Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Sraj śmiało, ja wywiozę\". Reklamę wymyślił teść

Utworzony przez jan88, 31 sierpnia 2011 r. o 15:58 Powrót do artykułu
Niektórzy ludzie są przeciwni każdemu przejawowi wolności, i jedynym ich marzeniem jest wtrącanie się w nieswoje sprawy. I należy im stanowczo powiedzieć NIE, a już na pewno w kwestiach które najlepiej ureguluje wolny rynek. Jak się to komuś nie podoba niech korzysta z usług innej firmy, jeśli prawie nikt nie będzie korzystał z tej firmy - firma zbankrutuje. I po co się w to wtrącać? Tak czy owak mi się podoba - tak pomysłowe reklamy są rzadkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolec twój wywóz mój!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groch i fasola i d*** rozwalona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś okleił wiele drzew pomiędzy Kraśnikiem Fabrycznym a Urzędowem nazwiskiem jednego kandydata w przyszłych wyborach. Można rzec - zesrał się śmiało Ktoś to posprząta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowo na 's' jest wulgarne wg. słownika języka polskiego. Zatem policja jest zobowiązana zareagować na nie wręczając kierowcy mandat i zobowiązując do usunięcia go. Podobnie jak zobowiązana jest karać za publiczne używanie wulgarnych słów. To nie kwestia wolnego rynku czy wolności ale dobrego smaku. Kiedyś widziałem szambowóz z napisem "Pecunia non olet"... to było dobre, ale wymagało znajomości tego powiedzenia. Ale nic.. opuszczam wątek bo to strefa posiadaczy przydomowych gównianych basenów. Ja się załatwiam i spuszczam wodę. Mił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to żałosne. Pan nie dość że się kompromituje to takim hasłem nie szanuje samego siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, gościu dostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, gościu dostał rozwolnienia mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że durny tesć wymyślił- trudno. Nie każdy musi być subtelnym intelektualistą. Ale dlaczego ten drugi to wykorzystał to już jest dla mnie niepojęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł popieram:) u mnie pewna firma reklamowa - reklamuje się następująco... Zrobimy Ci dobrze.... reklamę. Ważne by chwyciło. A chwyciło. Obecnie nie ważne jest jak się mówi, byle się mówiło. Powodzenia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyraz "sraj" należy do wulgaryzmów, Używanie wulgaryzmów w miejscach publicznych kwalifikuje się pod kodeks wykroczeń. Sraj to wyraz potoczny. "Ładniej" brzmi niż: "wydalaj kał" Dziwnie by wyglądało hasło: "wydalaj kał śmiało, a ja wywiozę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki Wy macie z tym problem???Koleś prawdę napisał i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle,ze to tez jest calkiem niezly chwyt, wiadomo,ze ludzie patrza na oryginalnosc, a jak cos interesuje to latwiej sie do tego przekonac. u nas w deblinie tez mamy swietna reklame ' stolec twoj, wywoz moj' rowniez chwytliwy, bo kazdy sie za nim oglada ! kreatywnosc, to jest to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nasza gazeta zareklamuje się na nowo............sraj śmiało my wytrzemy...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Dęblinie jeździ taki samochód z hasłem: "KAŁ TWÓJ WYWÓZ MÓJ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zięć napisał:
Wyraz "sraj" należy do wulgaryzmów,
Nieprawda. Ten wyraz pochodzi od nazwiska chińskiego uczonego, Sraj Pan Tu, który wynalazł sracz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocne. Ale to nic w porównaniu z językiem tzw. "ulicy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy siedze sobie w kiblu Spuszczone gacie mam Zamykam sobie wtedy oczy Obmyślam nowy plan Tysiące mam pomysłów Gdy siedze sobie tam Wybiore tylko jeden z nich Najlepszy będzie plan Ref.x2 Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Wtedy kiedy sram Gdy siedze sobie w kiblu Spuszczone gacie mam Zamykam sobie wtedy oczy Obmyślam nowy plan Tysiące mam pomysłów Gdy siedze sobie tam Wybiore tylko jeden z nich Najlepszy będzie plan Ref.x2 Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Wtedy kiedy sram Choć zapach jakiś dziwny I deska twarda jest To wcale mi to nie przeszkadza Tu siedzieć tylko chcę Pomysły coraz lepsze Do głowy wchodzą mi I nawet niewiem tego że To wszystko mi się śni Ref.x2 Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Wtedy kiedy sram Już pora kończyć sranie Papieru urwać garść Podetrzeć sobie brudną dupę Do łóżka kłaść się spać Choć plan niedokończony Choć miał najlepszy być Zostało w głowie tylko to Bez srania nie da się żyć Ref.x2 Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Obmyślam nowy plan Wtedy kiedy sram (przypomniała mi się ta piosenka :-) (the bill, "kibel")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schodzimy poniżej poziomu szamba. tyle w temacie. a Dziennik nie powinien wogóle zajmować się tym tematem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
To, ze ciebie nie smieszy, to nie znaczy ze innych nie smieszy (a po komentarzach widac, ze jest z tym roznie). Pani "sztywna" sie odezwala.
to prawda. niektórym dużo nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...