Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co tam szpital.Będziemy mieć natomiast pomnik upamiętniający wszystkich Z Kraśnika którzy zginęli w wypadku lotniczym pod Smoleńskiem,.Może by ta przypomnieć kto był z tego godu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś przed wyborami Kos ani słowem nie wspominał o długach szpitala... Ciekawe dlaczego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nikt nie pytał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL wpurowadzi Was na prostą tylko musicie poprosić o pomoc Janczarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj, waj, co to za narzekanie, grunt, że burmistrz dostał podwyżkę i jest  na topie i że pomnik zaginionych kraśniczan pod Smoleńskiem się zbuduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajajaj! I waj też! A starosta to czasem nie dostał podwyżki? Podobno jeszcze większą niż burmistrz! To nie boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE DYREKTORZE MOJA PROPOZYCJA JEST PROSTA.ZWOLNIĆ 1/3 PERSONELU PIELĘGNIARSKIEGO,ZMNIEJSZYĆ WYNAGRODZENIE LEKARZOM O 40%,ZLIKWIDOWAĆ DYŻURY DLA LEKARZY W ZAMIAN WPROWADZIĆ 3-ZMIANOWY CZAS PRACY.I PROBLEMY SZPITALA PRZESTANĄ ISTNIEĆ.A PRZY OKAZJI ZROBIĆ WERYFIKACJĘ WIEDZY LEKARZOM,BO Z TEGO CO WIDZĘ WIEDZA ICH JEST NA POZIOMIE PODSTAWOWYM.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ OWOCNYCH DZIAŁAŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja koś przed wyborami nie było słychać o złej kondycji  w szpitalu, i dyrektor Kos  startował do koryta,czyli kłamał??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś (w tym ku..as) pytał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE DYREKTORZE MOJA PROPOZYCJA JEST PROSTA.ZWOLNIĆ 1/3 PERSONELU PIELĘGNIARSKIEGO,ZMNIEJSZYĆ WYNAGRODZENIE LEKARZOM O 40%,ZLIKWIDOWAĆ DYŻURY DLA LEKARZY W ZAMIAN WPROWADZIĆ 3-ZMIANOWY CZAS PRACY.I PROBLEMY SZPITALA PRZESTANĄ ISTNIEĆ.A PRZY OKAZJI ZROBIĆ WERYFIKACJĘ WIEDZY LEKARZOM,BO Z TEGO CO WIDZĘ WIEDZA ICH JEST NA POZIOMIE PODSTAWOWYM.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ OWOCNYCH DZIAŁAŃ.
Ale ty dureń jesteś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 3 zmiany w szpitalu to całkiem niezły pomysł, jak mają spać na nocy to za normalną stawkę a nie za 1200zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w ramach oszczędności przewidziane jest przesunięcie pielęgniarek siedzących niewiadomo po co przy lekarzach np. przy okuliście do pracy na oddziałach, gdzie pielęgniarek jest za mało? W prywatnych gabinetach lekarze ze wszystkim sobie radzą sami, a na państwowej posadzie już nie potrafią. Może w ramach oszczędności dobrze byłoby też, aby panie pracujące na szpitalnej kuchni miały płacone za rzeczywisty czas pracy. Pielęgniarki, salowe nie mogą sobie tak skracać pracy każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI MNIE PAMIĘĆ NIE MYLI TO JESZCZE ROK TEMU BYŁO SUPER W DZIAŁALNOŚCI .SZPITALA ,CO SIĘ STAŁO SĄDZĘ ŻE NALEŻY TO SPRAWDZIĆ. ALE KTO TO ZROBI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty dureń jesteś :)
SĄDZĄC PO TWOIM WULGARNYM WPISIE MAM WRAŻENIE ŻE JESTEŚ DEBILEM DO POTĘGI ENTEJ,MYŚLĘ ŻE CHYBA WIESZ JAKĄ WARTOŚĆ WYZNACZA POTĘGA ENTA.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie sterował okrętem, jeżeli dyrektor zachoruje lub pojedzie w delegację ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu  niechodzi o oszczędności bo przy takich ruchach są one znikome. Tu chodzi o ruchy kadrowe, następne będą szkoły powiatowe. Maj chce oczyścić powiat z ludzi "prawdziwka", a za rok przywróci te stanowiska i obsadzi je ludzi z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające jest to jak wielu specjalistów od wszystkiego jest w Kraśniku.. nagle każdy wie jak pozbyć się długów, co jest lepsze od pomnika, że Maj czy Włodarczyk to dostali podwyżkę niesłusznie i niby po co im to... każdy jeden jest mądrzejszy od tego co jest na danym stanowisku... zamiast docenić pewne próby modernizacji struktur zarządzania w kraśnickim szpitalu to krytykujecie, a czy zastanowił się ktoś z was jak kierować szpitalem, dlaczego tak ważne jest to by nie przynosił strat? nie bo przecież dla pacjenta ważny jest jego ból dupy tu i teraz i takim prostackim rozumowaniem źle zarządzają skoro mają długi... cieszcie się że macie jeszcze gdzie pójść z waszymi pierdołami zdrowotnymi i ze to jest jeszcze PUBLICZNY (czyli dla każdego) zakład opieki zdrowotnej a nie PRYWATNY (czyli dla tych co maja kasę) szpital...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające jest to jak wielu specjalistów od wszystkiego jest w Kraśniku.. nagle każdy wie jak pozbyć się długów, co jest lepsze od pomnika, że Maj czy Włodarczyk to dostali podwyżkę niesłusznie i niby po co im to... każdy jeden jest mądrzejszy od tego co jest na danym stanowisku... zamiast docenić pewne próby modernizacji struktur zarządzania w kraśnickim szpitalu to krytykujecie, a czy zastanowił się ktoś z was jak kierować szpitalem, dlaczego tak ważne jest to by nie przynosił strat? nie bo przecież dla pacjenta ważny jest jego ból dupy tu i teraz i takim prostackim rozumowaniem źle zarządzają skoro mają długi... cieszcie się że macie jeszcze gdzie pójść z waszymi pierdołami zdrowotnymi i ze to jest jeszcze PUBLICZNY (czyli dla każdego) zakład opieki zdrowotnej a nie PRYWATNY (czyli dla tych co maja kasę) szpital...
Tak, dla mnie jako pacjenta "ważny jest ból mojej dupy" bo dużo kasy co miesiąc na to płacę i gówno mnie reszta obchodzi, ja mam mieć zapewnioną opiekę lekarską. Szlag mnie trafia, jak mam pytać uprzejmie lekarza czy zechce mnie dziś przyjąć. A tak się utarło, czy ktoś pyta nauczyciela czy zechce pouczyc jego dziecko, a panią w sklepie czy ma ochotę podać mi kilo mięsa. Nie, wszyscy normalnie pracują i nikt ich o nic prosić nie musi.A lekarzom to się w dupach poprzewracalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, dla mnie jako pacjenta "ważny jest ból mojej dupy" bo dużo kasy co miesiąc na to płacę i gówno mnie reszta obchodzi, ja mam mieć zapewnioną opiekę lekarską. Szlag mnie trafia, jak mam pytać uprzejmie lekarza czy zechce mnie dziś przyjąć. A tak się utarło, czy ktoś pyta nauczyciela czy zechce pouczyc jego dziecko, a panią w sklepie czy ma ochotę podać mi kilo mięsa. Nie, wszyscy normalnie pracują i nikt ich o nic prosić nie musi.A lekarzom to się w dupach poprzewracalo.
taki system opieki zdrowotnej mamy że każdy ma zapewnioną opiekę czy za to płaci czy nie tak więc stwierdzenie 'wymagam bo płacę' nie znajduje zastosowania w tym obszarze no chyba że będziemy mieli w Kraśniku sprywatyzowany szpital który nie dostanie kontraktu z NFZ to wówczas będzie można oczekiwać jak się zapłaci.  Nie wiem gdzie 'pacjentka' pracuje ale niech sama sobie odpowie czy każdego dnia pracuje tak jak ma w zakresie obowiązków pełnionego stanowiska. Wydaje mi się, że mało kto każdego dnia daje z siebie maksimum dla pracy. Zawód lekarza jest jak każdy inny od każdego się czegoś oczekuje i chyba oczywistym jest, że jeśli ktoś nie spełnia naszych oczekiwań to idziemy gdzie indziej. Jak komuś kraśnicki szpital nie pasuje to niech jedzie do Opola albo Janowa czy nawet jednego z kilku szpitali w Lublinie i niech zobaczy czy tam będzie lepiej potraktowany niż w Kraśniku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, dla mnie jako pacjenta "ważny jest ból mojej dupy" bo dużo kasy co miesiąc na to płacę i gówno mnie reszta obchodzi, ja mam mieć zapewnioną opiekę lekarską. Szlag mnie trafia, jak mam pytać uprzejmie lekarza czy zechce mnie dziś przyjąć. A tak się utarło, czy ktoś pyta nauczyciela czy zechce pouczyc jego dziecko, a panią w sklepie czy ma ochotę podać mi kilo mięsa. Nie, wszyscy normalnie pracują i nikt ich o nic prosić nie musi.A lekarzom to się w dupach poprzewracalo.
taki system opieki zdrowotnej mamy że każdy ma zapewnioną opiekę czy za to płaci czy nie tak więc stwierdzenie 'wymagam bo płacę' nie znajduje zastosowania w tym obszarze no chyba że będziemy mieli w Kraśniku sprywatyzowany szpital który nie dostanie kontraktu z NFZ to wówczas będzie można oczekiwać jak się zapłaci.  Nie wiem gdzie 'pacjentka' pracuje ale niech sama sobie odpowie czy każdego dnia pracuje tak jak ma w zakresie obowiązków pełnionego stanowiska. Wydaje mi się, że mało kto każdego dnia daje z siebie maksimum dla pracy. Zawód lekarza jest jak każdy inny od każdego się czegoś oczekuje i chyba oczywistym jest, że jeśli ktoś nie spełnia naszych oczekiwań to idziemy gdzie indziej. Jak komuś kraśnicki szpital nie pasuje to niech jedzie do Opola albo Janowa czy nawet jednego z kilku szpitali w Lublinie i niech zobaczy czy tam będzie lepiej potraktowany niż w Kraśniku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...