Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeźba prezydenta, krzyż i tablica. Pomnik smoleński stanie przy skrzyżowaniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2017 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Przecież pomnik już jest widać na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dobra likalizacja. Na Urzędowskich stałby w osamotnieniu, a tak to ludziska po kosciele pójdą pomodlić sie jeszcze pod pomnik. I na miesięcznice bąda mieli blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ już wiem, gdzie stanie pomnik! Dobrze byłoby także wiedzieć, czy w Kraśniku jest jakiś miejski szalet, ponieważ służbowo zdarza mi się odwiedzać to dziwne miasteczko i nie zawsze mam możliwość korzystania z tak istotnego przybytku w restauracjach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może koło pomnika postawią jakiś, żeby odwiedzajacy go nie musieli przestępowac z nogi na noge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, dobra lokalizacja. Ale lepsza byłaby na Kwiatkowickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczne miasto, muszę odwiedzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szalet koniecznie trzeba postawić, bo jak zaczną  pielgrzymki ściągać z dalsza i bliższa, to będziemy zagrozeni katastrofą ekologiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że na odsłonięcie pomnika ma przyjechać Naczelnik Państwa a poświęcenia dokonywać będzie ojciec dyrektor? Takie plotki chodzą po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie za*** ten krasnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie by im sie chciało tłuc na taką wiochę. szczególnie łojcu dyrektorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na giełdzie w Ciecierzynie tez by sie przydał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą ptaki obsrywać pomnik Najjaśniejszego Pana ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na fabrycznym dlugo nie postoi niepomalowany he he he he he he he he he hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi kwiczą dalej. To mi się podoba. Na pomniku mi nie zależy, ale kwik lemingów mnie raduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda wieś buduje pomnik kierownika wycieczki! tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych krajach pomniki stawia się wielkim naukowcom, wynalazcom, odkrywcom, pierwszym kosmonautom, zwycięzcom wielkich wojen... W Polsce pomniki stawia się komuś kogo jedyną zasługą było to że zginął w wypadku. No po prostu żal.pl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek i zal po stracie ale to pomnik glupoty pisu zamiast zrobic plac zabaw im ofiar zal i zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł. W starej części miasta jest pomnik partyzanta. Jakby podmienić głowę reszta by się nadała wszak to lidera chodzi najbardziej. A i taniejby było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można lubić lub nie Parę Prezydencką ale robienie kiczu te ulice pomniki zamiast dodawać powagi raczej działają w 2 stronę. Trudno mi sobie wyobrazić żeby ten skromny człowiek chciał czegoś takiego. To zbliżanie się na siłę do systemów zamkniętych. Niedługo będzie tu jadł tu spał tu chodził. To samo zrobiono w Polsce z Papieżem zamiast słuchać co mówił każdy robił wyścig o ilość pomników ulic szkół itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście w Smoleńsku zginęła jedna osoba bo reszta to byli tacy "spacerowicze" ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...