Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są zarzuty, ale ze stołków nie polecą

Utworzony przez Gość, 12 grudnia 2008 r. o 04:45 Powrót do artykułu
A może kogoś zainteresuje pewien artykul z www.onet.pl odnośnie jaśnie nam panującego?Co prawda dawno pisany ale jakże aktulany ;-) http://wiadomosci.onet.pl/1351726,2677,2,kioskart.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mooo napisał:
A może kogoś zainteresuje pewien artykul z www.onet.pl odnośnie jaśnie nam panującego?Co prawda dawno pisany ale jakże aktulany ;-) http://wiadomosci.onet.pl/1351726,2677,2,kioskart.html
przepraszam literówkę, aktualny oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam fakt że nie odsunięto ich ze stanowisk już świadczy o tym, że sprawa będzie załatwiona tradycyjnie, czyli zostaną albo uniewinnieni, albo sprawę się przedłuży a potem umoży. Nie pierwszy to raz. Czy polskie prawo nie powinno być jednakowe dla wszystkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróciłem z zagranicy i co widzę ,że ten Czubiński jeszcze na wolności. Jak wyjeżdżałem w 1997 to była afera z skretarką, przybywam i jest afera z kasą . Zadaje pytanie czyja to wina , że nie siedzi? Może to najpierw trzeba by powsadzać tych śledczych?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Wróciłem z zagranicy i co widzę ,że ten Czubiński jeszcze na wolności. Jak wyjeżdżałem w 1997 to była afera z sekretarką, przybywam i jest afera z kasą . Zadaje pytanie czyja to wina , że nie siedzi? Może to najpierw trzeba by powsadzać tych śledczych?.
Dziwi mnie fakt, że ktoś kogo nie było 10 lat w Kraśniku bawi się w prokuratora i pierwszym jego spostrzeżeniem jest afera z kasą. Podejrzewam, że wylądowałeś na swoim domu helikopterem. Po dziesięciu latach nie widzisz jak wygląda Kraśnik. Większość ludzi którzy przyjadą z zagranicy widzą diametralną zmianę na dobre w wyglądzie Kraśnika. Wy natomiast szukacie afer. Napisz ile straciłeś z powodu tej wielkiej kolejnej afery. Proponuje w tej sytuacji wracaj skąd przybyłeś, tam będziesz miał lepiej,bez afer itp. Druga sprawa, po co ci Kraśniczanie wybierają tego aferzystę tyle kadencji(czekali jak przyjedziesz?). Promotorami tych wszystkich oszczerstw jak zawsze są ci sami ludzie. Uwierzcie, że żaden z was nigdy nie zostanie burmistrzem, trzeba się z tym pogodzić. Trzeba mieć mózg odpowiedni. Podziwiam P.Czubińskiego, że oprócz problemów miasta ma jeszcze was na głowie. Ale na szczęście ludzie to wiedzą. Moja rada - brać się za robotę, nie za głupoty. Pozdrowienia dla P.Czubińskiego. A wy piszcie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat 1 to kolejny Plecikot Czubińskiego. Ustosunkuj się zwolenniku burmistrza do wpisu nr 19. Ja nie przyjechałem z za granicy i widzę jedynie śmierdące bajoro im. Burmistrza Czubińskiego , nieprzejezdne niby rondo również imienia Burmistrza Czubińskiego . Ojcem chrzestnym tych iwestycji jest właściciel jedynej słusznej firmy budowlane w Kraśniku . Mat 1 Kraśnik nie lubi dupowłazów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat1 napisał:
Podziwiam P.Czubińskiego, że oprócz problemów miasta ma jeszcze was na głowie.
Ale się ubawiłem czytając to zdanie. Burmistrz na głowie to ma problemy z prokuratorem, a nie problemy miasta. Gdyby interesował się rozwojem miasta to już dawno powinna być w Kraśniku specjalna strefa ekonomiczna, interesowałby się pozyskiwaniem pieniędzy dla miasta. Mat1 trzeba wiedzieć o czym się pisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie rzeczniku Niedziałek burmistrz Piotr Cz. jest na nartach w Austrii , a nie na wyjeździe służbowym poza Kraśnikiem, a jak Pan zaprzeczy opublikuję zdjęcie z jazdy pryncypała na nartach na lodowcu w towarzystwie Grzegorza J. Prokurator już zrobił myk w sprawie bo gdzieś pominął przpadkiem , że w sprawie chodziło o zabór pieniędzy w kwocie 1.500,00 zł. wspólnie z kolegą posłem prawnikiem Wojciechem W. , a nie o jakieś niezgodności w księgach rachunkowych. Idzie na umorzenie!!!
Kłamiesz kolego, burmistrz był w tym czasie na szkoleniu: http://dziamber.wordpress.com/2009/02/25/b...%e2%80%93-6809/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...