Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tesknimy bardzo.. Był wspaniały kochamy :(( najlepszy ziomus :( [*] [*] będzie nam CB brakowało Daniel ..:( Kornelia napewno tęskni. ... Spotkamy się na górze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak czytam wasze komentarze rzygac mi się chce ku**a on był młody 16 letni.. Nikt nie myśli o odblaskach jakich kolwiek nie powinniscie wypominac tutaj ze to jego wina bo Daniela juz kur*w* nie ma z nami i nikt mu życia nie przywróci!!:((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb jest w ten wtorek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kierowca prowadził w okularach, jak nie to kiedy miał badania okulistyczne. Polska to dziki kraj, brak regularnych badań lekarskich (jak na zachodzie) dla starszych kierowców, przeglądy rejestracyjne robione w starych złomach u znajomego Mirka na stacji, i brak wyobraźni że ktoś coś może być na jezdni, kółka się kręcą i dają ile "fabryka" daje,, ale żeby jechać z prędkością taką by wyhamować na odcinku oświetlania przez reflektory, albo wyminąć przeszkodę to już tylko nieliczni kierowcy mają to w głowie.  Odblaski na wsiach za darmo powinny być rozdawane w szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam chłopaka.. po prostu nie wierzę że to się wydarzyło..współczuję rodzinie, będzie go brakowało..:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Danielu coś Ty narobił ... wyrazy współczucia dla robiny ..Nie masz pojecia jak przeżywają twoji najlepsi koledzy Tomasz M . Daniel Z 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Wyrazy współczucia dla rodziny :C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel zawsze pozostaniesz w naszych sercach i w myślach.. Byłeś wspaniałym kolegą.. Wyrazy współczucia dla rodziny. Angelika W. Nikola J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory w to nie wierzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak gówniarze chodzą po nocach !!! O 11 to już dzieci powinny spac wiec to wina po cześci dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 22 to już gimbusy spac i takie są tego skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij d**e, jeszcze teraz Go obwiniaj że szedł! On nie żyje! Rozumiesz? Zamknij ryj frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie teraz co musi czuć jego mama, i cała rodzina... Kornelia... nie do pomyślenia, chociaż go nie znałam jak się o tym dowiedziałam to płakałam... Daniel miał ojca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie coś więcej o tym wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek... Ludzie nie zyje mlody chlopak.Sa wakacje a 22 z minutami to nie koniec swiata. Byl juz blisko domu. Wyrazy wspolczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glebokie wspolczucia dla mamy i brata ,straszna tragedia .Mlody 16 chlopak ,znam go i rodzine .wszendzie powinny byc swiatla i chodniki ,triche mniej do kieszeni wladze a pomyslec o tym
"wszędzie " polecam słownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do wiary. Znałam chłopaka i aż trudno uwierzyć że tak się stało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uszanujcie cudzą prywatność i błagam, przestańcie w końcu pisać to wszystko.. czytam komentarze na temat śmierci Daniela i nie mogę uwierzyć.. on nie żyje, a ktoś pisze na niego obelgi, ŻE SAM SIĘ PROSIŁ?! Ludzie! Mimo że go nie znałam, nigdy nie powiedziałabym tego na jego temat, a wiecie czemu? Bo mi go szkoda, cholernie. Chłopak praktycznie z mojego wieku, całe życie przed sobą, a wy piszecie, że to przestroga dla innych i że to "efekt bezstresowego wychowania"?! Nikt nie powinien tak mówić! Zastanówcie się nad tym, bo to nie jest miłe dla nikogo, jeśli sytuacja by się odwróciła, ciekawe co wy powiedzielibyście na takie komentarze, postawcie się w sytuacji rodziny i znajomych Daniela..  Daniel, to nie przywróci Ci życia, ale mam nadzieję, że będziesz miał tam lepiej niż tu. Wyrazy współczucia dla rodziny, znajomych i dziewczyny. Naprawdę ogromna strata.... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za huj musil jechac zle zjechal na pobopcze kawal hu zamiknac go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pijany policjant ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...