Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok 2015 rokiem Jana Pawła II w Kraśniku

Utworzony przez a, 30 grudnia 2014 r. o 15:33 Powrót do artykułu
Proponuję od razu uchwałę, żeby rok 2016 też było rokiem JPII A jak już się zabierać za głosowanie to warto też przegłosować, żeby 2017 też był rokiem JPII    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja od 5 lat czczę przeklinając  każdy rok, bo pieprzony rząd zamroził mi wynagrodzenie płacąc jałmużną tj. 1300 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 W TYM KRAŚNIKU DOPUŚCILI DO KORYTA KATO GŁUPKÓW, W NAJGORSZYM WYDANIU!!W WADOWICACH, MIESZKAŃCY ODGONILI OD KORYTA KATO MATOŁÓW, A W LUBELSKIM MIASTECZKU ODWROTNIE!!WŁADZA PiS, BĄDŹ INNEJ KATO HOŁOTY,TO ZERO INWESTYCJI, POMNIKI JP II(DLA MNIE ŻADEN ŚWIĘTY!!)CO ULICA, KRZYŻE CO ULICA, WIERNO PODDAŃCZE, OBLEŚNE WIECE, ULEGŁEJ WŁADZY WOBEC CZARNEJ MAFII Z WATYKANU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 W TYM KRAŚNIKU DOPUŚCILI DO KORYTA KATO GŁUPKÓW, W NAJGORSZYM WYDANIU!!W WADOWICACH, MIESZKAŃCY ODGONILI OD KORYTA KATO MATOŁÓW, A W LUBELSKIM MIASTECZKU ODWROTNIE!!WŁADZA PiS, BĄDŹ INNEJ KATO HOŁOTY,TO ZERO INWESTYCJI, POMNIKI JP II(DLA MNIE ŻADEN ŚWIĘTY!!)CO ULICA, KRZYŻE CO ULICA, WIERNO PODDAŃCZE, OBLEŚNE WIECE, ULEGŁEJ WŁADZY WOBEC CZARNEJ MAFII Z WATYKANU!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
papiez w watykanie figure malego zyda pocalowal podczas pasterki i co ty na to lowco?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty kretynie "łowco skór" weź sobie ogłoś 2015 rok rokiem Putina  to ci jeszcze bez pardonu w ten twój głupi kozi łeb strzeli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty kretynie "łowco skór" weź sobie ogłoś 2015 rok rokiem Putina  to ci jeszcze bez pardonu w ten twój głupi kozi łeb strzeli !
wymyślasz od kretynów, a sam mądrzejszy nie jesteś, skoro uważasz, że samorząd gminny powinien zajmować się czynnościami religijnymi albo pomnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty kretynie "łowco skór" weź sobie ogłoś 2015 rok rokiem Putina  to ci jeszcze bez pardonu w ten twój głupi kozi łeb strzeli !
O czym ty piszesz ? komunistyczna,czerwona świnio !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...