Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stado bocianów odleciało z Targowiska. "Zrobiło się smutniej"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2018 r. o 11:30 Powrót do artykułu
Jak to dobrze, że są jeszcze normalni ludzie :). Myślę, że tak jak pan przypuszcza kręgi nad wsią oznaczały dziękuję i do widzenia :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miały zdechnąć z głodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy ludzie, mądrzy przyrodnicy, kochane ptaki... Tylko politycy wprost przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moźe zasiedlą gniazdo ktore im przygotowałem na drzewie ktore zostało złamane po nawałnicy jaka przeszła w dniu Piotra i Pawla 2017r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."przyrodnicy z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie zabronili dalszego dokarmiania ptaków..." A to dlaczego, może przyrodnicy się wypowiedzą, bo w innym przypadku ludzie mają ich za delikatnie mówiąc głupków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dlatego że zbyt intesywne dokarmainie dzikich ptaków prowadzi do przyzwyczajenia(niedobrego) zwierzęta tracą cechy dzikości a to w kosekwencji może być negatywe w dakszej ich egzystencji. Chwilowe dokarmianie było jak najbardziej potrzebne ale tylko tyle ile trzeba było i to zostało zrobione. Dzięki ludziom dobrej woli bociany się trochę pokrzepiły i poleciały do swoich gniazd. Zjawisko rzadkie ale w naszym przejściowym klimacie nie pierwszy raz tak się zdarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bociany nie są ani dobre ani miłe, stają i zjadają myszki i inne futerkowe. Kiedyś jeden bocian zaatakowal moją żonę i ją dziobnął w pipe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bociany nie są ani dobre ani miłe, stają i zjadają myszki i inne futerkowe. Kiedyś jeden bocian zaatakowal moją żonę i ją dziobnął w pipe
 Moze sie bal konkurencji w przynoszeniu dzieci??! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bociany nie są ani dobre ani miłe, stają i zjadają myszki i inne futerkowe. Kiedyś jeden bocian zaatakowal moją żonę i ją dziobnął w pipe
 Bociany nie mają być ani dobre, ani miłe, mają być bocianami! A tobie, frajerze, nikt nie kazął się żenić z myszką albo innym futerkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za problem oddać pozostałe mięso do schronisk dla zwierząt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda o bocianach jest taka, że jest to drapieżnik niszczący wszelkie życie biologiczne na polach i łąkach /owady, jaja i pisklęta ptaków, młode zające, jaszczurki, żółwie które z mozołem ratuje Poleski Park Narodowy, itp/. Ekolodzy w Europie ostrzegają przed nim. I nie ma go nigdzie tyle co w głupiej Hiszpanii. U nas jest czczony jak święty. Czas może na rozsądek i zdjęcie z tego szkodnika ochrony prawnej. Przyroda odżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...