Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spławy I: Rozpędzone bmw uderzyło w drzewo

Utworzony przez OCO, 4 lutego 2011 r. o 13:27 Powrót do artykułu
POMOC DLA POSZKODOWANYCH W TYM WYPADKU W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA. KONTAKT TEL.
Ostatnio edytowany 4 lutego 2011 r. o 21:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże szkoda tej dziewczyny znałem ja . była super . z rodzinna ... jest cos nie tak co kilka miesiecy ktos obkradał im sklep ale wdupe z nimi niech ... wyjdzie z tego !!!
Ostatnio edytowany 4 lutego 2011 r. o 21:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam przy nich po tym wypadku do czasu przybycia karetki. Jechałam też BMW tylko samochód za nimi. Zjeżdżaliśmy z obwodnicy za ciągnikiem. Oczywiście tuż za zjazdem, odkąd jest obwodnica, inna bajka. Ślizgawica taka, że ciężko było wyhamować. Jechał przed nami ciągnik, też pewnie bym go w tym miejscu próbowała wyprzedzić, no bo kto by nie wyprzedził ciągnika. Moje pytanie to takie ile można mieć na liczniku jadąc za ciągnikiem??? Pech i nic więcej! Brawura? - nic podobnego! Było naprawdę ślisko i byle jaka prędkość przy tak śliskiej nawierzchni szczególnie w przypadku tylnego napędu w BMW i nieszczęście gotowe. Współczuję temu chłopakowi, mam nadzieję, że jego żona z tego wyjdzie, bo z tego co widziałam, to paskudnie to wyglądało. Pozdrawiam ich serdecznie i zastanawia mnie jedno - skąd ta znieczulica wśród ludzi. Przejechać po częściach auto po wypadku dalej i nie udzielić im żadnej pomocy??? Ludzie, przecież to mógłby być każdy z nas??? Życzę powrotu do zdrowia żonie tego kierowcy. Pozdrawiam. Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...