Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NO o co ci chodzi przecie u nas jest demokracja po Iwanowemu
U nas demokracja jest po PISOWEMU! (Włodarczykowemu?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz, że członkowie RS zostali wybrani nielegalnie? Dlaczego nie zgłosiłeś tego odpowiednim władzom? Przecież żyjemy w państwie prawa i pewne rzeczy należy zgłaszać, a nie tylko hejtować złośliwie jako cichociemny. A może jesteś wielkim tchórzem, który boi się zdecydowanego działania i własnego cienia? Każdy ocenia wg siebie i jeśli sam kieruje się w życiu jedynie krętactwem i kolesiostwem, to w taki sam sposób ocenia postępowanie innyc
    Pietrek wyluzuj, nie nadymaj się tak, wyjdź na specer, bo jest wiosna. Przecież wiesz, że komu jak komu ale tobie siedzenie przed kompem nie służy. Nie stresuje się, bo to nie jest zdrowe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrek wyluzuj, nie nadymaj się tak, wyjdź na specer, bo jest wiosna. Przecież wiesz, że komu jak komu ale tobie siedzenie przed kompem nie służy. Nie stresuje się, bo to nie jest zdrowe. 
    I tak przegranego referendum nie odwrócisz. Zresztą wszyscy wiedzą, że nie potrafisz pogodzić się z przegraną i teraz plujesz jadem na lewo  i prawo. Twój długo budowany mit, że prezes wszystko może, jak tylko zechce, właśnie legł w gruzach. Ludzie pokazali ci, że potrafią postanowić  na swoim i dobrze zrobili. Podwiń ogon i najlepiej udaj, że jesteś zwolennikiem demokracji. Taka strategia teraz dla CIEBIE jest najlepsza.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ten już zapisał się niechlubnie jako wicestarosta z przypadku, który robił tylko to, co mu zlecił Czubiński (który go przywiózł z Szastarki na ten stołek). Wsławił się jako ten, który nawet nie czytał tego co podpisuje (może to i nie dziwne, skoro wcześniej przez 15 lat był bezrobotnym absolwentem politologii). Nie zasiedział się także w swojej rodzinnej wsi - Szastarce, w której b. krótko wójtował - do czasu aż pogonili go jego krajanie.
      Znalazł się taki jeden obywatel na ul. Zielińskiego, co to WIELKIEMU PREZESOWI IWANOWI  powiedział otwarcie NIE, to teraz będą go od czci i wiary odsądzać i opluwać. A tak na marginesie to zazwyczaj chyba żeby zostać starostą , czy wicestarostą , to najpierw trzeba chyba jakieś wybory wygrać. A skoro już jesteś taki zorientowany to powiedz co takiego podpisał bez czytania my też chętnie się z tego pośmiejemy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ten już zapisał się niechlubnie jako wicestarosta z przypadku, który robił tylko to, co mu zlecił Czubiński (który go przywiózł z Szastarki na ten stołek). Wsławił się jako ten, który nawet nie czytał tego co podpisuje (może to i nie dziwne, skoro wcześniej przez 15 lat był bezrobotnym absolwentem politologii). Nie zasiedział się także w swojej rodzinnej wsi - Szastarce, w której b. krótko wójtował - do czasu aż pogonili go jego krajanie.
Brednia goni brednię. Ani on z szastarki,ani nie był bezrobotny ale jad sączy się cały czas chyba z ul. Klonowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrek wyluzuj, nie nadymaj się tak, wyjdź na specer, bo jest wiosna. Przecież wiesz, że komu jak komu ale tobie siedzenie przed kompem nie służy. Nie stresuje się, bo to nie jest zdrowe. 
Zapewniam Tomaszek, że siedzenie przed kompem nikomu nie służy... Zwłaszcza wtedy, kiedy potrafi się jedynie opluwać innych, wypisywać brednie i siać nienawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas demokracja jest po PISOWEMU! (Włodarczykowemu?)
A może Mularczykowemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wasz prezes Iwan nie ma tu dożywocia to trza go odwołać i wybrać innego . Lepszego i tyle.
No dożywocie wybrać Mularczyka - on będzie najlepszy, podobnie jak jego guru i przyjaciel-wybawca Czubiński! Politolog będzie najlepszy! Będzie prowadził najlepszą politykę, bo przecież to ona, a nie ekonomia i wynik finansowy, jest najważniejsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brednia goni brednię. Ani on z szastarki,ani nie był bezrobotny ale jad sączy się cały czas chyba z ul. Klonowej
Bezrobotny był i teraz też jest. Wiem to z pewnego źródła. A jest z gminy Szastarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale news, na ulicy Zielińskiego będę budować pomnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny był i teraz też jest. Wiem to z pewnego źródła. A jest z gminy Szastarki.
Jako bezrobotny skończył nawet jakiś kurs dziennikarstwa i pisuje do DZW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny był i teraz też jest. Wiem to z pewnego źródła. A jest z gminy Szastarki.
Jako bezrobotny skończył nawet jakiś kurs dziennikarstwa i pisuje do DZW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny Mularczyk na prezesa
Starostą już był, wójtem, dziennikarzem jest - teraz pora na prezesa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gościu też pieprzysz, mimo żeś EUNUCH INTELEKTUALNY. Jak na SFRUSTROWANEGO NIEUDACZNIKA ZAWISTNIKA przystało strasznieś się napracował aby na faceta, któremu do pięt nie dorastasz wylać zmagazynowaną w tobie w wyniku kolejnych porażek ŻÓŁĆ. Iwanowi gdyby bardzo zależało by tę drogę zrobić to by ją zrobił. Zachciało mu się bawić w demokrację a moim zdaniem to błąd w wyniku którego tacy jak ty mieli pożywkę aby zrobić ludziom wodę z mózgu. Ta droga by się przydała wszystkim, także tym którzy zagłosowali w referendum na NIE. Iwan absolutnie nie został znokautowany. Wręcz przeciwnie , to ludzie puszczeni przez kilku pyskaczy w maliny zrobili sobie kuku, jemu zaś ujęli roboty i zostawili sporo kasy. Ja te twoje wpisy mimo że głupie po trosze rozumirm. Po tym jak wylatywałeś z hukiem z każdego stanowiska gdzie obsadził cię Czubiński lub Samoobrona możesz wreszcie kreować się na bojownika zwycięzcę.
Nie wiem skąd się urwałeś "szastarka" ale pierd... głupoty aż miło. Wytłumacz mi dobry człowieczku w jaki sposób zostałem puszczony przez pyskaczy lub zrobiono mi wodę z mózgu? Głosowałem przeciwko tej inwestycji ponieważ tłumaczenia jej realizacji jakie usłyszałem z ust prezesa mnie nie przekonały a nawet zrozumiałem je jako argumenty na siłę. Jednak przede wszystkim mam małe dziecko i nie życzę sobie by obok chodnika, centralnie na wprost, w odległości 3-4 metrów od wyjścia z klatki schodowej, była droga przelotowa!!! To właśnie zdecydowało o moim "nie" w referendum. Zastanów się trochę co piszesz i dlaczego ludzie powiedzieli nie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale news, na ulicy Zielińskiego będę budować pomnik
Czyżby Mularczykowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas demokracja jest po PISOWEMU! (Włodarczykowemu?)
Myślę, że po Mularczykowemu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy ulicy Zielińskiego wygrali wojnę ze spółdzielnia metalowiec i prezesem Iwanem
Hurra! Redaktor Mularczyk górą - wygrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale news, na ulicy Zielińskiego będę budować pomnik
Pewnie Mularczykowi - chętnie się dorzucę! Chociaż pomniki buduje się na ogół po śmierci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny był i teraz też jest. Wiem to z pewnego źródła. A jest z gminy Szastarki.
Wcześniej pisałeś o rodzinnej wsi szastarce, a teraz próbujesz wybrnąć z sytuacji i piszesz o całej gminie. Nawet tego nie wiedziałeś a uzurpujesz sobie prawo wypowiadania się w wielu innych kwestiach dotyczących tego człowieka. Po prostu za mało wiesz a bardzo chciałbyś go uderzyć. Jeżeli z takim przekonaniem bez zasięgnięcia prawdziwych informacji wypowiadasz się o sprawach spółdzielni to tylko współczuć jej mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd się urwałeś "szastarka" ale pierd... głupoty aż miło. Wytłumacz mi dobry człowieczku w jaki sposób zostałem puszczony przez pyskaczy lub zrobiono mi wodę z mózgu? Głosowałem przeciwko tej inwestycji ponieważ tłumaczenia jej realizacji jakie usłyszałem z ust prezesa mnie nie przekonały a nawet zrozumiałem je jako argumenty na siłę. Jednak przede wszystkim mam małe dziecko i nie życzę sobie by obok chodnika, centralnie na wprost, w odległości 3-4 metrów od wyjścia z klatki schodowej, była droga przelotowa!!! To właśnie zdecydowało o moim "nie" w referendum. Zastanów się trochę co piszesz i dlaczego ludzie powiedzieli nie!!!
    On nie z szastarki był, tylko ze Klonowej, ale masz świętą rację. Najgorsze jest to, że Prezes nie potrafi zrozumieć, że ludzie mają tu małe dzieci i chcą spokoju takiego jaki jest tu obecnie. Iwan nie chce tego przyjąć do wiadomości. Facet na dobre przyzwyczaił się, że zawsze stawiał na tym, na czym mu zależało. A tu tak niespodzianka, którą on odbiera jakby ktoś dał mu w gębę przy połowie mieszkańców kraśnika. Facet przegrał referendum i dalej nic nie rozumie. Dalej twierdzi, że lepiej od nas wie, co jest dla nas dobre. Szuka winnego swojej porażki referendalnej i wskazuje na mularczyka. Zapomina jednak, że oprócz wspominanego mularczyka przeciwko przedłużeniu ulicy głosowało dodatkowo jeszcze 137 osób. Trzeba mieć naprawdę wyjątkowo ciężkie myślenie, żeby tego nie zrozumieć. Ale cóż ? Niektórzy tak po prostu mają i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...