Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
NIe, nie jestem ale w przeciwieństwie do Pana (jak się domyślam zwolennika PIS) cechuje mnie tolerancja i kultura osobista czego nie mogę powiedzieć o Panu, no cóż taka władza w Kraśniku, ale na szczęście już niedługo. Dobranoc miłego samopoczucia i mniejszej frustracji życzę.
Twoja tolerancja i kultura w Moskwie została, Pachołku Moskwy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Twoja tolerancja i kultura w Moskwie została, Pachołku Moskwy.....
Jesteś sflustrowanym idiotą i niezaradnym życiowo dlatego wszędzie szukasz wrogów i używasz języka PIsu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Twoja tolerancja i kultura w Moskwie została, Pachołku Moskwy.....
Jesteś sflustrowanym idiotą i niezaradnym życiowo dlatego wszędzie szukasz wrogów i używasz języka PIsu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przytaczam za jednym z forów, bo prawdziwe, krótkie i dobrze ujęte: "Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski, uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik, kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek! Mucha nie siada (na dachu)."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przytaczam za jednym z forów, bo prawdziwe, krótkie i dobrze ujęte: "Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski, uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik, kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek! Mucha nie siada (na dachu)."
A ja przeczytałem że przeciętny wyborca Pisu jest przedsiębiorczy jak Kaczyński, prawdomówny jak Macierewicz, przystojny i miły jak Brudziński, piękny jak Pawłowska itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiazki zawodowe w FŁT sa udane jak władzaw Krasniku ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja przeczytałem że przeciętny wyborca Pisu jest przedsiębiorczy jak Kaczyński, prawdomówny jak Macierewicz, przystojny i miły jak Brudziński, piękny jak Pawłowska itd...
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przytaczam za jednym z forów, bo prawdziwe, krótkie i dobrze ujęte: "Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski, uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik, kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek! Mucha nie siada (na dachu)."
POprostu idealny WZORZEC POlszewika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przytaczam za jednym z forów, bo prawdziwe, krótkie i dobrze ujęte: "Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski, uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik, kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek! Mucha nie siada (na dachu)."
Jeszcze śikorskiego nie ująłeś z jego DOŻYNANIEM WATAH,to dopiero kawał HAMA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Jeszcze śikorskiego nie ująłeś z jego DOŻYNANIEM WATAH,to dopiero kawał HAMA....
Poziom polemiki z PIS zawsze jest mizerny. Braki argumentów przekładaja się na wulgarność i hamstwo. PIS zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, najpierw zaczepia o potem płacze że go biją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe komentarze do informacji o sprzedaży fabryki. Pozdrawiam i życzę spokoju i optymizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakub napisał:
Ciekawe komentarze do informacji o sprzedaży fabryki. Pozdrawiam i życzę spokoju i optymizmu
Jak najbardziej na temat CYCU i na czasie, nie będzie się mówić i pisać to i tę fabrykę RYŻY rozp.i.erdoli i nie będzie nic,ani ty ani twój stary ani twoje dzieci nie znajdzie roboty nigdzie,chyba że u szwaba,żyda,kitajca,baciucha czy może już nie długo u Rumuna,jak nie możesz tego zrozumieć to już twój problem,do wszystkiego CYCU trzeba dojrzeć i dorosnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Jak najbardziej na temat CYCU i na czasie, nie będzie się mówić i pisać to i tę fabrykę RYŻY rozp.i.erdoli i nie będzie nic,ani ty ani twój stary ani twoje dzieci nie znajdzie roboty nigdzie,chyba że u szwaba,żyda,kitajca,baciucha czy może już nie długo u Rumuna,jak nie możesz tego zrozumieć to już twój problem,do wszystkiego CYCU trzeba dojrzeć i dorosnąć.
Nie ma to jak praca dla polskiego prywaciarza. Normalnie sielanka, respektuje kodeks pracy, kodeks etyczny, dba o swoich pracowników, płaci rzetelnie ponad minimalną. EHhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Poziom polemiki z PIS zawsze jest mizerny. Braki argumentów przekładaja się na wulgarność i hamstwo. PIS zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, najpierw zaczepia o potem płacze że go biją.
Problem polega na tym, że ów PiS w wielu aspektach ma rację, tylko w dyspozycyjnej telewizorni (TVP, TVN) tak się manipuluje wypowiedziami jego liderów, by pokazać społeczeństwu jakie "brunatne zagrożenie" dla demokracji stanowi ta partia. Niestety - w terenie jego liderzy zatracają perspektywę rzeczywistości (przymiot ten cechuje wszystkie partie polityczne) - co jaskrawo widać na naszym kraśnickim przykładzie. Razi też brak realizacji sztandarowych założeń - walkę z przejawami komunizmu i samymi komunistami (którzy dla niepoznaki nazwali się "realnymi socjalistami"). Dlaczego przez 20 lat nie przeprowadzono lustracji ? Dlaczego komunistom nie zabroniono pełnienia kierowniczych funkcji i stanowisk ? Wracając jednak do tematu - stało się źle. Chińczycy nie są cudownym panaceum na bolączki FŁT. Zainteresowani będą wypompowaniem maksymalnej ilości kasy przy minimalnym nakładzie. Losy samej fabryki i jej pracowników tyle ich będą obchodzić, co zeszłoroczny śnieg .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie upolityczniać to wydarzenie, a lepiej zaopatrzcie się w słownik polsko-chiński i ta energię wykorzystajcie na poznawanie języka swoich nowych szefów Może wreszcie roboty się nauczycie, a nie tylko kombinatorstwa. Ja was znać, ja być dobry pracodawca. ja dać wam miskę ryżu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi szefowie nigdy nie będą mówi po chińsku - jestem białym człowiekiem. A za miskę ryżu, to pracuje se sam, ćwoku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moi szefowie nigdy nie będą mówi po chińsku - jestem białym człowiekiem. A za miskę ryżu, to pracuje se sam, ćwoku !
Jak mi cię żal biały człowieku, że już teraz pracujesz za miskę ryżu. Nie rozumiem tylko dlaczego z tego powodu innego forumowicza nazywasz ćwokiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście Unii ? Wierzyliście w partie które rządzą dla stołków ? Kupili Was na dopłaty do ziemi i za możliwość zarobku za granicą .Nie podobają się Wam Chińczycy ? Chcecie gęgać w języku angielskim ? Nie widzicie i nie widzieliście wspólnego interesu i dobra współpracy ?Teraz za póżno ! Możecie się wybrać na Madagaskar tam nie ma waszego idola Donalda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymać tego chama i oszusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś sflustrowanym idiotą i niezaradnym życiowo dlatego wszędzie szukasz wrogów i używasz języka PIsu.
Co ci ta czerwona,POstkomunistyczna hołota z głową zrobiła,brak podstaw samodzielnego i elementarnego myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...