Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
a to ciekawe, bo z tego co mi wiadomo wynagrodzenie jest dobrem osobistym pracownika chronionym przez prawo i bez jego zgody nie może być ujawnione. w przeciwnym razie osoba, która to uczyni naraża się na odpowiedzialność.
O, zaczyna się zastraszanie? A ja sądzę, że wielu chętnie się złoży na ewentualną grzywnę dla ujawniającego dane ludzi, którzy za samo bycie w cieniu "wielkiego czu" dostawali forsę z naszej kieszeni. Ale, ponieważ w poniedziałek w CKiP ma być spotkanie z burmistrzem, to oczekuję, że dowiemy się wszystkich szczegółów afery ze źródła - bo nijak nie da się wmówić mieszkańcom, że mają spłacić 8 milionów, które poszły do prywatnych kieszeni pupilów byłej władzy. Na to zgody mieszkańców nie ma i nie będzie. No, i oczywiście, ponieważ spotkanie z burmistrzem jest w godzinach pracy większości pracujących mieszkańców, to oczekuję, że informacja na ten temat będzie opublikowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Co Ty bełkoczesz, kasa przekazywana do miasta oznacze ze miasto swojej nie przekazuje do szkoł i moze ja rozdysponowac na nagrody dla swoich pupili, po 30tys rocznie na głowę. A bylo takch wiele, wkrótce sie dowiesz.
To były subwencje i one wszystkie trafiają do miasta i muszą byc rozdysponowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem, na szkoły, a tym samym kwota ich przychodu i rozchodu musi sie zgadzac. Jesli zostałyby przeznaczone na inny cel, wtedy kontrole w UM by to wykazały, a nowe władze miasta nie omieszkały by rozgłosić tego na wszystkie strony. Ale jak widac nic takiego nie miało miejsca. Takze to bełkoczenie tobie sie przydarzyło. A ostatniego Gościa az nazbyt poniosła wyobraźnia , kiedy pisał "bo nijak nie da się wmówić mieszkańcom, że mają spłacić 8 milionów, które poszły do prywatnych kieszeni pupilów byłej władzy. Na to zgody mieszkańców nie ma i nie będzie." Na istniejące fakty burmistrz jest bezradny, i na nic sie zda takie krętaczenie sprawy, zeby tylko robić mieszkancom wodę z mózgu. Inna sprawa, że gdyby kontrola wykazała rozchodowanie z subwencji niezgodne z przeznaczeniem, tak jak twierdzicie na nagrody dla swoch pupilków, to wtedy miasto tak samo musiało by zwracać przyznaną subwencję, a tak to mamy tylko zwrot za zawyzoną ilosc dzieci niepełnosprawnych. I czyżby w ramach propagandy sukcesu szykowałoby się dalsze przypominanie niechlubnego działania poprzedniego włodarza, zeby w ten sposób zrzucić na niego odpowiedzialność za swoją nieudolność i przy okazji nadac większej mocy swoim dokonaniom? A nie czym innym tylko tym jest propaganda sukcesu, jaka burmistrz Włodarczyk juz przez dwa lata uprawia. Ale to juz jest nudne, bo ilez można ludzi karmić w kółko tym samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://krasnik24.pl/...ekajac-na-wyrok Poczytajcie, sami oceńcie
Ostatnio edytowany 24 listopada 2012 r. o 18:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to dopiero początek porządkowania spraw w mieście? Szkoda, że tak późno. Dwa lata stracone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, no to pan burmistrz znalazł sobie kozłów ofiarnych, żeby jego poniedziałkowa propaganda sukcesu nabrała większej mocy, i jednoczesnie, żeby chronic dyrektorów najbardziej odpowiedzialnych za naciagnięcie panstwa na zawyzone subwencje, która teraz trzeba będzie spłacic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba po raz pierwszy zgadzam się z przedmówcą tzn z Marysieńką. Cytowany przeze mnie artykuł pokazuje jak pozbywa się niewygodnych podwładnych- zwalnia się ich dyscyplinarnie, tzn. nieudolnie się próbuje. Wszyscy wiedzą tzn. cały urząd miasta wie,a sami zainteresowani dowiadują się na końcu i to nie od swoich pracodawców tylko od związków zawodowych czy innych życzliwych. Może i Ci dwaj urzędnicy są winni tym co im się zarzuca, ale nie traktuje się ludzi w ten sposób!!!! Mam nadzieję, że na poniedziałkowym wystąpieniu sprawa ta zostanie poruszona i wyjaśniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Chyba po raz pierwszy zgadzam się z przedmówcą tzn z Marysieńką.
Jak po raz pierwszy, to z Ciebie musi byc niezły dupolizca władz, zwolennik ich propagandy sukcesu, arogancji i pychy oraz żerowania na mieszkancach. A ta sprawa musi Cię tylko w jakis sposób dotyczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahahahahahaha .... już teraz wiesz Papciu Chmielu, z czym masz do czynienia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Buhahahahahahahaha .... już teraz wiesz Papciu Chmielu, z czym masz do czynienia ?
Ze szczerością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wszyscy są głosami tylko, to kto jest osobą? .............. Za dużo tu autentyczności, żebym mogła się mylić. Zawracam kijem dopływ. Sara (p.o.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńko...muszę Cię rozczarować bo nie mam nic wspólnego ani z tą ani z inną sprawą , która dotyczy rządów obecnego oraz poprzedniego burmistrza i jak się okazuje mam dużo szczęścia.Sam jestem pracodawcą i nie wyobrażam sobie takiego traktowania moich pracowników. Może dla niektórych są to normy, ale nie dla mnie, a to forum jest miedzy innymi po to, żeby móc wyrazić swoją dezaprobatę. Nie robię tego w Twoim kierunku, pisz i myśl sobie co chcesz, toż to wolny kraj, cenzura dawno został zniesiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Marysieńko...muszę Cię rozczarować bo nie mam nic wspólnego ani z tą ani z inną sprawą , która dotyczy rządów obecnego oraz poprzedniego burmistrza i jak się okazuje mam dużo szczęścia.Sam jestem pracodawcą i nie wyobrażam sobie takiego traktowania moich pracowników. Może dla niektórych są to normy, ale nie dla mnie, a to forum jest miedzy innymi po to, żeby móc wyrazić swoją dezaprobatę. Nie robię tego w Twoim kierunku, pisz i myśl sobie co chcesz, toż to wolny kraj, cenzura dawno został zniesiona. [/quote] Dlaczego się tłumaczysz temu zrytemu łbu z Piask po tym, jak Cię nawyzywał ? Równie dobrze mógłbyś porozmawiać sobie z włączonym radiem lub telewizorem - efekt byłby taki sam - zero odzewu [quote name='Marysieńka' timestamp='1353791908' post='699431'] Ze szczerością.
Buhahahaha ...A to dobre - ty i szczerość .... jeżeli by nawet z nagła wyskoczyła (ta szczerość) z krzaków, i kopnęła by cię w twoją tłustą doopę, to byś jej nie spostrzegła, nie wiedząc nawet, że takowa istnieje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńka uciekaj stąd szybciutko...już czas najwyższy.Odpuść kobiecie choć przy niedzieli.Oj niegrzecznoto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Marysieńko...muszę Cię rozczarować bo nie mam nic wspólnego ani z tą ani z inną sprawą , która dotyczy rządów obecnego oraz poprzedniego burmistrza i jak się okazuje mam dużo szczęścia.Sam jestem pracodawcą i nie wyobrażam sobie takiego traktowania moich pracowników. Może dla niektórych są to normy, ale nie dla mnie, a to forum jest miedzy innymi po to, żeby móc wyrazić swoją dezaprobatę. Nie robię tego w Twoim kierunku, pisz i myśl sobie co chcesz, toż to wolny kraj, cenzura dawno został zniesiona.
Dobrze, tylko że tym jednym zdaniem wyraziłeś pogląd, tak jakbyś zgadzał sie na wszystkie działania władzy w takim wydaniu w jakim sa, a jedynie tylko takie podejście do dwóch pracowników nagle zaczęło Ci przeszkadzać. Ale oprócz tego jest więcej spraw, godnych piętnowania, które dotyczą nas wszystkich mieszkanców miasta, a nie patrzenia na nich pozytywnym wzrokiem, albo pozostawania wobec nich obojętnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Chyba po raz pierwszy zgadzam się z przedmówcą tzn z Marysieńką. Cytowany przeze mnie artykuł pokazuje jak pozbywa się niewygodnych podwładnych- zwalnia się ich dyscyplinarnie, tzn. nieudolnie się próbuje. Wszyscy wiedzą tzn. cały urząd miasta wie,a sami zainteresowani dowiadują się na końcu i to nie od swoich pracodawców tylko od związków zawodowych czy innych życzliwych. Może i Ci dwaj urzędnicy są winni tym co im się zarzuca, ale nie traktuje się ludzi w ten sposób!!!! Mam nadzieję, że na poniedziałkowym wystąpieniu sprawa ta zostanie poruszona i wyjaśniona.
A to interesujące! Przecież dokładnie w ten sam sposób było za Czubińskiego i nikomu to nie przeszkadzało? Związki zawodowe zainteresowane są zwolnieniami i kontekście tego, że zwalnia się po zwolnionym etat, na które będzie można wskoczyć(ciekawe które związki "łykną" KOEN? Solidarność przebiera nóżkami?). Tak, czy inaczej, społeczeństwo nie życzy sobie spłacania cudzych machlojek i oczekuje konkretnych działań i informacji o nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, czy inaczej, społeczeństwo nie życzy sobie spłacania cudzych machlojek i oczekuje konkretnych działań i informacji o nich.
Tylko to, że nagle po dwóch latach znaleziono sobie kozła ofiarnego, nie znaczy, że to społeczenstwo zostanie zwolnione ze spłacania cudzych machlojek. Takze co tu ma do tego, życzą sobie czy nie życzą tego spłacania. A na razie to wszystko co mamy, sa to jedynie konkretne działania w ramach samej propagandy i to kiedy główni winowajcy nie ponoszą żadnych konsekwencji. Takie działania władzy jeszcze bardziej mnie do niej zniechęcają. Co to za władza, która jak może i gdzie moiże obnosi sie ze swoim katolicyzmem, a dla zwykłej propagandy sukcesu, dla pieniędzy przy korycie jest w stanie bez żadnych skrupułów niszczyc ludzi.
Ostatnio edytowany 25 listopada 2012 r. o 18:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne sprawy nie bedą miały rozwiązania, powód jest typowy- konflikt interesów. Nie chodzi o igrzyska, spektakularne wyroki i artykuły w gazetach, lecz wskazanie winnych i wyciagnięcie konsekwencji. Tak jak oczekiwanie na lustrację SB i przejrzysty podział agentów z SB na aktywnych z wlasnej woli, czy zarejestr. fikcyjnie lub zmuszonych do współpracy. Bez powodów politycznych, z wielką ostroznoscią, z uwagi na ludzkie dramaty.Ale konflikt interesów i tzw. naciski pewnie staną na przeszkodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...