Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lesbijki, geje, takie tam bio coś tam...". Co radny z Kraśnika wie o LGBT? [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2019 r. o 14:54 Powrót do artykułu
W czym rzecz? Przecież wie "coś tam , coś tam". Zaraz go zrobią pierwszym PiSuarem w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co działacz LGBT wie o kościele że go nie znosi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to normalne jak chłop włazi na chłopa z ogonem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze stado gejów niż jeden pisowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homopropaganda, tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie z tym lgbt, karwasz twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kobietą, mam męża (mężczyznę) i szczerze mówiąc nie uważam, żeby dwóch gejów którzy sobie istnieją negatywnie wpływało na moje małżeństwo i rodzinę. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mężczyzną, przebieram się za kobietę z czym się utożsamiam. Domagam się dostępu do damskich toalet, a nie dziwnego wzroku kobiet gdy tam wchodzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Dzienniku dalej śpiewka o LGBT. Czy wy uczestniczycie w jakiejś kampanii na rzeczy tych osób? Ciekawe to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki mamy poziom władzy jaki sobie wybraliśmy. Prezes kazał walczyć z wyimaginowanym wrogim, to każdy wyznawca walczy jak może, nawet pojęcia nie mając z kim i o co. Najważniejsze jest żeby się wykazać na froncie walki ideologicznej. Czy nie przypomina Wam to PRLu ? Bo mi bardzo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś słyszałam żenującą wypowiedz czołowej przedstawicielki SLD która uzasadniała walkę o środowisko LGBT tym że to środowiska nie maja równego dostępu do systemu zdrowia i że 30 % dzieci żyje w związkach partnerskich zapominając dodać że to związki kobiety i mężczyzny którym nikt nie broni zalegalizować związku, chyba że nie ma uregulowanej kwestii prawnej (rozwodu z poprzednim partnerem) bo niby o tych ludzi też walczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAŃCY KRAŚNIKA CZY NAPRAWDĘ WYBRALIŚCIE TAKICH DEBILI NA RADNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wam idioci wprowadzi lgbt do szkol Pis rzadzi wszedzie Maja sejm senat prezydenta premiera Dosc tej sciemy Panowie radni krasnika powiedzcie jak gospodarzycie Wymieniacie obecnie dobra kostke na nowa na fabrycznym Zalozyliscie park rozany czyli wielka kPINE Zamczysko tez jest waszym urojonym pomyslem Deby ktore posadziliscie kolo fabrycznego za ogroma kase Mysle ze kiedys za to bekniecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko ludziom innej orientacji seksualnej ale to nieustanne utyskiwanie zaczyna być irytujące i robić więcej zła tym ludziom niż im pomagać o czym kiedyś wspomniał znajomy gej mówiąc przez tych polityków i pseudo obrońców nie da się dziś spokojnie żyć tak jak kiedyś kiedy nikt nie zwracał na nas uwagi a co do tych postulatów powiedział krótko to fanaberia bo wiele kwestii natury wspólnego majątku czy dostępu do informacji o stanie zdrowia można załatwić u notariusza czy wpisując do karty zdrowia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS znowu podsyca wojnę Polsko-Polską, tym razem w imię obrony przed wymyśloną przez prezesa ideologią LGBT. Każdy kto obserwował Marsz Równości, widział dokładnie, że jeżeli musimy się bronić to przed hordami kibico-narodowców którzy kipią nienawiścią do wszystkich, którzy choć trochę mają inne poglądy niż oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wystąpienia dr. Ryby, to zrozumiecie czym jest LGBT, które na siłę chce się nam wpoić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnickie kołtuny już nie raz dały się poznać. Niestety, to reprezentatywny przykład Polski powiatowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny z powiatu Kraśnik (Z-Bijak czy jakoś tak) wystawił doskonałe świadectwo swojej matce -partii. Właśnie z takich "tuzów" intelektu składa się jego macierzysta partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko o to, ze ten radny jest jawnym półanalfabetą! Przecież on nie jest w stanie poprawnie złożyć i wydukać jednego zdania w języku polskim, który jest jego językiem ojczystym! Sam temat nie ma większego znaczenia bo niemal pewne jest, że z takim zasobem intelektualnym i językowym ten człowiek ma tak samo zerową wiedzę o jakichkolwiek innych sprawach, które są na radzie omawiane i tak samo nie potrafi sie poprawnie wypowiedzieć. Przecież ten radny reprezentuje swoich wyborców, czy ludzie, którzy go wybrali to ledwo po polsku dukający analfabeci i przygłupy? Litości! jakiś minimalny poziom musi być zachowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny z powiatu Kraśnik (Z-Bijak czy jakoś tak) wystawił doskonałe świadectwo swojej matce -partii. Właśnie z takich "tuzów" intelektu składa się jego macierzysta partia.
 Mądrze powiedziane. A tak poza tym to sformułowanie "coś tam" nic wam się nie kojarzy z inną osobą związaną z lubelskim PiSem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...