Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kraśnik nie ma dobrego gospodarza.Słychć tylko korupcja koleśiostwo pewnie tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem mieszkancem Krasnika. Pan Burmistrz Czuibiński to człowiek bez zasad. Kompromitacja dla miasta. Ludzie są zniewoleni przez Cz. chociaż naprawdę nie maja podstaw. Ten Pan to paskudny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jebnijcie się w głowę. Wyjechałem z Kraśnika 11 lat temu. Widziałem sporo miast w Polsce, tych mniejszych też. Kraśnik wygląda naprawdę OK. Infrastruktura bardzo przyzwoita. Te posty o Czubińskim pisze Sznajder, czy gimnazjada? A może ludzie zakompleksieni, którzy narzekają na Czubińskiego, bo tak wypada? Jaki gospodarz, takie miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy??? napisał:
A słynne zdjęcie z fotoradaru to Pan burmistrz do albumu magistrackiego już wkleił???? Może lepiej zamieścić je w galerii zdjęć na oficjalnej stronie miasta!!!!! Wtedy nieświadomi i niewierni ujrzą lico odpowiedzialnego, zabieganego, pędzącego na złamanie karku - do swoich obowiązków urzędnika!!!
Oficjalnie to ja słyszałem że na tym zdjęciu to widać było jak za kierownicą służbowego samochodu urzędu miasta siedzi poseł Wilk który ma immunitet i nie podlega postępowaniu mandatowemu. Tylko jak to możliwe że w tym samym czasie był w dwóch krańcach Polski jednocześnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eguren napisał:
Ludzie, jebnijcie się w głowę. Wyjechałem z Kraśnika 11 lat temu. Widziałem sporo miast w Polsce, tych mniejszych też. Kraśnik wygląda naprawdę OK. Infrastruktura bardzo przyzwoita. Te posty o Czubińskim pisze Sznajder, czy gimnazjada? A może ludzie zakompleksieni, którzy narzekają na Czubińskiego, bo tak wypada? Jaki gospodarz, takie miasto.
Urzędnik dał głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...