Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w czym zawinili kierowcy że trzeba im blokować drogę? Co za popieprzony kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franku to że popieprzony kraj zawdzieczamy naszym politykom, wiem ze wy nic nie zawiniliście ale postaw sie na miejscu tych ludzi, gdybys musiał zyc z sadownictwa, gdzie wyprodukowanie 1 kg jablek kosztuje 0,85 zł-1 zl a za kg jabłek płaci sie im 11 gr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie utrudniajcie życia innym. Proponuję aby następna pikieta odbyła się w warszawie pod urzędem rady ministrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kto na tym zarabia skoro w sklepie są jabłka po 4zł za kilogram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na szybkie działania rządu
  A ja czekam na szybkie działanie Policji - nielegalna blokada drogi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kto na tym zarabia, skoro w sklepie są jabłka po 4zł za kilogram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka nielegalna.. wszystlo było zgloszone i porzadku pilnuje policja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tym tokiem rozumowania to jeżeli ja mało zarabiam to powinienem pójść zablokować drzwi do bloku i nikogo nie wpuszczać. Bo mi jest źle to inni nie wejdą do mieszkania. Gratuluję logiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tym tokiem rozumowania to jeżeli ja mało zarabiam to powinienem pójść zablokować drzwi do bloku i nikogo nie wpuszczać. Bo mi jest źle to inni nie wejdą do mieszkania. Gratuluję logiki.
  A tacy np. mali przedsiębiorcy powinni pojechać i zablokować sadownikom drogi dojazdowe do ich sadów. A co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret nie badz taki madry. Nie mam ja- nie masz ty.Ja nie mam kasyi nic nie kupie a ty nic nie sprzedasz i nic nie wyprodukujesz bo ja u ciebie nic nie kupie. Siedz cicho i filozofuj tu na widowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret nie badz taki madry. Nie mam ja- nie masz ty.Ja nie mam kasyi nic nie kupie a ty nic nie sprzedasz i nic nie wyprodukujesz bo ja u ciebie nic nie kupie. Siedz cicho i filozofuj tu na widowni.
  Nie kolego. To tak nie działa. Jakiekolwiek by wasze racje nie były, blokowanie dróg to działanie przestępcze i jako takie powinno przez policję być traktowane. Jest zdecydowanie za duże przyzwolenie na takie warcholstwo i samowolę. Dzisiaj, jak ktoś jest rolnikiem czy górnikiem, to mu się wydaje, że mu wszystko wolno. Nic z tych rzeczy. Ja zagłosuję nogami - od dziś nie kupuję waszych jabłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jabłka na targu drogie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: miałem dzisiaj WĄTPLIWĄ przyjemność stac na blokadzie w Annopolu ponad 30 minut, myslałem że wypadek na moście na Wisle a to sadownicy, ale ja sie pytam co ja i inni kierowcy mają do ich jabłek, pretensje chłopi do PSLU i Putina a nie do mnie, zyskalisie kolejnych przeciwników a spowodowaliście zagrożenie na drodze bo po blokadzie każdy jechał, byle do przodu <_<  <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: miałem dzisiaj WĄTPLIWĄ przyjemność stac na blokadzie w Annopolu ponad 30 minut, myslałem że wypadek na moście na Wisle a to sadownicy, ale ja sie pytam co ja i inni kierowcy mają do ich jabłek, pretensje chłopi do PSLU i Putina a nie do mnie, zyskalisie kolejnych przeciwników a spowodowaliście zagrożenie na drodze bo po blokadzie każdy jechał, byle do przodu <_<  <_<
  :wacko: tyle zyskaliście że od jutra kupuje w markecie POMARAŃCZE , BANANY I MANDARYNKI a jabłka dajcie krowie jak macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym zawinili kierowcy że trzeba im blokować drogę? Co za popieprzony kraj.
Myślisz, że bandytom-komuchom ze związków zawodowych to wytłumaczysz ? Oni są socjalistami, dalej tkwią w PRLu i nie mają żadnego pojęcia o prawach ekonomii i gospodarki. Głosuje na KNP i Wam również polecam, a nie ciągle na zmnianę na ludzi układu okrągłego stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem dzisiaj sen - Polska dla Polaków, jabłka dla Rosjan. Piękny sen, ale to tylko sen i te jabłka musimy sami zeżreć. I co politykierzy - Putin górą.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś parodia. Pomocy od Państwa żądają ci, z których część oszukiwała Państwo na podatkach zatrudniając pracowników na czarno, a najlepiej Ukraińców, bo są tańsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franku to że popieprzony kraj zawdzieczamy naszym politykom, wiem ze wy nic nie zawiniliście ale postaw sie na miejscu tych ludzi, gdybys musiał zyc z sadownictwa, gdzie wyprodukowanie 1 kg jablek kosztuje 0,85 zł-1 zl a za kg jabłek płaci sie im 11 gr
  Łżesz jak podopolski sadownik. Byle przemysłowe są po 20 groszy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w podobnej sytuacji są hodowcy świń,z litwy naciągneli za zgodą sawickiego kupe tej padliny,od dawien dawna rzad przed wyborami potrafi tylko dać miliony dla epidjaskopatu np. na komisje majątkową i inne głupoty z 2 mln. zrobi sie w 2015 118 mln., niezła bzdura co? żeby tylko czarni bracia w panu nie psioczyli na chołote z  po-psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadownicy chcą zwrócić uwagę ludzi na ich problemy... Miałam ogromną nieprzyjemność "uczestniczyć" w tym proteście... Jechałam z dzieckiem na pogrzeb bliskiej osoby, miałam do przejechanie jeszcze 200 km, Msza zaczynała się o 14.00. Rozmawiałam z organizatorami, prosiłam żeby mnie przepuścili, bo się spieszę, raz, drugi, trzeci, oprócz odmowy i głupich komentarzy nie było zrozumienia, nie przepuścili mnie. Spóźniłam się na pogrzeb! Ciekawa jestem, co by to zmieniło, gdyby wykazali zrozumienie i pozwolili mi przejechać. Wstyd, żenada i obłuda - ich problemy są ważne, innych już nie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...