Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cierpliwy napisał:
Gdyby tak było jak Pani pisze to brakowało by miejsc w więzieniach. [/quote] A nie brakuje? Przeciez nasze więzienia sa przepełnione, a tacy z małymi wyrokami czekają na w kolejce na odsiadkę az zwolni sie miejsce. Ale i tak co to ma do rzeczy, skoro mówimy o wyroku w zawiasach, do którego jak na razie miejsce w wiezieniu nie jest potrzebne.Tyle że jak dobrze pójdzie zostaje plama na honorze i życiorysie. [quote name='Gość' timestamp='1324534712' post='573882'] Jedna osoba zareagowała na twój wpis. Przygłupie z Piask,kup jeszcze "Sztandar ludu" i włącz KTV,a okaże się ,że Nita był czysty jak baranek.
Z tobą ,dla którego siła jego argumentów miesci sie jedynie w wyzwiskach juz dwie, co nie zmienia faktu, że dalej się mieścimi w niektórych. I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu. Aż w głowie sie nie mieści, ze u nas sądy mogą skazywac ludzi na podstawie suchych zeznań, w których dla własnych interesów i korzysci wszystko sie moze znaleźć i niekoniecznie zgodnego z rzeczywistoscią. I Nita nie jest bez skazy, ale mamy też ludzi z większymi przewinieniami i to udokumentowanymi, którzy pozostają całkowicie bezkarni, jak tez wiele spraw, którymi prokurator nie chciał by sobie nawet głowy zawracac. I od kiedy to jesteśmy skazywani za same słowa, których sens ktos może tez zle zrozumiec? Rózne rzeczy mówimy, różne nam chodza po głowie , ale one nie sa dowodem na nic, gdyz inaczej bylibysmy skazywani za samo zwierzenie się komuś, że najchętniej byśmy kogoś za coś zabili. I dlatego ta cała sprawa wygląda mi na ukartowaną przez naszą władzę. Na podstawie jakichs rozmów trafiła im się okazja do usiedlenia Nity, odegrania na nim. I pewnie dlatego, sprawa nabrała tak późno rozgłosu, dopiero kiedy władza ugruntowała swoją pozycję, jak tez nie bez przyczyny mamiono opinię publiczną rzekomymi nagraniami, których tak naprawdę nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu.
Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej .... Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego i nie budzącego wątpliwości) winy oskarżonemu (a nie oskarżony musi dowieść swej niewinności). Tym europejski system prawny różni się np. od systemu anglosaskiego, opartego na prawie "precedensowym". I nie chodzi mi o oskarżonych polityków, czy innych "cebrytów", ale ogólnie o twój stosunek do innych ludzi, oraz sposób wyrażania swych myśli, gdzie twe przekonania graniczą z niemolnością, butą, arogancją i pogardą do innych ludzi. Niestety - nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z lekcji udzielonych ci w listopadzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i nie dało się z niej zrobić sensacji. Noszę ten żal od wielu lat i wiem, że jesteś wielkim draniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna napisał:
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i nie dało się z niej zrobić sensacji. Noszę ten żal od wielu lat i wiem, że jesteś wielkim draniem.
Obawiam się, że Szanowana Pani Grażyna z kimś mnie pomyliła - nie mam (nawet na drugię) imię Zbigniew, nie wiem, o kogo chodzi, i nie pracuję w Wymiarze Sprawiedlwości. Natomiast mój pobyt na forum jest ściśle związany z pewnym internetowym trollem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Obawiam się, że Szanowana Pani Grażyna z kimś mnie pomyliła - nie mam (nawet na drugię) imię Zbigniew, nie wiem, o kogo chodzi, i nie pracuję w Wymiarze Sprawiedlwości. Natomiast mój pobyt na forum jest ściśle związany z pewnym internetowym trollem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej .... Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego i nie budzącego wątpliwości) winy oskarżonemu (a nie oskarżony musi dowieść swej niewinności). Tym europejski system prawny różni się np. od systemu anglosaskiego, opartego na prawie "precedensowym". I nie chodzi mi o oskarżonych polityków, czy innych "cebrytów", ale ogólnie o twój stosunek do innych ludzi, oraz sposób wyrażania swych myśli, gdzie twe przekonania graniczą z niemolnością, butą, arogancją i pogardą do innych ludzi. Niestety - nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z lekcji udzielonych ci w listopadzie ...
O jaki znawca prawa procesowego sie znalazł i to z zachowaniem procedur na wszystkich szczeblach. I cóz z tego, że istnieją pewne obowiązujące teoretycznie zasady, jak mamy masę przykładów, że tak do konca nie zawsze znajdują zastosowanie w praktyce.W przeciwnym wypadku wymiar sprawiedliwosci cieszyłby sie z goła odmienną opinią społeczenstwa od tej jaką posiada. A na naszym krasnickim gruncie nie miały by miejsca słuchy o nietykalności poprzedniego włodarza za czasów jego kadencji. I moje wyrazanie mysli jest tylko moją reakcją na arogancje, pychę, nieomylnosć ludzi mających decydujący głos w sprawach miasta, ich widzenie w sobie poprzez sprawowane funkcje nieomylnych autorytetów, którzy najlepiej wiedzą, co ma byc dla innych dobre. A w rzeczywistości wynika z tego nie liczenie się z ludzmi, ich potrzebami, oszukiwanie i lekcewazenie ich. Liczą sie dla nich tylko ich własne interesy, ich zauszników i grup, w których mogą zyskać największe poparcie. Ze swoją nieomylnoscią i pogardą dla ludzi, jakie mi zarzucasz, nie prowadziłabym konstruktywnej krytyki , nie opierała się na konkretach i nie byłabym potowa do przedyskutowania każdego zagadnienia.To nie w moich odzewach poza szkalowaniem, pomawianiem i obrazaniem nie znajduje sie nic wiecej.I po tym widac twoją pogardę dla obrony pogardy jaką władza ma dla swojego społeczenstwa. I nie zauwazyłam, zeby twoje wczesniejsze ostrzezenia miały cookolwiek wspólnego z praworządnościa, z zasadami prawa procesowego, których jestes tutaj takim zagorzałym orędownikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ZBigniew N. ma nowa super pracę u swojego kolegi,dyrektora RCKiK w Rzeszowie....jest inspektorem d/s Promocji!:):)Tak się kreci w tym kraju.......bezprawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...