Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
stary napisał:
Polska policja jest bardzo pobłażliwa a mandaty wręcz symboliczne . Wie to każdy kto miał kontrolę drogową np. w Niemczech czy Austrii . Gorzej jest z kulturą jazdy polskich kierowców w Polsce,bo poza granicami pełna kultura ! Ciekawe dlaczego ?
Twoje porównanie jest dla mnie trochę dziwne. W Niemczech czy w Austrii ludzie nie muszą łamać przepisów bo mają normalne drogi i dostosowane do nich ograniczenia prędkości. Takie pytanie ile zgodnie z przepisami się jedzie z Lublina do Warszawy? Czy w Niemczech taki sam odcinek drogi pokonasz w tym samym czasie? Więc nie mów mi, że tam mają duże mandaty. Gdyby w Polsce były drogi też bym ścigał tych którzy przekraczają dozwoloną prędkość!! Mam wrażenie, że połowa komentarzy pod tym artykułem to komentarze ludzi nie mających prawa jazdy, jeżdżących tylko do w niedzielę do kościoła albo mieszkających za granicami naszego kraju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoje porównanie jest dla mnie trochę dziwne. W Niemczech czy w Austrii ludzie nie muszą łamać przepisów bo mają normalne drogi i dostosowane do nich ograniczenia prędkości. Takie pytanie ile zgodnie z przepisami się jedzie z Lublina do Warszawy? Czy w Niemczech taki sam odcinek drogi pokonasz w tym samym czasie? Więc nie mów mi, że tam mają duże mandaty. Gdyby w Polsce były drogi też bym ścigał tych którzy przekraczają dozwoloną prędkość!! Mam wrażenie, że połowa komentarzy pod tym artykułem to komentarze ludzi nie mających prawa jazdy, jeżdżących tylko do w niedzielę do kościoła albo mieszkających za granicami naszego kraju!!
Mylisz się i to bardzo . Nie da się wszędzie dojechać autostradą nawet w Niemczech czy Holandii . Zdarzało mi się przejechać ponad 100km zwykłymi drogami ,bo nie ma innej możliwości i zapewniam Cię -wszyscy jadą kulturalnie w "ogonku" . Nie wiem czy oglądasz "Pirata" na TVN Turbo ? Widzisz,my w Polsce mamy również porządne drogi i tam również nie przestrzega się limitów prędkości . Jeśli ktoś lekceważy przepisy na dziurawych drogach,to tym bardziej dostanie małpiego rozumu na autostradzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za opisane w artykule wykroczenia, w kraju, gdzie autentycznie walczy się z piratami drogowymi, Policja powinna mu zabrać nie dowód rejestracyjny a prawo jazdy i to na kilka dobrych miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baca napisał:
Za opisane w artykule wykroczenia, w kraju, gdzie autentycznie walczy się z piratami drogowymi, Policja powinna mu zabrać nie dowód rejestracyjny a prawo jazdy i to na kilka dobrych miesięcy.
Kolego nie ma takiego kraju jak Polska gdzie walczy się z piratami, w Polsce nie o piractwo drogowe się rozchodzi a o mandaty z których państwo łata dziurę budżetową.Jak najwięcej wyrwać kasy od obywateli nie dbając o drogi i nawierzchnie drogową, dbają o kasę.Dlatego zainwestowali w tak drogie i szybkie auta nieoznakowane policyjne,które im się zwracają po trzech miesiącach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoje porównanie jest dla mnie trochę dziwne. W Niemczech czy w Austrii ludzie nie muszą łamać przepisów bo mają normalne drogi i dostosowane do nich ograniczenia prędkości. Takie pytanie ile zgodnie z przepisami się jedzie z Lublina do Warszawy? Czy w Niemczech taki sam odcinek drogi pokonasz w tym samym czasie? Więc nie mów mi, że tam mają duże mandaty. Gdyby w Polsce były drogi też bym ścigał tych którzy przekraczają dozwoloną prędkość!! Mam wrażenie, że połowa komentarzy pod tym artykułem to komentarze ludzi nie mających prawa jazdy, jeżdżących tylko do w niedzielę do kościoła albo mieszkających za granicami naszego kraju!!
Jak to łatwo przychodzą porównania z Niemcami. Tylko, że jak Niemcy mieli już drogi bite w latach 400-500 ne.. W tym czasie w tym kraju właśnie karczowano knieje, żeby mieć gdzie postawić na szałasy jak zejdzie się z drzewa. Drogi na tym zadupiu europy są i tak doskonałe. Ze wsi Lublin do wsi Warszawa jedzie się, jak na te azjatyckie warunki i tak szybko i komfortowo. Poza, tym gdzie i po co się tak śpieszyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać gębę cwaniaczka a jak się okazuje pirata drogowego KRZYSZTOFA BUJAKA który dzieki koneksjom w dzienniku wschodnim i odpowiednim podpuszczeniu RPO ( dlaczego ten Kochanowski nie zajmuje się sprawami ludzi normalnych, moze mniej rzutkich ale na pewno potrzebujących bardziej pomocy niż różnej maści przestępcy???) próbuje uniknąć odpowiedzialności i jeszcze się wybielić!!! Bywają mniejsze awarje za które można zatrzymać dow. rej. - a temu to się nawet należało - może dzięki temu ktoś żyje albo zachował swoje zdrowie!!!!!BRAWO POLICJA.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baca napisał:
Jak to łatwo przychodzą porównania z Niemcami. Tylko, że jak Niemcy mieli już drogi bite w latach 400-500 ne.. W tym czasie w tym kraju właśnie karczowano knieje, żeby mieć gdzie postawić na szałasy jak zejdzie się z drzewa. Drogi na tym zadupiu europy są i tak doskonałe. Ze wsi Lublin do wsi Warszawa jedzie się, jak na te azjatyckie warunki i tak szybko i komfortowo. Poza, tym gdzie i po co się tak śpieszyć ?
Nic dodać,nic ująć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bujak napisał:
Na zdjęciu widać gębę cwaniaczka a jak się okazuje pirata drogowego KRZYSZTOFA BUJAKA który dzieki koneksjom w dzienniku wschodnim i odpowiednim podpuszczeniu RPO ( dlaczego ten Kochanowski nie zajmuje się sprawami ludzi normalnych, moze mniej rzutkich ale na pewno potrzebujących bardziej pomocy niż różnej maści przestępcy???) próbuje uniknąć odpowiedzialności i jeszcze się wybielić!!! Bywają mniejsze awarje za które można zatrzymać dow. rej. - a temu to się nawet należało - może dzięki temu ktoś żyje albo zachował swoje zdrowie!!!!!BRAWO POLICJA.!!!
O jakim ty przestępcy mówisz?? Bo w artykule ani słowa o przestępcach nie było!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać to u nas to policja zawsze się czepi im wolno -czy ten pan jechał i jak jechał to za to został ukarany co nie a że mu dowodzik poleciał to pewnie dlatego że panowie pustaki z cegiełki mają nazwisko ,,bigos ,-czy jakoś tak to co się głąb nauczy dopakuje panu temu czy tamtemu a co tam im wolno -zobaczcie jak oni sami się poruszają na tej drodze !! bo ja widziałem i powiedział bym-- uwaga pirat -- a zabierają ludziom dowody a sami mają nie sprawne auto -mają xenony -brak sprysków lamp -im wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mi spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony to dobrze ze koles dostal mandat bo widocznie przeskrobal, z drugiej strony w KPP w Kraśniku duzo jest mlodych kundli ktorzy chca się wykazac. Z lampa przeesadzili. Cwaniaki w trampkach. Wielce praworządni a jak zdejma mundur to popelniaja takie same bledy jak ci ktorych scigaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr napisał:
Dla wszystkich PIRATÓW DROGOWYCH lekcja przypomnienia: Lublin: srebrna vectra LU 5919E, srebrna vectra LU 5821E, srebrna vectra LU 5907E Biała Podlaska: srebrna vectra LB 19392, srebrna vectra LU 89768 Biłgoraj: srebrna vectra LBL 83ER Chełm: srebrna vectra LC 25018 błąd Hrubieszów: srebrna vectra LHR 4X17 kasacja Krasnystaw: srebrna vectra LKS 43AR Kraśnik: CEGLASTY ford mondeo LKR J962 Lubartów: srebrna vectra LLB 04015 Łuków: srebrna vectra LLU G873 Radzyń Podlaski: srebrna vectra LRA S762 błąd Puławy: srebrna vectra LPU R439 Ryki: srebrna vectra LRY S041 bląd Tomaszów Lubelski: Skoda octavia – numer nieznany vectra a nie skoda LTM Y.... Opole Lubelskie: srebrna vectra LOP C714 Zamość: srebrna vectra LZ 23271
błędów w kolorach nie poprawie a co do kolesia to ja bym się odwołał do sądu po 1 ?? oni przyszpieszali w czasie jego wyprzedzania po 2 ?? nie powinni !!!! nie byli na kogutach!!!! niby mierzyli inny pojazd po 3 ?? zabrali dowód rejestracyjny za pękniętą lampe po 4 ?? mają lampy na ksenonach!!!!!!! a gdzie spryskiwacze ??? co nie potrzebne?? Bo im wolno!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Kolejny raz dziwię się,że DW szuka dalej taniej i płytkiej sensacji.Po pierwsze gdyby można było jeździć z pękniętym kloszem to po co bezwzględnie jest wymagany znak homologacji na każdym elemencie homologowanego pojazdu.A homologowany element jest to taki ,jak został przedstawiony do badań, czyli bez pęknięcia i TAKI POWINIEN BYĆ.Dziwię się dalej ekspertowi z techniki samochodowej, że nie wie o tych rzeczach a powinien wszak jest ekspertem.Idąc dalej tym tokiem myślenia to wycieki płynów eksploatacyjnych w postaci kilku kropel z samochodu to również drobnostka,bo co to za defekt. Ale jak jak przed skrzyżowaniem z każdego pojazdu wyleci po kilka kropel ,to już będzie kałuża.Reasumując, samochód jest tak skonstruowany aby wszystkie elementy były zgodne z HOMOLOGACJĄ I wtedy na pewno będzie sprawny. Pytam się , kiedy dziennikarze zaczną promować bezpieczństwo wszak mają do tego moce, a potępiać cwaniactwo drogowe.Kierowca powinien przestrzegać przepisy ruchu drogowego w każdych warunkach , a nie tylko wtedy gdy usłyszy w CB że jedyną przeszkodą w olewaniu przepisów jest patrol policji.Powinien jechać zgodnie z przepisami,ą nie z radyjkiem gdyż CB nie jest żadną przepustką i uprzywilejowaniem.Popieram działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa i policjanci wzorowo wykonali nałożone ustawą obowiązki.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronek napisał:
Z jednej strony to dobrze ze koles dostal mandat bo widocznie przeskrobal, z drugiej strony w KPP w Kraśniku duzo jest mlodych kundli ktorzy chca się wykazac. Z lampa przeesadzili. Cwaniaki w trampkach. Wielce praworządni a jak zdejma mundur to popelniaja takie same bledy jak ci ktorych scigaja.
O Pan Kadrowiec się znalazł - skąd ty możesz wiedzieć jakim stażem są policjanci w kraśnickiej drogówce. Mogę Ci tylko napisać że wszyscy na pewno maja już po 5 lat służby i nie ma w tym dziale żółtodziobów. Jak obserwuje stronę Dziennika Wschodniego to mam wrażenie że pan dziennikarz Paweł Puzio chce się wykazać talentem "lania wody" i zrobić wielkiego poszkodowanego z naszego PIRATA DROGOWEGO jakim jest niewątpliwie Pan Krzysztof Bujak. Nie oszukujmy się Bujaka boli strasznie że musiał zapłacić mandat w wysokości 1000 oraz dodatkowo wymienić klosz lampy za około 100zł, zrobić przegląd cząstkowy za 20 - 30 zł i odstać swoje w wydziale komunikacji (2-3 godziny). I to widocznie zabolało strasznie Bujaka. Ale wracając do naszego redaktora pana Pawła Puzio zauważyłem jeden dziwny przypadek. Mianowicie w artykułach gdzie źle piszę o kraśnickiej policji podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem Paweł Puzio: Astykuł 1 , Artykuł 2 , a w artykułach gdzie musi napisać słowa pozytywne używa tylko inicjałów p.p. : Artykuł 3 . Więc pytanie do Pana Redaktora - o co Ci kolego sympatyczny chodzi? Czyżbyś miał podobną sytuację jak nasz bohater Krzysiu.
Ostatnio edytowany 6 kwietnia 2010 r. o 20:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr napisał:
O Pan Kadrowiec się znalazł - skąd ty możesz wiedzieć jakim stażem są policjanci w kraśnickiej drogówce. Mogę Ci tylko napisać że wszyscy na pewno maja już po 5 lat służby i nie ma w tym dziale żółtodziobów. Jak obserwuje stronę Dziennika Wschodniego to mam wrażenie że pan dziennikarz Paweł Puzio chce się wykazać talentem "lania wody" i zrobić wielkiego poszkodowanego z naszego PIRATA DROGOWEGO jakim jest niewątpliwie Pan Krzysztof Bujak. Nie oszukujmy się Bujaka boli strasznie że musiał zapłacić mandat w wysokości 1000 oraz dodatkowo wymienić klosz lampy za około 100zł, zrobić przegląd cząstkowy za 20 - 30 zł i odstać swoje w wydziale komunikacji (2-3 godziny). I to widocznie zabolało strasznie Bujaka. Ale wracając do naszego redaktora pana Pawła Puzio zauważyłem jeden dziwny przypadek. Mianowicie w artykułach gdzie źle piszę o kraśnickiej policji podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem Paweł Puzio: Astykuł 1 , Artykuł 2 , a w artykułach gdzie musi napisać słowa pozytywne używa tylko inicjałów p.p. : Artykuł 3 . Więc pytanie do Pana Redaktora - o co Ci kolego sympatyczny chodzi? Czyżbyś miał podobną sytuację jak nasz bohater Krzysiu.
Dlaczego z taką lubością podajesz imię i nazwisko tego pana? Bo zrobił koło pióra jednemu z was? A jeśli się okaże(RPO, nie wasza czapka), że pan policjant naruszył zasady karania - to też podasz jego nazwisko, stopień plus kilka obraźliwych określeń opisujących to co zrobił? Zasłużył durny kierowca na mandat - został ukarany- bez dodatkowych bonusów... uśmieszków i komentarzy pod nosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rzeczoznawca również stwierdziłby, że z pękniętą szybą również można jeździć. Ten "rzeczoznawca" to jakiś niedouczony zasrani*c !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m46 napisał:
Ani pęknięty klosz lampy , ani spalona jedna żarówka nie powoduje ,że zabierany jest dowód rejestracyjny.Może to się stać w czasie jazdy , a kierowca nawet o tym nie wie,no chyba ,że ma pojazd "nafaszerowany" czujnikami w każdym punkcie auta.Ta sytuacja pokazuje jak Policja różni się od byłej Milicji.
Masz rację ! Ja nawet nie zauważyłem, że w czasie jazdy rozbiła mi się szyba a policjanci się mnie "czepili"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary napisał:
Mylisz się i to bardzo . Nie da się wszędzie dojechać autostradą nawet w Niemczech czy Holandii . Zdarzało mi się przejechać ponad 100km zwykłymi drogami ,bo nie ma innej możliwości i zapewniam Cię -wszyscy jadą kulturalnie w "ogonku" . Nie wiem czy oglądasz "Pirata" na TVN Turbo ? Widzisz,my w Polsce mamy również porządne drogi i tam również nie przestrzega się limitów prędkości . Jeśli ktoś lekceważy przepisy na dziurawych drogach,to tym bardziej dostanie małpiego rozumu na autostradzie .
Ten gość z "Pirata" na TVN Turbo również został "podleczony" przez cegiełkę Okazał się zwykłym hipokrytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to w polsce nawet i policja autem nieoznakowanym nie może przekraczać prędkości. Policja za takie wykroczenia też powinna być karana . Kolega już napisał gdzie spryskiwacze przy xenonach ...??? I jakoś policja nie ma za takie coś mandatów!! I kto jeszcze podskoczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kochani. Może i policjanci złośliwi byli. W Polsce mamy takie prawo, ze na niektórych kretynów brakuje paragrafów. I to jest cała przyczyna "złośliwości". Jakby ten kretyn zapłacił 3 tysiące mandatu i 20 pkt. dostał, to z pewnością policjanci nie musieliby sie uciekać do złośliwości. Pozdrawiam myslących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...