Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to q..wa.. jest, że cena sprzedaży wielkiej państwowej fabryki będzie ujawiona za 3 lata???? To chińskie standardy???? Natychmiast - jako mieszkaniec i były pracownik (tylko 2 lata) ŻĄDAM UJAWNIENIA ZA ILE OPCHNĘLIŚCIE NASZE DOBRO NARODOWE???? NIe zapomnimy - nie ujdzie wam to na sucho. A co do chińczyków - nic do nich nie mam. W Polsce jednak ponoć obowiązują inne standarty. Chcę wiedzieć za ile opchnęliście fabrykę???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to q..wa.. jest, że cena sprzedaży wielkiej państwowej fabryki będzie ujawiona za 3 lata???? To chińskie standardy???? Natychmiast - jako mieszkaniec i były pracownik (tylko 2 lata) ŻĄDAM UJAWNIENIA ZA ILE OPCHNĘLIŚCIE NASZE DOBRO NARODOWE???? NIe zapomnimy - nie ujdzie wam to na sucho. A co do chińczyków - nic do nich nie mam. W Polsce jednak ponoć obowiązują inne standarty. Chcę wiedzieć za ile opchnęliście fabrykę???????????????????
Kolejny przekręt tyska i całego tego obecnego czerwonego,konfidencko-komunistycznego łajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech spytają o umorzone podatki, a swoją drogą ciekawe, dlaczego dziennik nie podjął tematu?CBA już zakończyło pracę w kraśnickim magistracie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...