Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co tyle osób przesłuchiwać. Z każdej szkoły wziąść listy uczniów, którzy wpłacili na ubezpieczenie i dokument w jakiej formie zostały przekazane pieniądze. Przelew czy gotówka. Pani w ubezpieczeniu powinna mieć kopie list uczniów z każdej szkoły i klasy i dowody wpłat w jakiej formie przyjęła pieniądze i ile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak dokładnie to o co chodzi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak dokładnie to o co chodzi?!
o przywłaszczenie pieniędzy i prawdopodobnie o brak nadzory organu prowadzącego nad szkołami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś przywłaszczył cudze pieniądze, to znaczy, że ukradł, a od tego jest policja, prokurator i sąd - nie gazeta. Jeśli szkoły otrzymywały polisy ubezpieczeniowe, to nie problem szkół, a firmy ubezpieczeniowej, do której nie wpłynęły pieniądze - od tego jest policja, prokurator i sąd - nie żadne organy. Więc "dyrektorze": szczujesz, judzisz, plotkujesz...całkiem jak za dawnych czasów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś przywłaszczył cudze pieniądze, to znaczy, że ukradł, a od tego jest policja, prokurator i sąd - nie gazeta. Jeśli szkoły otrzymywały polisy ubezpieczeniowe, to nie problem szkół, a firmy ubezpieczeniowej, do której nie wpłynęły pieniądze - od tego jest policja, prokurator i sąd - nie żadne organy. Więc "dyrektorze": szczujesz, judzisz, plotkujesz...całkiem jak za dawnych czasów!
Widzę tu tzw "podwójną moralność" no cóż mamy takie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w którym to miejscu widzisz tą "podwójną moralność"? Wytłumacz, bo ja nie dyrektor i nie widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się z tobą gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów Czu w Kraśniku coś się działo, owszem miał on wady, ale kto ich nie ma?. Gospodarzem był dobrym w Kraśniku był porządek był jakiś pomysł na przyszłość miasta. Teraz mamy burmistrza który w zasadzie nie wie czy bardziej jest lekarzem, by urzędnikiem, wszystkie niepowodzenia zgania na poprzednika, nie potrafi właściwie zagospodarować strefy gospodarczej i nie prowadzi właściwego nadzoru nad szkołami (opisana sytuacja). Brak gospodarności udowodnię nieterminowymi wypłatami dla nauczycieli,  zadłużanie miasta itp. Przed wyborami obecne władze zarzucały poprzednikowi zatrudnianie po znajomości. Co robią obecne - zatrudniają swoich, zwiększyli liczbę urzędników UM do ok 140 (poprzednio ok 100). Na każdą krytykę słyszy się tylko groźby że podadzą do sądu, i tłumaczą się że poprzednik coś tam nabroił. Jak tak długo może być? Młodzi ludzie uciekają z Kraśnika, dobrze jest tylko wąskiej zaufanej grupie skupionej przy PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się z tobą gadać.
POziom "dyrektora" z nadania PO :( Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki jestem z nadania obecnych władz, ale nie mam zamiaru przyklaskiwać na zawołanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, kilku z nich zostało na następną kadencję. Niestety. Nawet tacy, którzy swoim zachowaniem uwłaczają stanowisku. Twój wpis jest najlepszym tego przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta pieniądze pobrała agentka i tylko agentka za to odpowiada, gdy płacimy za samochód i agent napisał że pobrał gotówkę to co właściciel samochodu jest współwinnny? jest polisa wystawiona przez konkretną firmę a firma niech ściąga pieniażki od agenta bo on działał w jej imieniu i danej firmy pełnomocnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie o to chodzi! Tylko, że ta prawda nie dociera do zaślepionych nienawiścią kolesi z PO i PSL. Różne durnoty mianujące się "dyrektorami" opluwają wszystkich i wszystko, byleby stare wróciło. A wtedy już tylko miód, narteczki i ciepłe kraje za państwowe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna "dobra zmiana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś konkrety? Czy tylko wyrażasz swoje zaKODowane kompleksy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś konkrety? Czy tylko wyrażasz swoje zaKODowane kompleksy?
KOMKRETY 1. Niewłaściwy nadzór na jednostkami podległymi 2. Podejrzane umarzanie podatków 3. Brak efektów rozwoju strefy gospodarczej 4. Wzrost zatrudnienia w urzędzie 5. Zatrudnianie "po linii partyjnej-nepotyzm" 6. Bezprawne zwalnianie ludzi z pracy. 7. Ustawianie konkursów na dyrektorów szkół 8. Wzrost zadłużenia miasta 9. Wzrost ceny wody 10. Brak inwestycji prorozwojowych 11. Praca "na kilu etatach" i wiele innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że to, co napisałeś to historia 14 lat panowania PO w Kraśniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że to, co napisałeś to historia 14 lat panowania PO w Kraśniku...
A więc : 1. Nie rozumiesz bo jesteś ubogi intelektualnie albo 2. Jesteś cyniczny, bo obecnie pracujesz w UM i tak musisz albo 3. Stosujesz tzw wypieranie Mimo wszystko miłego i dobrego samopoczycia PS skoro odpowiedziałeś na mój tekst i on cię boli to znaczy że napisałem prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam, że nic mnie nie boli i czuję się świetnie, czego również tobie życzę. I może od tyłu: Czy ja gdziekolwiek napisałem nieprawdę? Nie możesz mi tego zarzucić, bo ja, w przeciwieństwie do ciebie, piszę prawdę. Z cynizmem nie mam nic wspólnego, jedynie stwierdzam fakty. UM znam z widzenia, ponieważ nie mam żadnego powodu, żeby zawrzeć z nim jakąkolwiek bliższą znajomość. A teraz "geniuszu" na temat mojego intelektu: dla ciebie mogę być ubogi intelektualnie, bo faktycznie, poziomem umysłowym do pięt nie dorastam "błyskotliwym" kolesiom Czubińskiego, którzy swego czasu opanowali Kraśnik i narobili w nim spustoszenia, które trudno będzie odrobić jeszcze przez wiele lat. Relatywizm moralny tamtego towarzystwa doprowadził do tego, że ty mnie zarzucasz wypieranie, a sam...? Klapki na oczach i nienawiść sącząca się z każdego twojego wpisu na temat PiSu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam, że nic mnie nie boli i czuję się świetnie, czego również tobie życzę. I może od tyłu: Czy ja gdziekolwiek napisałem nieprawdę? Nie możesz mi tego zarzucić, bo ja, w przeciwieństwie do ciebie, piszę prawdę. Z cynizmem nie mam nic wspólnego, jedynie stwierdzam fakty. UM znam z widzenia, ponieważ nie mam żadnego powodu, żeby zawrzeć z nim jakąkolwiek bliższą znajomość. A teraz "geniuszu" na temat mojego intelektu: dla ciebie mogę być ubogi intelektualnie, bo faktycznie, poziomem umysłowym do pięt nie dorastam "błyskotliwym" kolesiom Czubińskiego, którzy swego czasu opanowali Kraśnik i narobili w nim spustoszenia, które trudno będzie odrobić jeszcze przez wiele lat. Relatywizm moralny tamtego towarzystwa doprowadził do tego, że ty mnie zarzucasz wypieranie, a sam...? Klapki na oczach i nienawiść sącząca się z każdego twojego wpisu na temat PiSu...
Brawo brawo brawo w tym wpisie nie ma: 1. Nienawiśći 2. Dzielenia na dobrych i złych 3. Brak tu też przynależności partyjnej 4. Nie ma ani odrobinki złośliwości 5. Jest sam obiektywizm   Ale serio to że teraz nie pracujesz w UM to znaczy tylko że tam pracowałeś po reakcji mogę wyciągnąć wnioski 1. Jesteś facetem ok 40 lat 2. Współpracowałeś blisko zarówno z Czu jak j Włodarczykiem 3. I jeden i drugi potraktowali cię jak ...... 4. Masz kompleksy intelektualne i chyba nie tylko 5. Dzięki PIS masz pracę (prawdopodobnie nawet kilka etatów) ale to tylko ochłapy z pańskiego stołu   Ale tak naprawdę jesteś nieszczęśliwy brak CI prawdziwych znajomych, chcesz szacunku od ludzi ale jakoś nie wychodzi. Jednym słowem szkoda mi Ciebie, sam wiesz że czegoś Ci brakuje. Powodzenia w szukaniu radości, spokoju i prawdziwego szacunku.   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...