Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedsiębiorca kontra parafia. Ksiądz nie będzie zadowolony z tej decyzji wojewody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2017 r. o 19:00 Powrót do artykułu
jak ta pani zaprosi J.E. Proboszcza na poświęcenie budynku i złoży stosowny datek to ten łaskawie zapomni o temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek to zabytek. Blokowanie odbudowy zabytku to czyste chamstwo. Taki jest polski kościół. Tylko o swoje dbają. Szkodniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, to będzie problem. Bo jak dowieść towar do przyszłej biedronki co już niebawem powstanie w budynku z plusem na dachu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze się stało, powodzenia właścicielce w interesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja myślałam, że księża postępują według głoszonego słowa tj. "jak ciebie biją w jeden policzek to nastaw drugi" a tu ksiądz walczy, nie nastawia policzka, ja pitolę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wojewoda zapomniał już czyimi glosami na urząd został wybrany? Ciekawe, czy wiedza w Warszawie o tym sobiepaństwie urzędnika? A może już mu się znudziło być przedstawicielem narodu i brnie po błotnistej drodze? Albo tez nikt nie napisał w sprostowaniu do UW kim jest tzw. inwestorka? Wszystko można jeszcze naprawić a miasto może wykupić budowle z przekazaniem na odpowiednia działalność sakralno-kulturalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Jego Fluorescencja miał chrapkę na ten dworek, a tu masz, nie udało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menda to jesteś ty. Powiedz mi jaki to teraz jest ZABYTEK? Zamydlili ludziom oczy i tyle. Sprawa śmierdzi na odległość. To powinno być rozebrane, aby oduczyć ludzi od takiego kombinowania. Tam już nic nie ma z zabytku. Nawet wygląd budynku jest inny, wewnątrz ściany, piwnic kiedyś nie było , i in.. Plac w centrum miasta kupiony za marne grosze pod płaszczykiem ratowania zabytku !!! Wojewoda utrzymał decyzję starosty, bo to ta sama partia. Niechby sobie ta pani postawiła ten hotel po rozbiórce na innym placu, w bardziej odpowiednim miejscu i kupionym za własciwą cenę. W tym miejscu knajpa i hotel? Toż to dopiero jest szczyt szczytów !!! Jak mają kasę, to myślą że mogą robić to co im się żywnie podoba? Prawo nie powinno na takie rzeczy pozwalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten budynek to zabytek. Blokowanie odbudowy zabytku to czyste chamstwo. Taki jest polski kościół. Tylko o swoje dbają. Szkodniki
  Menda to jesteś ty. Powiedz mi jaki to teraz jest ZABYTEK? Zamydlili ludziom oczy i tyle. Sprawa śmierdzi na odległość. To powinno być rozebrane, aby oduczyć ludzi od takiego kombinowania. Tam już nic nie ma z zabytku. Nawet wygląd budynku jest inny, wewnątrz ściany, piwnic kiedyś nie było , i in.. Plac w centrum miasta kupiony za marne grosze pod płaszczykiem ratowania zabytku !!! Wojewoda utrzymał decyzję starosty, bo to ta sama partia. Niechby sobie ta pani postawiła ten hotel po rozbiórce na innym placu, w bardziej odpowiednim miejscu i kupionym za własciwą cenę. W tym miejscu knajpa i hotel? Toż to dopiero jest szczyt szczytów !!! Jak mają kasę, to myślą że mogą robić to co im się żywnie podoba? Prawo nie powinno na takie rzeczy pozwalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
to ja myślałam, że księża postępują według głoszonego słowa tj. "jak ciebie biją w jeden policzek to nastaw drugi" a tu ksiądz walczy, nie nastawia policzka, ja pitolę
 a to sobie pitol i ty nadstawiaj co chcesz i komu chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
undefined napisał:
Ten budynek to zabytek. Blokowanie odbudowy zabytku to czyste chamstwo. Taki jest polski kościół. Tylko o swoje dbają. Szkodniki
   Menda to jesteś ty. Powiedz mi jaki to teraz jest ZABYTEK? Zamydlili ludziom oczy i tyle. Sprawa śmierdzi na odległość. To powinno być rozebrane, aby oduczyć ludzi od takiego kombinowania. Tam już nic nie ma z zabytku. Nawet wygląd budynku jest inny, wewnątrz ściany, piwnic kiedyś nie było , i in.. Plac w centrum miasta kupiony za marne grosze pod płaszczykiem ratowania zabytku !!! Wojewoda utrzymał decyzję starosty, bo to ta sama partia. Niechby sobie ta pani postawiła ten hotel po rozbiórce na innym placu, w bardziej odpowiednim miejscu i kupionym za własciwą cenę. W tym miejscu knajpa i hotel? Toż to dopiero jest szczyt szczytów !!! Jak mają kasę, to myślą że mogą robić to co im się żywnie podoba? Prawo nie powinno na takie rzeczy pozwalać.
 Coś w tym jest na rzeczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy teraz rozebrać ten budynek z plusem na dachu bo psuje widok na zabytek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że ta Pani chciała oddac dworek zarówno miastu jak i kościołowi , tylko nikt nie chciał problemu miec na głowie.Materialy z rozbiorki zabytka zgodnie z wytycznymi konserwatora zostały wykorzystane w całości lub częściowo przy budowie nowego budynku.Zamiast się cieszyć, że ktoś ma możliwość i chęć inwestowania w rozwoj starej czesci miasta to głupie teksty " jak sie ma kase to moga robic co im się żywnie podoba." 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gancie Ksiedza, on chce dobrze i sie martwi o spokoj i porzadek. Ludzie by tylko knajpy odwiedzali i szukali rozrywek przy alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda podjął polityczną decyzję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 chyba dobrze  ze miasto  ładnieje. po co robic komus pod gorke?  wstyd mi za księdza. parafianin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto ładnieje szkoda  ze dalej  ważne   główne drogi nie zrobione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magdaleno ,a co na Pani butę powiedzieliby pani rodzice ? Naprawdę nie ma się z czego cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Basiu ,Basiu .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cudownie.Wspaniale miejsce na zaspokojenie potrzeb ciala, skoro obok jest miejsce dla potrzeb ducha. Moze w przyszlosci i swiatynie zamieni sie na pub. Dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...