Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Sraj śmiało, ja wywiozę\". Reklamę wymyślił teść

Utworzony przez jan88, 31 sierpnia 2011 r. o 15:58 Powrót do artykułu
fajna reklama i fajne hasło. Testem czy działa są wyniki firmy. Jeśli się poprawiły to znaczy że jest git i gadanie o smaku czy z marketingowego punktu widzenia pierd..... szambo to nie perfumeria żeby ładnie pachniało, szambo to nie restauracja żeby dobrze smakowało szambo to ....... niech każdy sobie dopowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem niezła ta reklama.W czasach ,gdy przedsiębiorca musi sam sobie radzić powinna być skuteczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
=¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ =¶¦Đ Рж¦Đ Đ Đ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie numer telefonu tej firmy, właśnie mi się chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głównie na terenu powiatu kraśnickiegoO co chodzi w tym wątku? Zdjęcie szambowozu - totak jakby napisać,że właściciel tego auta to gównowóz; prawidłowe nazewnictwo tego szambowozu jest :SAMOCHÓD ASENIZACYJNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość jest ze Skorczyc a nie z Urzędowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!!1 sledzimykonkursy.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą reklamą dla tej firmy jest ten artykuł w dzienniku wschodnim, i to jeszcze za darmo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł na darmową reklamę w mediach? kontrowersyjna nazwa/tekst/zachowanie... i mamy artykuł w gazecie i o to chodzi. jak dla mnie teść ma talent i czuje rynek reklam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam: Nasrałem i wywieźli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniana sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami; NAJLEPSZA REKLAMA TO DARMOWY ARTYKUŁ W LOKALNYCH MEDIACH NAJLEPIEJ NAPISANY PRZEZ "dziennikarza obywatelskiego" :DDDDD .....parodia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostackie i chamskie, a świadczy o poziomie tego kto jest tego właścicielem i wcale nie jest śmieszne tylko żałosne, poziom zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana napisał:
Prostackie i chamskie, a świadczy o poziomie tego kto jest tego właścicielem i wcale nie jest śmieszne tylko żałosne, poziom zero
To, ze ciebie nie smieszy, to nie znaczy ze innych nie smieszy (a po komentarzach widac, ze jest z tym roznie). Pani "sztywna" sie odezwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana srasz? srasz więc w czym problem. Dama sie odezwała. Bułke przez bibułke a h..ja całą ręką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój, przeciez ANA to stara panna wiec ręką to moze jedynie trzymać szczoteczkę i myć zęby po sraniu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z marketingowego punktu widzenia.. jak najbardziej chwytliwe hasełko proste, krótkie i zapadające w pamięć - a właśnie o to w reklamie chodzi i chociaż niektórym "paniusiom" może wydać się prostackie, to ja mówię TAK najprostszy przekaz jest najskuteczniejszy powodzenia właścicielowi firmy!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysta poezja romantyczna w tym kraju Mickiewicza i Słowackiego! Ale jak ma być inaczej, skoro ludzie prości oglądają jeszcze bardziej prostackie kanały typu TVN i Polsat. W efekcie tej "edukacji" wyrasta prostactwo do kwadratu. A powyższym filozofom, którzy tak radośnie "srają" i tak ich to cieszy, wyjaśniam, że ja tego nie robię!!! Ja jedynie załatwiam swoją potrzebę, chodzę do toalety, idę na stronę, udaję się w ustronne miejsce, idę tam, gdzie król chodzi piechotą itp. Albo bardziej fizjologicznie, wręcz brutalnie: defekuję się, wydalam odchody, oczyszczam jelito grube itp. Ale nigdy nie "sram", bo "sra" tylko cham!!! To ostatnie zdanie dotyczy m.in. autorów wpisów, którym ta "reklama" się tak podoba. Uważają ją nawet za zabawną, bo to są te same prymitywy, których najbardziej śmieszy, jak ktoś wlezie w... Gdyby zatem nie było odchodów, ci prostacy nie mieliby się z czego śmiać. Pogratulować wysublimowanego poczucia humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iks napisał:
Czysta poezja romantyczna w tym kraju Mickiewicza i Słowackiego! Ale jak ma być inaczej, skoro ludzie prości oglądają jeszcze bardziej prostackie kanały typu TVN i Polsat. W efekcie tej "edukacji" wyrasta prostactwo do kwadratu. A powyższym filozofom, którzy tak radośnie "srają" i tak ich to cieszy, wyjaśniam, że ja tego nie robię!!! Ja jedynie załatwiam swoją potrzebę, chodzę do toalety, idę na stronę, udaję się w ustronne miejsce, idę tam, gdzie król chodzi piechotą itp. Albo bardziej fizjologicznie, wręcz brutalnie: defekuję się, wydalam odchody, oczyszczam jelito grube itp. Ale nigdy nie "sram", bo "sra" tylko cham!!! To ostatnie zdanie dotyczy m.in. autorów wpisów, którym ta "reklama" się tak podoba. Uważają ją nawet za zabawną, bo to są te same prymitywy, których najbardziej śmieszy, jak ktoś wlezie w... Gdyby zatem nie było odchodów, ci prostacy nie mieliby się z czego śmiać. Pogratulować wysublimowanego poczucia humoru.
To poezja naszych czasów szanowny nauczycielu lub tym podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iks napisał:
Czysta poezja romantyczna w tym kraju Mickiewicza i Słowackiego! Ale jak ma być inaczej, skoro ludzie prości oglądają jeszcze bardziej prostackie kanały typu TVN i Polsat. W efekcie tej "edukacji" wyrasta prostactwo do kwadratu. A powyższym filozofom, którzy tak radośnie "srają" i tak ich to cieszy, wyjaśniam, że ja tego nie robię!!! Ja jedynie załatwiam swoją potrzebę, chodzę do toalety, idę na stronę, udaję się w ustronne miejsce, idę tam, gdzie król chodzi piechotą itp. Albo bardziej fizjologicznie, wręcz brutalnie: defekuję się, wydalam odchody, oczyszczam jelito grube itp. Ale nigdy nie "sram", bo "sra" tylko cham!!! To ostatnie zdanie dotyczy m.in. autorów wpisów, którym ta "reklama" się tak podoba. Uważają ją nawet za zabawną, bo to są te same prymitywy, których najbardziej śmieszy, jak ktoś wlezie w... Gdyby zatem nie było odchodów, ci prostacy nie mieliby się z czego śmiać. Pogratulować wysublimowanego poczucia humoru.
chyba za dużo radyjka ma-ryja i tv trwam wszak klasyk juz kiedyś powiedział że szambo nigdy nie bedzie perfumeria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...