Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny zataił wyrok, by ocalić mandat

Utworzony przez PRAWDOMÓWNY, 7 stycznia 2010 r. o 21:54 Powrót do artykułu
gosć napisał:
no ale się tam dzieje
I co z tego. Komu to przeszkadza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co z tego. Komu to przeszkadza ?
Jak widać, tobie to nie przeszkadza bo pewnie tam pracujesz, he he, jedno wielkie zakłamanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jak widać, tobie to nie przeszkadza bo pewnie tam pracujesz, he he, jedno wielkie zakłamanie
No i co z tego gdybym nawet tam pracował. Nie tylko mi to nie przeszkadza, ale także wielu innym ludziom. Gdyby im to nie odpowiadało to pewnie by dokonali zmiany. Czy teraz już zrozumiałeś, czy to dla ciebie za trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, mam dalekich kuzynów w Szastarce, byłem tam ze dwa razy w życiu i nie bardzo kojarzę tego Kowalika, czy to jest ten gościo co ma sklep?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć napisał:
Hej, mam dalekich kuzynów w Szastarce, byłem tam ze dwa razy w życiu i nie bardzo kojarzę tego Kowalika, czy to jest ten gościo co ma sklep?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć napisał:
Hej, mam dalekich kuzynów w Szastarce, byłem tam ze dwa razy w życiu i nie bardzo kojarzę tego Kowalika, czy to jest ten gościo co ma sklep?
TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp..rdolić się od mirka.już kogoś boli jego dochód?a może sami chcecie iść na wójta???niestety jest tylko jedno miejsce.tyle co on zrobił dla gminy wam się łajzy w głowie nie mieści.do pracy rodacy a nie bajdy i bajdy,to wasze codzienne okno na świat.hitler o was zapomniał bo ja bym was wszystkich przez komin w oświęcimiu przepuścił.boli was to ze się dorobił???każdemu wolno kupić chłodnie,otworzyć sklep,zapierd..lać w hydraulice,wypożyczać naczynia,bić studnie,być radnym,uprawiać 5h pola,noi wyuczyć sobie dzieci zeby mogły pracować w oświacie, ale tych konfidentów nie brakuje w szastarce,co druga chałupa to ognisko bajdów.huk wam wszystkim w du.e!!!!!!!i jak zwykle potwierdza sie stwierdzenie: " ZAWIŚĆ ZAZDROŚĆ ZAMIAST STARAĆ SIĘ MIEĆ WIĘCEJ!!!" śmierć ku..wom i frajerom ide bo mam parcie na wentyl.elo i niech zobacze kturegoś na dzielni.muka dla frajerów i siekiera w plecy KOWALIK NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ;-) wałęsa,gdzie jest nasze 100 baniek???...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stachu pokwapisz napisał:
odp..rdolić się od mirka.już kogoś boli jego dochód?a może sami chcecie iść na wójta???niestety jest tylko jedno miejsce.tyle co on zrobił dla gminy wam się łajzy w głowie nie mieści.do pracy rodacy a nie bajdy i bajdy,to wasze codzienne okno na świat.hitler o was zapomniał bo ja bym was wszystkich przez komin w oświęcimiu przepuścił.boli was to ze się dorobił???każdemu wolno kupić chłodnie,otworzyć sklep,zapierd..lać w hydraulice,wypożyczać naczynia,bić studnie,być radnym,uprawiać 5h pola,noi wyuczyć sobie dzieci zeby mogły pracować w oświacie, ale tych konfidentów nie brakuje w szastarce,co druga chałupa to ognisko bajdów.huk wam wszystkim w du.e!!!!!!!i jak zwykle potwierdza sie stwierdzenie: " ZAWIŚĆ ZAZDROŚĆ ZAMIAST STARAĆ SIĘ MIEĆ WIĘCEJ!!!" śmierć ku..wom i frajerom ide bo mam parcie na wentyl.elo i niech zobacze kturegoś na dzielni.muka dla frajerów i siekiera w plecy KOWALIK NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ;-) wałęsa,gdzie jest nasze 100 baniek???...
Ale się kolega popisał, zarówno ortografią jak i słowem, nic tylko wielkie brawa bić......żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
TAK
To cóż on tam narozrabiał że tak o nim piszą, z tego jak pamiętam to w sumie miły gość z niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stachu pokwapisz napisał:
odp..rdolić się od mirka.już kogoś boli jego dochód?a może sami chcecie iść na wójta???niestety jest tylko jedno miejsce.tyle co on zrobił dla gminy wam się łajzy w głowie nie mieści.do pracy rodacy a nie bajdy i bajdy,to wasze codzienne okno na świat.hitler o was zapomniał bo ja bym was wszystkich przez komin w oświęcimiu przepuścił.boli was to ze się dorobił???każdemu wolno kupić chłodnie,otworzyć sklep,zapierd..lać w hydraulice,wypożyczać naczynia,bić studnie,być radnym,uprawiać 5h pola,noi wyuczyć sobie dzieci zeby mogły pracować w oświacie, ale tych konfidentów nie brakuje w szastarce,co druga chałupa to ognisko bajdów.huk wam wszystkim w du.e!!!!!!!i jak zwykle potwierdza sie stwierdzenie: " ZAWIŚĆ ZAZDROŚĆ ZAMIAST STARAĆ SIĘ MIEĆ WIĘCEJ!!!" śmierć ku..wom i frajerom ide bo mam parcie na wentyl.elo i niech zobacze kturegoś na dzielni.muka dla frajerów i siekiera w plecy KOWALIK NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ;-) wałęsa,gdzie jest nasze 100 baniek???...
Drogi przyjacielu, co do wyuczonych dzieci, jeśli uważasz dzieci za wyuczone na prywatnej uczelni w Chełmie i w dodatku u wujka to gratuluje, tylko więcej takich mądrych głów i uczonych dzieci w naszej gminie, a co do drugiego dziecka to lepiej nie będę się wypowiadał, jak to mówią podobno dzieci rodzą dzieci...., jeśli ktoś ma troszkę olejku w główce to wie o czym mówię, a sądząc po Tobie to na pewno nie zrozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wójt czyta to w zaciszu i ma niezły ubaw, kiedy kilku pacanów się kopie. Czy wójtowie mają jakiś limit kadencji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak waszym zdaniem nazywa się człowiek, który kradnie prąd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak waszym zdaniem nazywa się człowiek, który kradnie prąd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak waszym zdaniem nazywa się człowiek, który kradnie prąd ?
ZŁODZIEJ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak waszym zdaniem nazywa się człowiek, który kradnie prąd ?
zaradny, a nie nieporadny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
zaradny, a nie nieporadny
O tak za radny, bo w sumie to każdy złodziej jest zaradny. I tu się zgadzamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Prosty wniosek z całej tej historii, nic tylko prąd kraść w Szastarce, no bo gdzie tu sprawiedliwość jeżeli delikfent nakradł prądu na kwotę 10 tyś PLN a dostał grzywnę w wysokości 600 zł PLN, przecież to skandal. Ciekawe czy jeśli by trafiło na szarego obywatela to czy również dostałby tak niską karę, podejrzewam że nie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
Witam Prosty wniosek z całej tej historii, nic tylko prąd kraść w Szastarce, no bo gdzie tu sprawiedliwość jeżeli delikfent nakradł prądu na kwotę 10 tyś PLN a dostał grzywnę w wysokości 600 zł PLN, przecież to skandal. Ciekawe czy jeśli by trafiło na szarego obywatela to czy również dostałby tak niską karę, podejrzewam że nie.....
Kolego jest jeszcze inna kwestia. Im więcej ludzi kradnie prąd tym bardziej elektrownia musi podnieść ceny za jego sprzedaż, żeby więcej zarobić. A to oznacza, że przez takich złodziejaszków będziemy jeszcze więcej płacić za prąd, który i tak jest cholernie drogi. Według mnie złodziej kradnący prąd powinien oddać kwotę na jaką nakradł i do tego zapłacić w podobnej wysokości grzywnę. Wtedy by pamiętał. A w tym przypadku tak jak mówisz opłacało się kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedział Wójt i wiedzieli wszyscy,tyle że Wójt jak zwykle prowadzi swą śmieszną politykę ugłaskiwania wszystkich radnych . Co objawia się budowami kolejnych remiz , a rzesza strażaków jest pokazna (szczególnie na walnych zebraniach, bo i kulawy na wypitkę dociągnie) i wybory są co cztery lata.Pewnie pan Wójt nie wie skąd się wzioł w urzedzie syn pana Kowalika i jego żona,skąd tez się też się wzieli inni pracownicy powiazani z pracownikami Gminy.Generalnie Gmina to Gminne Rodzinne Biuro Pracy. Cała ta rada na czele z przew.Pudlo i śmiesznym Kowalikiem to jedna wielka żenada ,ale jak mówią ;jacy wyborcy tacy wybrańcy". Ale pamiętajcie proletariaty wszystkich krajów łączcie się ''KOWALIK NA PREZYDENTA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
Wiedział Wójt i wiedzieli wszyscy,tyle że Wójt jak zwykle prowadzi swą śmieszną politykę ugłaskiwania wszystkich radnych . Co objawia się budowami kolejnych remiz , a rzesza strażaków jest pokazna (szczególnie na walnych zebraniach, bo i kulawy na wypitkę dociągnie) i wybory są co cztery lata.Pewnie pan Wójt nie wie skąd się wzioł w urzedzie syn pana Kowalika i jego żona,skąd tez się też się wzieli inni pracownicy powiazani z pracownikami Gminy.Generalnie Gmina to Gminne Rodzinne Biuro Pracy. Cała ta rada na czele z przew.Pudlo i śmiesznym Kowalikiem to jedna wielka żenada ,ale jak mówią ;jacy wyborcy tacy wybrańcy". Ale pamiętajcie proletariaty wszystkich krajów łączcie się ''KOWALIK NA PREZYDENTA"
A wójt czyta to w zaciszu i ma niezły ubaw, kiedy kilku pacanów się kopie. Czy wójtowie mają jakiś limit kadencji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...