Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie to proste, zamordować i przeprosić za to, że się kogoś pozbawiło życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki grzeczny sku***synek, mamusine starania nie poszły na marne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101222/LUBLIN/558837043 "Postępowanie zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina. Okazało się, że bliski członek rodziny nastolatka podejrzewanego o morderstwo pracuje w kraśnickim Sądzie. – Śledztwo zostało przeniesione, żeby nie było zarzutów o stronniczość – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie" ... ten "bliski członek rodziny" to mamusia oskarżonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://p
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie że możecie oceniać kogoś kogo nie znacie ? wasze jakże 'mądre' komentarze nie są do niczego potrzebne. Nie znacie -nie oceniajcie. niech tym zajmie się jego rodzina przyjaciele. z kąd możecie wiedzieć jaki jest , był ? myślicie że jak poczytacie kilka reportażów w gazetach to wszystko wiecie o nim i jego rodzinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Myślicie że możecie oceniać kogoś kogo nie znacie ? wasze jakże 'mądre' komentarze nie są do niczego potrzebne. Nie znacie -nie oceniajcie. niech tym zajmie się jego rodzina przyjaciele. z kąd możecie wiedzieć jaki jest , był ? myślicie że jak poczytacie kilka reportażów w gazetach to wszystko wiecie o nim i jego rodzinie ?
Tak akurat możemy powiedzieć coś na wasz temat, spraszania nie poszły na marne,odbiły sie z wielokrotną siłą w zabijaniu,nie zabijajcie i was nie zabiją,a wy dalej zabijacie swoim postępowaniem,troche pokory bo odebrane zostło życie ludzkie,a ty Sylwio siostro zbrodniarza nie wypisuj takich bzdór bo nikt nie uwierzy w to co piszesz,brak perfum tego zapachu w Rossmanie, bo to jest szambo po którym płyniecie a w dodatku w nieznane.Jestes też dobre ziółko jak widać na dłoni,palisz i pijesz żygając w buty belfrom ze szkoły w Polichnie,chyba to złe wychowanie to nie wina nauczycieli z POlichny jak rzekła matka tylko i wyłącznie wina twoich ojców,którzy nie wychowywali ciebie i twojego brata tylko "chowali".Zdaje się ,że to szmabo was zaleje albo się w nim wytopicie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli za branie łapówek byłemu Burmistrzowi grozi 15 LAT TO JAKA STAWKA ODSIADKI W PIERDLU JEST ZA MORDERSTWO DLA KAROLA DZIADOSZ Z POLICHNY, WEDŁUG NAS ADEKWATNA KARA DO CZYNU TO "GŁOWA ZA GŁOWĘ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie to proste, zamordować i przeprosić za to, że się kogoś pozbawiło życia.
TO NIE PROSTE TYLKO WYUCZONE PRZEZ MAMUSIĘ I "PAPUGE",BĘDA LUDZIE LEPIEJ POSTRZEGAĆ JEGO WYCHOWANIE ,ALE UCHODOWALI SUKINSYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak to uHodowali DRANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazał skruche , uwolnić go , życie przed nim całe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tak akurat możemy powiedzieć coś na wasz temat, spraszania nie poszły na marne,odbiły sie z wielokrotną siłą w zabijaniu,nie zabijajcie i was nie zabiją,a wy dalej zabijacie swoim postępowaniem,troche pokory bo odebrane zostło życie ludzkie,a ty Sylwio siostro zbrodniarza nie wypisuj takich bzdór bo nikt nie uwierzy w to co piszesz,brak perfum tego zapachu w Rossmanie, bo to jest szambo po którym płyniecie a w dodatku w nieznane.Jestes też dobre ziółko jak widać na dłoni,palisz i pijesz żygając w buty belfrom ze szkoły w Polichnie,chyba to złe wychowanie to nie wina nauczycieli z POlichny jak rzekła matka tylko i wyłącznie wina twoich ojców,którzy nie wychowywali ciebie i twojego brata tylko "chowali".Zdaje się ,że to szmabo was zaleje albo się w nim wytopicie sami.
Myślisz że mnie znasz ?! jesteś taki/a mądry/a bo wiesz co robie ? h** ci do tego co robie z kim i gdzie . nie znasz ani mnie ani mojej rodziny wiec z laski swojej odwal sie a jak nie to sie ujawinj zobaczymy czy bd tak madry/a w realu . umiesz oceniac kogos a spojrz na siebie dowartosciowujesz sie tym ze jedziesz na mnie i na moja rodzine ? jesli tak jest i jesli temu czujesz sie lepiej to widzac ze jestes juz DNEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tak akurat możemy powiedzieć coś na wasz temat, spraszania nie poszły na marne,odbiły sie z wielokrotną siłą w zabijaniu,nie zabijajcie i was nie zabiją,a wy dalej zabijacie swoim postępowaniem,troche pokory bo odebrane zostło życie ludzkie,a ty Sylwio siostro zbrodniarza nie wypisuj takich bzdór bo nikt nie uwierzy w to co piszesz,brak perfum tego zapachu w Rossmanie, bo to jest szambo po którym płyniecie a w dodatku w nieznane.Jestes też dobre ziółko jak widać na dłoni,palisz i pijesz żygając w buty belfrom ze szkoły w Polichnie,chyba to złe wychowanie to nie wina nauczycieli z POlichny jak rzekła matka tylko i wyłącznie wina twoich ojców,którzy nie wychowywali ciebie i twojego brata tylko "chowali".Zdaje się ,że to szmabo was zaleje albo się w nim wytopicie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się ludzie opamientajcie co Wy tutaj piszecie popatrzcie się na siebie. Dajcie spokojnie żyć ich rodzinom. Bo napewno tymi durnymi komentarzami nic nie pomagacie tylko bardziej rozgrzebujecie. I po co to potrzebne? Czy komuś to pomoże? Chore jest dla mnie takie myślemie zajrzyjcie tak naprawdę we własne sumienie. A w tedy okarze się że nikt nie jest idealny i święty. A propo wjerzdżanie na temat rodziny Karola. Jak wam nie wstyd. Przypomnijcie sobie jak byliście młodzi to tez paliliście, piliście i co teraz y mądre głowy? nie wstyd wam kogoś opisywac. Wszystko jest dla ludzi. A co do sprawy Karola to co zrobił zostawię to bez komentarza bo do dnia dzisiejszego jestem w szoku. I wcale go nie usprawiedliwiam bo jak to zrobił to poniesie karę czy mniej czy bardziej zasłużoną ta kwestia zalęży tylko od tego na samej górze. Co do zamordowanej nie znałam jej ale wszystcy wyrazili odpowiednie zdanie co o niej sądzili. A to samo mówi za siebie. Kto ponosi karę i w jakim stopniu jest winny-tego tak naprawdę nikt się nie dowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Myślisz że mnie znasz ?! jesteś taki/a mądry/a bo wiesz co robie ? h** ci do tego co robie z kim i gdzie . nie znasz ani mnie ani mojej rodziny wiec z laski swojej odwal sie a jak nie to sie ujawinj zobaczymy czy bd tak madry/a w realu . umiesz oceniac kogos a spojrz na siebie dowartosciowujesz sie tym ze jedziesz na mnie i na moja rodzine ? jesli tak jest i jesli temu czujesz sie lepiej to widzac ze jestes juz DNEM.
Dnem to jesteś od dziecka, wyssałaś to z pokarmem matki ona też jest chodzące bez wstydu dno no cóż taki takiego rodzi i hoduje.ta odpowiedź jest wzorem tego jakiego języka uczono się w twoim domu i jakim tez językiem się posługuje typową łaciną a tego wulgaryzmu nauczono cię zapewne w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...