Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czubek jest na takie numery za sprytny. Cóż panie Zbigniewie wazelinka słono kosztowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubek jest na takie numery za sprytny. Cóż panie Zbigniewie wazelinka słono kosztowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem w Warszawie... ale żeby takie cuda w Kraśniku wymyślać ? Chyba ktoś się za dużo amerykańskich filmów naoglądał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Czu ma odcięty ryj od koryta więc i Sąd się na niego wypiął ! A nie takdawno kraśniccy sędziowie nie chcieli prowadzić takich spraw bo jak sami twierdzili "...łączą ich z panem Czu stosunki..." Sąd to jednak obłudna instytucja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy Czubek odpowie chociaż za 5% swoich przekrętów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ladny frajer z tego N. TAK SIE DAC ZALATWIC on sie nie nadawal nawet na rzecznika solectwa w pimpilkowie gornym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wiem jedno, że naszym sądom nie do konca można ufac. I tak jak kiedys podchodziły do spraw przeciwko Czu, tak dzisiaj mogą podchodzic do spraw, w których lezy interes nowego układu.Tym bardziej, gdy sprawa nie jest jednoznaczna, pozostaje im kierować sie własną subiektywną oceną, która mija się tez z tym prawdziwym wymiarem sprawiedliwosci. Jakby nie to, nie mielibysmy tak różnych wyroków w tej samej sprawie wydanych przez sądy róznych instancji, nie było by ludzi niewinnie skazanych.A i sama mam przykład jak to swoim subiektywnym, naciąganym sędziowskim tłumaczeniem można ludzi okrasć z tego , co powinno im się należeć. Wszystko mozliwe, że Nita jest winny. Że były to konkretne propozycje, z których bez żadnych wątpliwości , jasno wynikło, że namawia znajomą pielegniarkę do przeprowadzenia tej prowokacji. W koncu w pozostaniu Czu u władzy miał i swoj niemały interes.Ale być może chodzi o fakty, rozmowy , na podstawie których trzeba było dopiero wyciągać odpowiednie wnioski i to takie , które w tym określonym czasie mogły byc duzo prawdopodobne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego tylko nie rozumiem , jaki interes w tej prowokacji miał pan Zbigniew, bo samo utrzymanie stołka to za mało , i w końcu jaką pewność miał , że poprzedni burmistrz utrzyma go na tym stanowisku,przecież działał bez rozmysłu samo to , że odsunęli się od niego jego najbardziej zaufani pracownicy, teraz ma za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Rozumiem w Warszawie... ale żeby takie cuda w Kraśniku wymyślać ? Chyba ktoś się za dużo amerykańskich filmów naoglądał..
Zgadzam się! Takie numery! A wystarczyło być uczciwym człowiekiem i sprawiedliwe pracować na rzecz miasta. Kraśniczanie głupi nie są i by to docenili... Ech....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za posaidanie narkotykow to jaka jest kara napiszcie mi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ja tam wiem jedno, że naszym sądom nie do konca można ufac. I tak jak kiedys podchodziły do spraw przeciwko Czu, tak dzisiaj mogą podchodzic do spraw, w których lezy interes nowego układu.Tym bardziej, gdy sprawa nie jest jednoznaczna, pozostaje im kierować sie własną subiektywną oceną, która mija się tez z tym prawdziwym wymiarem sprawiedliwosci. Jakby nie to, nie mielibysmy tak różnych wyroków w tej samej sprawie wydanych przez sądy róznych instancji, nie było by ludzi niewinnie skazanych.A i sama mam przykład jak to swoim subiektywnym, naciąganym sędziowskim tłumaczeniem można ludzi okrasć z tego , co powinno im się należeć. Wszystko mozliwe, że Nita jest winny. Że były to konkretne propozycje, z których bez żadnych wątpliwości , jasno wynikło, że namawia znajomą pielegniarkę do przeprowadzenia tej prowokacji. W koncu w pozostaniu Czu u władzy miał i swoj niemały interes.Ale być może chodzi o fakty, rozmowy , na podstawie których trzeba było dopiero wyciągać odpowiednie wnioski i to takie , które w tym określonym czasie mogły byc duzo prawdopodobne .
Znasz jakiekolwiek fakty w tej sprawie, czy słyszałaś i czytałaś jakieś "nowinki-wycinki" z prasy? Było nagranie, są świadkowie, sąd wydaje wyrok i kropka. Po co znowu insynuujesz, dorabiasz teorie? Bedzie czuł się niwinny złoży apelację, zajmie się tym sąd wyższej instancji. Kolejny twórczy bełkot Marysieńki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że po kolei lecą pionki byłego burmistrza a on jest nietykalny. Koleś dla mnie jest geniuszem, narobił przekrętów, afer i lewych interesów, a odpowiadają za wszystko jego byli podwładni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy długo ale Czu też otrzyma "swój przydział".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Znasz jakiekolwiek fakty w tej sprawie, czy słyszałaś i czytałaś jakieś "nowinki-wycinki" z prasy? Było nagranie, są świadkowie, sąd wydaje wyrok i kropka. Po co znowu insynuujesz, dorabiasz teorie? Bedzie czuł się niwinny złoży apelację, zajmie się tym sąd wyższej instancji. Kolejny twórczy bełkot Marysieńki.
Nic nie insynuuję, nie dorabiam żadnych teorii, gdyz nie zakładam tylko jego niewinnosci, a tylko wiem jak w naszym kraju bywa z sądami i układami, a także wzajemnymi zaleznosciami. I kazdy wyrok wydawany jest na podstawie dowodów, a jednak pomyłki i to niebagatelne bywają, że niewinni ludzie i wyroki odsiadują. A moje wątpliwosci biorą sie chyba z mniejszego zaufania do obecnej władzy, która niestety, ale udowodniła, że jak do tej pory nie warta jest pokładanego w niej zaufania.
Ostatnio edytowany 20 grudnia 2011 r. o 22:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam se dzisiaj "głos" i to co w nim przeczytałam, nie dziwie się, ze niektórych tak ruszyło to co napisałam wczesniej. A mianowicie wychodzi, że jedynym 'twardym dowodem" w ręku prokuratury były zeznania pielęgniarki. Nie było jednak żadnych nagrań rozmów pomiędzy nią a oskarzonym, które mogłyby potwierdzic jej wersje wydarzeń, ani swiadków tych rozmów. No to jak u nas sady na podstawie samych suchych zeznan skazują, to teraz człowiek może nie znać dnia ani godziny jak może trafić za kratki, tylko dlatego, że sie władzy nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Kupiłam se dzisiaj "głos" i to co w nim przeczytałam, nie dziwie się, ze niektórych tak ruszyło to co napisałam wczesniej. A mianowicie wychodzi, że jedynym 'twardym dowodem" w ręku prokuratury były zeznania pielęgniarki. Nie było jednak żadnych nagrań rozmów pomiędzy nią a oskarzonym, które mogłyby potwierdzic jej wersje wydarzeń, ani swiadków tych rozmów. No to jak u nas sady na podstawie samych suchych zeznan skazują, to teraz człowiek może nie znać dnia ani godziny jak może trafić za kratki, tylko dlatego, że sie władzy nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak było jak Pani pisze to brakowało by miejsc w więzieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Kupiłam se dzisiaj "głos" i to co w nim przeczytałam, nie dziwie się, ze niektórych tak ruszyło to co napisałam wczesniej. [/quote] Jedna osoba zareagowała na twój wpis. [quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565'] Nie było jednak żadnych nagrań rozmów pomiędzy nią a oskarzonym, które mogłyby potwierdzic jej wersje wydarzeń, ani swiadków tych rozmów.
Przygłupie z Piask,kup jeszcze "Sztandar ludu" i włącz KTV,a okaże się ,że Nita był czysty jak baranek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w Sądzie kraśnickim nie chodzi o sprawiedliwość ! W sytuacji słowo przeciw słowu wygrywa ten który ma lepsze plecy w Sądzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
Przecież w Sądzie kraśnickim nie chodzi o sprawiedliwość ! W sytuacji słowo przeciw słowu wygrywa ten który ma lepsze plecy w Sądzie !
Wszyscy w tym sądzie są do wymiany ,aż po babcie klozetową. Czas na młodych i rozgarniętych i ze świeżym spojrzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...