Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem na czym się zna jeden i drugi, ale te same motywy i działania, ale czlowiek zawsze liczy na pozytywną zmianę, a tu znów tak jak w ekipie Mirona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratko Tatko sypnol groszem bo jedno rekie sypia i to szkola jest i stajnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na konto gazety Leszka J. (plującego na KK) wplynelo 150 000 € z.. Niemiec (!!!!)" - podały własnie niezalezne media Donek bił brawo, Kosiniak bił brawo - Niemcy sypneli EURusami. Wolne Państwo, demokracja, konstytucja - a zaborcy wiercą nas  nadal.
 ty chciałbyś aby wpłyneło na konto Kardzaszewskiego do Torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie goje bo nasi świat słucha co mówita. A nam nasim światowcom w Judelandzie wolno wszystko. A Was pilnujemy i rozliczamy z każdego słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z PiS-u mają jakąś dziwną obsesję urządzania krucjaty krzyżowej w obronie przed urojonymi wrogami (w domyśle sa nimi wszyscy myślący inaczej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedział co myśli on i większość mieszkańców Naszego Kraju i od razu Alarm 24!!!!!!. Święto Konstytucji jest świętem narodowym a nie świętem ludzi którzy walczą z wszystkim co Polskie. To wystąpienie było jego obowiązkiem wobec siebie, wyborców oraz Ojczyzny a że nie wszyscy są zadowoleni to trudno - po co poszli na Święto Narodowe mogli wybrać paradę głupoty która pewnie gdzieś była lub gdzieś będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolla wyszedł z roli i stanął obok. PiS to jednak stan umysłu i powinno się to leczyć farmakologicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta prawdę powiedział i nawet zmasowany atak garstki lewackich oszołomów tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek - homo sapiens - rodzaj ssaków naczelnych z rodziny człowiekowatych - najgorsze z możliwych zwierząt ... Bydło niszczące wszystko wokół siebie nawzajem, inne gatunki, przyrodę, planetę.... Żeby tak przyszło kolejne zlodowacenie które by wybiło wszystkie te ssaki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TecZowoce sa w krasniku ? Jeden nie lata z kamera za Burmistrzem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mam więc rozumieć, że jeżeli nie popieram i nie jestem człowiekiem Pisu ludzie mają się mnie strzec, bo zagrażam społeczeństwu? Ludzie ogarnijcie się wreszcie i zatrzymajcie tę obłudę. W ogóle nie podzielam poglądów prezentowanych przez przedstawicieli Pisu a jestem katolikiem i co mam się przez to czuć gorszy??? Kiedy wreszcie nastąpi definitywny rozdział państwa od kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mam więc rozumieć, że jeżeli nie popieram i nie jestem człowiekiem Pisu ludzie mają się mnie strzec, bo zagrażam społeczeństwu? Ludzie ogarnijcie się wreszcie i zatrzymajcie tę obłudę. W ogóle nie podzielam poglądów prezentowanych przez przedstawicieli Pisu a jestem katolikiem i co mam się przez to czuć gorszy??? Kiedy wreszcie nastąpi definitywny rozdział państwa od kościoła?
  BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na konto gazety Leszka J. (plującego na KK) wplynelo 150 000 € z.. Niemiec (!!!!)" - podały własnie niezalezne media Donek bił brawo, Kosiniak bił brawo - Niemcy sypneli EURusami. Wolne Państwo, demokracja, konstytucja - a zaborcy wiercą nas  nadal.
bo to jest Nowoczesna TARGOWICA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Starosty Krasnickiego Lubelskie popiera nie dla czerwonej zarazy!
Lubelskie przeprasza za takiego starostę
 Też jestem z lubelskiego i popieram starostę kraśnickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedział co myśli on i większość mieszkańców Naszego Kraju i od razu Alarm 24!!!!!!. Święto Konstytucji jest świętem narodowym a nie świętem ludzi którzy walczą z wszystkim co Polskie. To wystąpienie było jego obowiązkiem wobec siebie, wyborców oraz Ojczyzny a że nie wszyscy są zadowoleni to trudno - po co poszli na Święto Narodowe mogli wybrać paradę głupoty która pewnie gdzieś była lub gdzieś będzie.
Jeśli to było święto narodowe, to po co mówił o kościele, który narodowy nie jest? Zanim zaczniesz innych wysyłać na parady głupoty zastanów się, czy sam nie powinieneś się na takie wybrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Starosto! Jak by nie wiara rzynskokatolicka nie było by Polski!!! Proste jak drut! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam by towarzysz starosta podał o kogo chodzi bo w Polsce aktualnie jest tylko jedna bolszewicka sekta ! Zwą się pisałam ! Gratuluję Tow. Staroście dobrego wyboru ! Pozdrawiam lodowiec od 45 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam to forum i stwierdzam tylko ataki na starostę. Co takiego złego powiedział?. Domagają się nie którzy rozdzialu kościoła od państwa. Czyżby nie znali historii?. Kto to jest b. Staszewski, że może narzucać wszystkim swój sposób myślenia?. Jeśli posługuje się art. z konstytucji to powinien znać też inne artykuły, które są zaprzeczeniem dla "tęczowych teorii". Jeśli przypomina art. o równości, to dlaczego domagacie się przywilejów?. W czym grupa lbgt jest lepsza od reszty, że powinna się wyróżniać z pośród większości??.Jest jeszcze art. 31 mówiący o ochronie..... itd.Należy rownież przypomnieć art. 72, p.1 , mówiący o ochronie dziecka. Jest jeszcze zasada mówiąca, że każdy korzysta z wolności, ale twoja (moja) wolność się kończy gdzie zaczyna się moja (twoja) wolność. Tak dla prostszego wytłumaczenia; czy można tolerować w grupie kogoś kto zachowuje się niestosownie, po chamsku, gburowato w stosunku do reszty??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Starosto! Jak by nie wiara rzynskokatolicka nie było by Polski!!! Proste jak drut!
 A to nie wiara rzymskokatolicka jednoszesnie ją zaprzedała? A prawda jest taka, ze jakby nie bolszewicy, to Polski by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...