Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież od 8 stycznia obowiązuję e-recepty!!
 I co z tego? Do e recepty potrzebny jest kodzik, a w tym kraju nie ma żadnego przymusu posiadania telefonu czy też smartfona. I ta niby służba zdrowia powinna sie liczyc , że są osoby które nie mają, chociażby ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się boją i unikają kontaktu z pacjentem, a jak dzwoniłam kilkanaście dni temu żeby poprosić o recepte na leki na choroby przewlekłe dla Babci brane systematycznie, zapisane w karcie to zostałam przez pania przez telefon zwyzywana ze tutaj sie takich rzeczy nie robi.i co ja sobie mysle, wrecz mnie wysmiano. Żadne argumenty nie docierały. Nie bo nie.  Jestem w innym miescie i chcialam zaoszczedzic Babci wychodzenia w domu, to uslyszalam od Pani ze jak mi sie nie podoba to moge sobie zmienic przychodnie... Odpusciłam w obecnej sytuacji ale warto by bylo w pozniejszym czasie gdzies to zgłosić. a po tym wszystkim dopilnuje zeby Babcia zmienila przychodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, współczuję służbie zdrowia, która jest w naprawdę trudnej sytuacji. Pacjenci oczekujący jak widać nie robią z tego problemu, ale zawsze się jeden taki znajdzie co dla niego to wielka obraza schylic się po kartkę.
 Prymitywna demagogia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od 8 stycznia obowiązuję e-recepty!!
I co z tego? Do e recepty potrzebny jest kodzik, a w tym kraju nie ma żadnego przymusu posiadania telefonu czy też smartfona. I ta niby służba zdrowia powinna sie liczyc , że są osoby które nie mają, chociażby ja.
 ten kodzik to zaledwie 4 cyfry, na prawdę jest wiele sposobów by te 4 cyfry uzyskać, zapamiętać, zapisać na kartce, poprosić córkę, syna, wnuka by zadzwonił i się dowiedział, itd. może ten człowiek pod przychodnią o to poprosił, żeby dostać tak tą receptę, więc o co kaman? jest niestety wiele osób, które są mądrzejsze od naukowców, ministrów, spoecjalistów i te osoby wiedzą lepiej!!! wg nich wszyscy przesadzają, a one na pewno są zdrowe, co może być g... no prawdą... będzie takich "mądrych inaczej" dopóki w końcu wirusa nie zdiagnozują w Kraśniku, a pewnie zdiagnozują... a potem będzie pierwsza ofiara śmiertelna, wtedy dopiero zwłaszcza osoby starsze się wystraszą, bo jak na razie traktują to nie poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawidłowosc jest taka ze te Panie wczesniej nie chciały wystawiac recept telefonicznie, a teraz mówią na pacjentów że przychodzą, nie mają innego wyjścia jak ktoś potrzebuje stałych leków. To są 4 cyfry i gdyby te Panie nie robiły problemu z podaniem ich przez telefon mysle ze tego by nie było, bo wnuczek czy córka zadzwonili by bez problemu w tej sprawie by pomoc starszej osobie. Wczesniej kazdy chciał im własnie zaoszczedzic niepotrzebnych, narażających ich na bezpośredni kontakt wizyt ale Panie pozostawały głuche na prośby o coś co było możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ci pacjenci nie mieszkają w Kraśniku a w jakiejś czarnej du...ie. skoro mówią ze nie ma obowiązku posiadania telefonów smartphone itp. Po co im ułatwiać życie  e-receptami,   kodami i czymś tam jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to też ludzie i mają prawo się bać. A prymitywna swołocz - jaśnie państwo oborostwo musi wleźć do środka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przychodnie sa zamknięte chora władza ludzi traktuje się gorzej niż bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to też ludzie i mają prawo się bać. A prymitywna swołocz - jaśnie państwo oborostwo musi wleźć do środka.
 Lekarz i pielęgniarka obcowanie z chorymi mają wpisane w swój zawód i banie się w niczym ich nie usprawiedliwia. Każdy się boi, ale każdy bojący się musi iść do pracy, na zakupy i inne sprawy załatwić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te panie z tej przychodni myślą , że świat się kręci wokół nich . Każdemu robią wielką łaskę. wyciągnięcie karty graniczy z cudem. Może czas na zmianę personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo banie się nikogo nie usprawiedliwia i nie zwalnia z obowiązków. Ja też się boję, ale muszę pójść do przychodni nie tylko po receptę czy tam sam kod, ale także po wniosek na pieluchomajtki. A potem, pomimo bania się pójść do apteki i wykupić to wszystko i jeszcze odebrać emeryturę, żeby było za co to wszystko wykupić. I niestety z powodu bania się nie mogę zamknąć się jak te marmuzele. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przychodnie sa zamknięte chora władza ludzi traktuje się gorzej niż bydło
 Wygląda to na celowa politykę, żeby po wykańczać słabych, starych i przewlekłe chorych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To brak szacunku dla pacjenta,NFZ powinien za to nałożyć kare .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od 8 stycznia obowiązuję e-recepty!!
 Do wydania e- recepty potrzebny jest kontakt z przychodnia.  Ja takiego kontaku nie mam.  Zglasza sie skrzynka, ktora jest zapchana. Tak jest od czwartku. Stala recepte wypisali mi na SORZe. 100% platna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal, gdzie ci lekarze "Judymi", nie ma gdzie do lekarza iść, telefonicznie to można do przyjaciela zadzwonić. A gdzie oni mogli się zarazić jak pierwsi przychodnie zamknęli. Chwała lekarzom i pielęgniarkom w szpitalach. To to prawdziwi bohaterzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nie wypiszecie sìę z tego dziadostwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore że podczas epidemii przychodnie są zamknięte i nie ma kontaktu z lekarzami!!!Nawet w Chinach postąpiono dokładnie na odwrót-zbudowano tymczasowe szpitale i wydłużono czas pracy przychodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj dwie godziny dzwoniłem do przychodni na Topolowej.Na drzwiach podano dwa numery.Nikt nie odebrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze ,pielęgniarki to nie roboty ,tylko ludzie którzy ,mają rodziny ,gdyby pacjeńci przyznawali się do kontaktu z osobą zarażoną ,czy też wracającą z zagranicy ,nie byłoby pozamykanych drzwi,g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi ludzie nie potrafią mmsa odebrać więc idą po papierową recepte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...