Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Sraj śmiało, ja wywiozę\". Reklamę wymyślił teść

Utworzony przez jan88, 31 sierpnia 2011 r. o 15:58 Powrót do artykułu
różne idiotyczne chwyty,widziałem na aucie reklamę-"mąż na godziny"-pewnie spec od hydrauliki /nie damskiej/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z amerykanów ma reklamę 'you shit is my bread and butter' i co? Obrońcy moralności się odezwali. Za pedalstwo się weźcie a nie za sranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....wywiezie i spuści do Bystrzycy z parkingu koło mostu w Prawiednikach. Wypróżnianie prywatnych szambowozów w tamtym miejscu to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urek napisał:
....wywiezie i spuści do Bystrzycy z parkingu koło mostu w Prawiednikach. Wypróżnianie prywatnych szambowozów w tamtym miejscu to norma.
I to dopiero jest problem! Czy nie ma nikogo wśród lokalnych mieszkańców/radnych, kto by spróbował TEMU przeciwdziałać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakkolwiek taka reklama może razić, to przynajmniej nie obraża odbiorców - w przeciwieństwie do wszechobecnej reklamy znanej sieci sklepów ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym, która nazywa idiotami tych, którzy u nich nie kupują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEn gosc co kieruje to nie jest z Urzedowa tylko ze Skorczyc wiec ja go znam:) Podoba mi sie reklama i tyle;) pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byt kształtuje odbyt. Niektórzy twierdzą .że ich g... nie śmierdzi,śmierdzi i trzeba je wywieżdż i robi się sprawa społeczno- polityczna. Walka o g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się tylko, komu tak naprawdę zależy na tej reklamie, bo jakimś dziwnym trafem ten artykuł jako chyba jeden jedyny (a może jeden z nielicznych) jest już trzeci dzień z kolei umieszczony wśród czterech artykułów głównych (lub tych najnowszych, jak zwał tak zwał).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak tylko o gównie gadać, jak w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie żeczy tylko w kraśnioku i jego łotoczeniu same wsiury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisarczyk napisał:
głównie na terenu powiatu kraśnickiegoO co chodzi w tym wątku? Zdjęcie szambowozu - totak jakby napisać,że właściciel tego auta to gównowóz; prawidłowe nazewnictwo tego szambowozu jest :SAMOCHÓD ASENIZACYJNY.
Hawnokaczatnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wulgaryzm? to posluchajcie co opowiedział mi stary Śliwa. .....we wrzesniu 1939 do majątku księcia Mirskiego wkroczyli krasnoarmiejcy. Śliwa był klucznikiem w folwarku więc zawołali go i pytają po rusku. Gd'ie saraj? Saraj gdzie chocziesz -odpowiedział Śliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w mieście jest tak :"Stolec twój - wywóz mój".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w mieście jest tak :"Stolec twój - wywóz mój".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...