Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przekręty Marcina Gąsiorowskiego- sekretarza Gminy Dzierzkowice!

Utworzony przez maksio1965, 29 czerwca 2011 r. o 21:14
No widzę,że większość Pis-iorów się wypowiada - dobrze, że nie doszliście do władzy bo zamiast placów zabaw dla dzieci (właśnie dzięki Gąsiorowskiemu) stały by pomniki KACZEK. A tak wogóle to jak się mają wasze komentarze do władz gminy dzięki którym nasza miejscowość niema żadnego zadłużenia jako nieliczna z gmin. Jak tak ma wyglądać zła władza, gdzie dzięki niej mamy drogi asfaltowe na polach no to ja jestem za taką władzą. Pozdrowienia dla niezorientowanych Pis-iorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzę,że większość Pis-iorów się wypowiada - dobrze, że nie doszliście do władzy bo zamiast placów zabaw dla dzieci (właśnie dzięki Gąsiorowskiemu) stały by pomniki KACZEK. A tak wogóle to jak się mają wasze komentarze do władz gminy dzięki którym nasza miejscowość niema żadnego zadłużenia jako nieliczna z gmin. Jak tak ma wyglądać zła władza, gdzie dzięki niej mamy drogi asfaltowe na polach no to ja jestem za taką władzą. Pozdrowienia dla niezorientowanych Pis-iorów.
O jakim ty zadłużeniu piszesz ? czerwona,komunistyczno-konfidencka świnio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać Pis-iorku ruszyło cię, a nie masz  podstawowych informacji.  Zajmij się lepiej hodowlą KACZEK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina dzierzkowice to taka rodzinna instytucja tak samo bank ziemi Krasnickiej.. pracują tylko pociotkowie i przydupasy... Stanowiska już obstawione na 3 pokolenia w przód taka to ci demokrację kto wiecej wódki z szefem wypije tego dzieciory  maja  robotę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny nabytek UG dzierzkowice MZ  niepotrzebny nabór 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlpesze są te panie spacerujące po sklepach w godzinach pracy. za pięć 9 rano a one pędzą jedna po drugiej do sklepów po pomidorki do kanapeczek. Drugie śniadanie drogie panie to się w domu robi! A w pracy się pracuje a nie zbywa petentów ... szczególie pani D. wiecznie zmęczona i nigdy nie ma czasu na załatwienie drobnych spraw :) ale do polityki nie zmęczona i się pcha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...