Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni zgodzili się na bezpłatną komunikację w Kraśniku. Kto pojedzie bez biletów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2020 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Widać po wypowiedziach jaki jest szacunek polityków do zwykłych obywateli. Pani Wioletta Kudła - młodzież "jeździ żeby jeździć". Wypowiedź to można porównać do pewnej pani z obecnej opozycji parlamentarnej która powiedziała kiedyś że starsi ludzie chodzą do lekarza dla "sportu". Życzę wszystkim Wam w Nowym Roku żeby tacy politycy którzy mają w pogardzie zwykłych obywateli zniknęli ze sceny politycznej i nikt o nich nie pamiętał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie też obiecywano ekologicznego busa do komunikacji miejskiej.Skończyło się jak zwykle na obiecankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze wreszcie ktos w krasniku zrobi porzadek z busami Ich stan jest tragiczny a policja i inspekcja tego nie widzi Czekajcie az ktos zginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki szacunek do obywateli ma taki Wilk i inni popierający go w kupowaniu sobie poparcia? Poniszczone przystanki i nie tylko jak najbardziej są dziełem znudzonej, niewyżytej młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze wreszcie ktos w krasniku zrobi porzadek z busami Ich stan jest tragiczny a policja i inspekcja tego nie widzi Czekajcie az ktos zginie
 To znaczy co? boisz się, że któryś wjedzie w ciebie z powodu niesprawności. Ale jakby co, duzo więcej samochodów prywatnych jeżdzi po naszych drogach w dużo gorszym stanie technicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Uchwała ma dwa aspekty. Pierwszy – społeczny, bo kierujemy pomoc do tych, którzy najbardziej jej potrzebują – seniorów i ludzi młodych.
Nic ci się Wilk nie pomyliło? Skąd ty moższ wiedzieć, jakie są rzeczywiste potrzeby innych? Taki pijaczyna z emeryturą ponad 1800, wywalony swego c\zasu za wódzie z fabryki ma wieksze potrzeby bezpłatnego wożenia sie niż ja, która utrzymuje się z kwoty 620 ZDO i której ZUS wyliczył emeryturę na 600 zł brutto i nie mam zadnej szansy na wiekszą, bo już od kilku lat miasto nie odprowadza za mnie składek emerytalnych? Tak samo większa potrzebę darmowych przejazdów ma emerytka z niemałą emeryturą, która z nudów musi polatać po sklepach i żadnego targu nie opuszcza? Niech ci sie te twoje potrzeby wożą za darmo, ja tych kilka kilometrów przejdę piechotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, cebularze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ta cała duskusja.Przecież radni pisu muszą poprzeć nawet największego gniota bo ich  poprze w powiecie Kałuża I tak jeszcze ze dwa lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ku....La to chyba nie rozumie co mówi, kto to wogle to wybrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby gniotów nie tworzono, to nikt by nie musiał gniotów popierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze wreszcie ktos w krasniku zrobi porzadek z busami Ich stan jest tragiczny a policja i inspekcja tego nie widzi Czekajcie az ktos zginie
 Chodzi grdyka kierowcom MPK, a najbardziej misiaczkowi Wilka, ze busiarze zwiną im kilku psażerów płacacych za bilety. Może ciebie katarzyno w powinno sie pozbawic zarobków, wtedy zobaczyłabyś jakie to przyjemne. Wtedy na pewno miałabyś więcej zrozumienia dla ludzi, których świadomie, z pełną premedytacja pozbawia się zarobkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni Misio i Albin tak się znają na komunikacji miejskiej jak Ferdynand Kiepski na balecie mongolskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie. W Warszawie nie ma busów. W Lublinie też nie I zobaczcie jak wygląda komunikacja miejska. Mam nadzieję że za parę miesięcy znikną busy w Kraśniku. Oni jeżdżą przed autobusami MPK, czekają na przystankach aż podjedzie autobus z tyłu i wtedy odjeżdżają zabierając pasażerów MPK. Tak to wygląda. Zawsze czekają. Poza tym busy są stare, brudne i ciasne. Koniec sielanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zgadza. Trzeba pomagać jak tylko można. Panie Szanowny Burmistrzu może wreszcie zainteresowałby się Pan podrużującymi busami i pożal się Boże przystankiem. Wstyd, by takie pobojowisko nazywać przystankiem. Ile lat będziemy z zazdrością  jeszcze patrzeć na zadaszony, oświetlony, pusty  dworzec stojąc na deszczu w wodzie prawie do kolan. My nie jeździmy darmo. My płacimy a Busiarze boją się zajezdżać na tzw. przystanek, bo obrywa się zawieszenie a na pewno się niszczy pojazd. Prosimy o litość - pasażerowie i przewoźnicy. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ale za to Warszawa i Lublin mają najdroższe bilety. I u nas się do tego dąży. O ile warszawska cena biletów przy najwyższych w kraju zarobkach, braku problemów ze znalezieniem pracy znajduje uzasadnienie, to lubelskie ceny już nie. I widać od razu, że nie jeździsz busami, gdyz mnie nigdy sie nie zdarzyło, zeby którykolwiek kierowca stał na przystankach w oczekieaniu na autobus. Czy sa brudne? Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi sie w nich ubrudzić ubrania. A jak chce sie jechać cto i ciasnośc nie przeszkadza. Jeśli nie ma osób stojących, to z ciasnoscią nie ma żadnego problemu. A korzyści. Mimo wszystko przyemniejsze wnętrze, szybciej dojedzie sie do celu, bez głupich objazdów jak chociażby pod liceum czy na Piaskową. I największy plus -  miejsce siedzące, a o co w autobusie bardzo trudno. Poza tym nie mijają przystanku, zeby nawrócić z osobami chcącymi wysiąść. Ostatnio kierowca 7 zebrał opier**l ode mnie za taki numer. Inna sprawa to to, ze MPK jeżdzi nieprzewidywalnie. Chociazby w piątek po świętach olało pasażerów i jeżdziło jak w wolną sobotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie. W Warszawie nie ma busów. W Lublinie też nie I zobaczcie jak wygląda komunikacja miejska. Mam nadzieję że za parę miesięcy znikną busy w Kraśniku. Oni jeżdżą przed autobusami MPK, czekają na przystankach aż podjedzie autobus z tyłu i wtedy odjeżdżają zabierając pasażerów MPK. Tak to wygląda. Zawsze czekają. Poza tym busy są stare, brudne i ciasne. Koniec sielanki.
  No nie powiedziałbym, że Lubelska komunikacja miejska jest taka wspaniała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłaś  przegląd  że wydajesz taką opinię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównując lubelska komunikację do Kraśnickiej to tak, jest wspaniała. Zobaczcie czym oni jeżdżą. Zobaczcie czym jeździmy w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni Misio i Albin tak się znają na komunikacji miejskiej jak Ferdynand Kiepski na balecie mongolskim.
 No już taki był, co sie znał jak nikt, lepszego znawcy od niego nie było, ale długo sie nie naprezesował i na tym się zakończyło jego znawstwo.  Teraz jest taki drugi fachowiec, najlepiej to mu idzie układanie rozkładów,ze jak jechać na drugą zmianę,to jednym autobus odjezdzą za wczesnie, drugi za późno, a tak oba sa o jednym czasie w miejscu docelowym. Albo jak to było - dwójka wyrabiająca za siódemkę? A do tego co powiedzieli radni nie potrzena jest żadna znajomość komunikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt  nikogo nie  zabiera pasażer sam wsiada  tam gdzie  CHCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...