił: niech sobie sami załatwiają sprawy np. z przyłączeniem. Projekciki podrożeją, fizyczne wykonanie przyłącz itp, itp. Powodzenia i proszę nie skarżyć się na wyższe ceny wszystkiego co związane z energetyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec z baranami KULECZKA W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikacji jak ich rozwalili to teraz są bardzo mili i pomocni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULECZKA napisał:
Koniec z baranami KULECZKA W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikacji jak ich rozwalili to teraz są bardzo mili i pomocni
Albo te paniska z PKS-u. Pamiętacie, jak podjeżdżał taki Autosanem na zatłoczone stanowisko ? Stawał w drzwiach robiąc selekcję według własnego widzimisię. Teraz ostatnie niedobitki zapieprzają za pół darmo u busiarzy i ... wcale tacy mili nie są, a o pomocy można pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...